Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

AMA-TECH

Wrocław

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Jesteśmy firmą z Wrocławia, która od 8 lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w system wentylacji, rekuperacji na terenie Dolnego Śląska. Realizujemy inwestycje po wcześniejszym zaprojektowaniu systemu wentylacji dopasowanego indywidualnie do każdego projektu z osobna. Wyliczamy bilans powietrza oraz kompleksową wycenę każdej inwestycji. Oferujemy również dobór i sprzedaż renomowanych i sprawdzonych producentów urządzeń centrali rekuperacyjnej.
Jeśli jesteś na etapie budowy nowego domu i zastanawiasz się nad założeniem rekuperacji to zadzwoń lub napisz do Nas doradzimy, zaprojektujemy i wycenimy Wasz projekt. To wszystko bezpłatnie. Możemy również umówić się na spotkanie bezpośrednio na Waszej inwestycji.

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna (1)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Heva H. HEVA Sp. z o.o., 17 marca 2022
Pozytywna opinia

Firma z dużym doświadczeniem, instalacja działa świetnie, porządek na budowie. Przeszkolenie z obsługi rekuperatora. Szczerze polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak AMA-TECH
Jaka usługa Cię interesuje?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Litewska, Wrocław

Telefon

660 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się