Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Andrzej Majewski, agent nieruchomości w Urbanowicz Centrum Nieruchomości

O specjaliście

Mamy ponad 30 lat doświadczenia.
Agent nieruchomości w biurze Urbanowicz Centrum Nieruchomości od 7 lat.
Licencja zawodowa wydana przez Polską Federację Rynku Nieruchomości nr 23349.
Magister ekonomii o specjalności rynek nieruchomości. Orientacja na klienta i przedsiębiorczość to cechy, dzięki którym osiąga sukcesy w przeprowadzaniu transakcji.

Wszystkie nasze oferty sprzedaży reklamujemy na wszystkich portalach internetowych reklamujących nieruchomości oraz dodatkowo są publikowane na stronach internetowych 8 wiodących biur nieruchomości w Koszalinie, ściśle współpracujących z naszą firmą.

Wszystkie nasze oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości dostępne są dla wszystkich agentów biur pośrednictwa w obrocie nieruchomości działających w sieci wymiany ofert.

Branża

Wycena nieruchomości, Agencja nieruchomości, Mieszkania, Doradztwo, pośrednictwo

Obszar działania

Zachodniopomorskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

17 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Michał Z. 20 października 2021
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do klientów. Wszystko załatwione szybko, sprawnie i bez problemów. Na pewno będę polecać firmę, a w szczególności Pana Andrzeja wszystkim moim znajomym i rodzinie. Dziękuję za współpracę, pozdrawiam.

Anna S. 14 października 2021
Pozytywna opinia

Pomocny, profesjonalna obsługa, dostosowanie do ograniczonego czasu klienta.

Bartosz O. 14 października 2021
Pozytywna opinia

Rzetelna i uczciwa obsługa klienta. Serdecznie polecam.

Adam S. 6 października 2021
Pozytywna opinia

Dobra współpraca, szybki kontakt, kompetentna obsługa.

Dominika S. 3 października 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Andrzejem Majewskim z Centrum Nieruchomości Urbanowicz. Profesjonalizm, zaangażowanie, dostępność, wysoka kultura i pełne zrozumienie potrzeb klienta. Każdemu mogę polecić współpracę z Panem Andrzejem. Życzę powodzenia i dziękuję za pomoc.

Maciej W. 3 października 2021
Pozytywna opinia

Zaangażowany, stara się, nie zostawia pytań bez odpowiedzi, sumienny, pracowity.

Aleksandra M. 3 października 2021
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdy etapie sprzedaży, oraz zakupu Pan Andrzej z Centrum Nieruchomości naprawdę bardzo dobry pośrednik, pomocny, rozwieje wątpliwości, doradzi, wzbudza zaufanie od samego początku zlecenia Z czystym sumieniem polecam. Następny zakup lub sprzedaż nieruchomości to tylko z Panem Andrzejem, widać, że zna się na tym co robi, profesjonalista pod każdym względem.

Magdalena O. 3 października 2021
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam Pana Andrzeja! Jego usługi są na najwyższym poziomie, a Pan Andrzej to rzeczowy, cierpliwy i miły człowiek.

Maksym K. 3 października 2021
Pozytywna opinia

Polecam.

Dawid Z. 3 października 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalna i kompleksowa obsługa. Polecam!

Patryk G. 3 października 2021
Pozytywna opinia

Pan Andrzej to profesjonalista z ludzkim podejściem do sprawy. Zna się na rzeczy i jest przy kliencie do końca transakcji. Polecam!

Paweł R. 1 października 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście

Barbara M. 1 października 2021
Pozytywna opinia

Miłe i profesjonalne podejście do Klienta. Łatwy kontakt. Zwraca dużą uwagę na szczegóły. Perfekcjonista w swoim fachu. Serdecznie polecam. Oby więcej takich agentów nieruchomości :)

Rafal L. 30 września 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm Pana Andrzeja pomógł mi sprawnie i bezproblemowo przeprowadzić transakcje. Pan Andrzej doskonale zaopiekował się całym procesem. Dziękuje.

Sylwia S. 30 września 2021
Pozytywna opinia

Miałam przyjemność skorzystać z usług powyższego Biura Nieruchomości. Podziękowania dla Pana Andrzeja Majewskiego.Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za fachowe poprowadzenie mojej sprawy. Wysoki poziom wiedzy, miła obsługa i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam! SPRZ

Joanna K. 30 września 2021
Pozytywna opinia

Polecam szczególnie Pana Andrzeja! Cierpliwość i profesjonalizm.

Joanna C. 30 września 2021
Pozytywna opinia

Fachowe doradztwo, bardzo dobry kontakt, odpowiedź na wszystkie pytania. Polecam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Andrzej Majewski, agent nieruchomości w Urbanowicz Centrum Nieruchomości

Powiązane produkty i usługi: Mieszkania sprzedaż,  Mieszkania sprzedaż Koszalin

Oferta

Sprzedaż nieruchomości
Polska - Koszalin
do uzgodnienia

Sprzedaj ze mną swoją nieruchomość. Pomogę bez zobowiązań z wyceną nieruchomości wykonując profesjonalne zdjęcia. Następnie przygotuję ofertę do sprzedaży i przeprowadzę całą transakcję od początku do końca, czyli do spisania liczników i przekazania kluczy.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Andersa 2, Koszalin

NIP

669-242-77-74

WWW

ucn.pl

Telefon

888****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/amajewskiucn

WhatsApp

888****** Pokaż numer
Skontaktuj się