Odśnieżanie, Nowy Dwór Mazowiecki


Firma Amsti została założona w 2006 roku. Do 2010 roku zajmowaliśmy się wyłącznie pracami na wysokości. Od 2010 roku działamy również w branży usług porządkowych. Aktualnie w firmie pracuje około 200 osób.
Od samego początku stawiamy na kompleksową obsługę klienta na najwyższym poziomie.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres prac porządkowych, począwszy od zwykłego zamiatania, a skończywszy na doczyszczaniu po budowlanym. Jesteśmy w stanie posprzątać każde pomieszczenie. Niezależnie czy jest to biuro, klatka schodowa, powierzchnia magazynowa, pomieszczenie sanitarne czy hala garażowa. Nie ograniczamy się tylko do pracy wewnątrz budynku. Chętnie zadbamy również o trawnik, parking czy chodnik.
Zdobywamy nowe zlecenia przede wszystkim dzięki solidności. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to wychodzimy poza zakres prac ustalony z Klientem. Stale monitorujemy prace naszego zespołu – wszystko dla utrzymania wysokiego, najwyższego poziomu.
Naszym klientom zapewniamy pełen profesjonalizm także w kwestii bezpośrednich kontaktów. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w sprawach związanych z naszą działalnością. Zaproponujemy najlepsze, najkorzystniejsze rozwiązania, gdyż zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą.

Polska, Nowy Dwór Mazowiecki
 
 


Liczba wyświetleń strony: 244