Urokliwie położony dom w Mrzezinie koło Pucka, Mrzezino


Zamieszkaj blisko morza i rezerwatu przyrody „Beka”.

POŁOŻENIE:
Dom znajduje się nieopodal faunistycznego Rezerwatu Przyrody „Beka”, który mieści się w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, a także dwóch obszarów Natura 2000.

Wieś Mrzezino położona jest około 2 km od Zatoki Puckiej, na morenowym wzniesieniu Kępy Puckiej, w otoczeniu lasów. Leży ona na szlaku wielu pieszych i rowerowych tras turystycznych łączących Puck i Mierzeję Helską z Trójmiastem oraz Rumią i Redą. Z Mrzezina roztacza się piękny widok na zatokę Pucką, pradolinę Redy i kępę Oksywską.

OPIS BUDYNKU:
Dom wybudowany jest według projektu ORCHIDEA, posiada 2 kondygnacje i użytkowe pomieszczenie strychowe, a bryła budynku oparta jest na kształcie prostokąta (10x12 m). Oddany do użytku został w 2013 roku. Znajduje się on na działce o wielkości 1080m2, na której w sposób bardzo przemyślany zagospodarowano 2 strefy: mieszkalno-rekreacyjną oraz ogrodniczą. Teren działki jest atrakcyjnie zaaranżowany i upiększony wieloma roślinami ozdobnymi. Dojazd do nieruchomości odbywa się w większej części drogą gminną asfaltową, a ostatni odcinek utwardzoną drogą gruntową. Nieruchomość posiada garaż dwustanowiskowy wbudowany w parterze o wielkości 32,3 m2.

Parter to klimatyzowany salon z kuchnią od strony ogrodu oraz strefa wejściowa z łazienką i pomieszczeniem gospodarczym (kotłownia z osobnym wyjściem). Kuchnia jest półotwarta - bezdrzwiowa i jasna, wyposażona w wysokiej klasy sprzęty AGD marki Siemens i Bosh. Parapety kuchenne i blat wykonano z granitu, do którego wpuszczony został zlew marki Schock z baterią trójdrożną z osmozą. Szuflada z pojemnikami na odpady posiada bardzo wygodny, nożny system otwarcia. Przy kuchni znajduje się spiżarnia z półkami o powierzchni ok. 1,5 m2.
Piętro podzielone zostało na cztery wygodne pokoje (17,3 m2; 17,2 m2; 10,5 m2; 10,5 m2), łazienkę z prysznicem i wanną wolnostojącą (10,8 m2) oraz dodatkowe pomieszczenie - pralnia z systemami modułowymi Elfa służącymi do wieszania i przechowywania rzeczy.
Ostatnią kondygnację stanowi użytkowy strych, wykonany z płyt ognioodpornych. Parkiet, schody i poręcze domu zrobione są z drewna jesionowego, posiadającego elegancką barwę w dwóch odcieniach, które jest bardzo twarde i odporne na działanie wilgoci.
Dom wyposażony jest w powietrzną pompę ciepła, piec wielofunkcyjny na pellet oraz kominek z płaszczem wodnym. Posiada strefowe ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazienkach, wiatrołapie oraz w części salonu. Nieruchomość posiada odkurzacz centralny, stację uzdatniania wody i dodatkowy filtr wody w kuchni.

OGRÓD
Za domem znajduje się ogród, który podzielono na 2 strefy - oddzielone murkiem oraz tujami Szmaragd
i jałowcami. W pierwszej części (wypoczynkowo-rekreacyjnej) wyłożony jest kostką brukową oraz wygospodarowane zostało miejsce na dużą trampolinę i ozdobne rośliny. Drugą, zieloną część ogrodu stanowią liczne drzewka i krzewy owocowe, wydzielone miejsce przeznaczone na sadzenie ziół i warzyw oraz drewniany domek z tarasem do zabawy dla dzieci. Znajduje się tu również mi miejsce na ognisko. Cały ogród posiada oświetlenie punktowe. Zamontowany został również podziemny zbiornik wody deszczowej z pompą zanurzeniową (8m3), do którego odprowadzana jest woda z dachu. Przygotowany do podłączenia jest system automatycznego nawadniania. Z boku domu znajduje się drewutnia na 20m3 drzewa (4x5 m3).

INFRASTRUKTURA HANDLOWO - USŁUGOWA
W skład infrastruktury handlowo-usługowej Mrzezina wliczają się 3 sklepy spożywcze, szkoła podstawowa oraz place zabaw, w tym jeden przeznaczony dla dzieci niepełnosprawnych. We wsi znajduje się również stacja PKP Mrzezino położona na trasie linii kolejowej Gdynia - Hel oraz linia autobusowa PKS Wejherowo.

W niedalekiej odległości od Mrzezina znajdują się miejscowości nadmorskie: Puck 9 km, Rewa 11km, Rumia 12 km, Gdynia (centrum) 20 km, a do dzikiej plaży z pomostem pływającym do wodowania łódek, skuterów, czy jachtów dzieli nieruchomość odległość 2km.

Miejsce idealne dla rodziny, dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku, dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój z dala od zgiełku dużego miasta i hałasu.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=5EPsRlvleKQ&t=1shttps://www.youtube.com/watch?v=5EPsRlvleKQ&t=1s

"Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"

Polska, Mrzezino
 
 


Liczba wyświetleń strony: 294