Bojano - działka z lasem, Bojano


rzedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 5287m2, w skład której wchodzą też grunty leśne (2055m2), stanowiące duży atut tej nieruchomości.

Działka znajduje się w bardzo urokliwym miejscu, przy ul. Mariana Kruszyńskiego w Bojanie: 10 min autem od gdyńskiej dzielnicy Wiczlino, 15 km od centrum Gdyni i 30 km od centrum Gdańska.

Działka ta znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Z nieruchomości rozpościera się widok na tereny leśne oraz na Rezerwat przyrody objęty programem ,,Natura 2000". Dojazd odbywa się drogą asfaltową, jak również utwardzoną - w większej części płytami. Wjazd na posesję będzie z ul. Mariana Kruszyńskiego.

W niedalekiej okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W niedalekiej przyszłości przez Bojano przebiegać będzie Trasa Kaszubska, która ułatwi i przyspieszy dojazd do Trójmiasta i okolic, nie odbierając ciszy i komfortu mieszkania poza miastem.

Obszar działki nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, wydana jest decyzja o warunkach zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i gospodarcza.

Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy:
- wysokość budynku/ zabudowy - do 9m
- wielkość powierzchni zabudowy - do 20% pow. działki
- szerokość elewacji frontowej - do 16m z tolerancja do 20%
- dach dwuspadowy lub wielospadowy o spadku 30°- 45°
- powierzchnia biologicznie czynna - min. 60% pow. działki

Działka ta to doskonała propozycja dla inwestorów bądź osób szukających ciszy i spokoju potrzebnego do wypoczynku, ale z łatwym i szybkim dojazdem do okolicznych miast. Stale rozwijające się otoczenie stwarza do tego doskonałe warunki.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację!!!

link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=GZhGzcrNBgE

"Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"

Polska, Bojano
 
 


Liczba wyświetleń strony: 372