Aktywna Integracja Ryszard Sachoń Kleosin - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Aktywna Integracja Ryszard Sachoń nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Aktywna Integracja Ryszard Sachoń

O specjaliście

– naszym działaniom towarzyszy motto „dobra zabawa to bezpieczna zabawa”, a nasza wiedza i doświadczenie nigdy nie przeradzają się w rutynę
– naszą pasją i misją jest poskramianie nudy i wyzwalanie wyłącznie pozytywnych emocji
– kreujemy imprezy na miarę oczekiwań, „na każdą kieszeń”, w oparciu o zidentyfikowane i zdefiniowane potrzeby klientów
– dzięki stałemu doskonaleniu się i podążaniu za najnowszymi trendami jesteśmy w stanie zaproponować niestandardowe i niepowtarzalne rozwiązania
– jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki i naszym działaniom towarzyszy profesjonalizm i gwarancja
– zapewniamy całkowite bezpieczeństwo, o które dba starannie dobrany, przeszkolony i przewidujący personel, wsparty polisą OC działalności oraz obligatoryjnym ubezpieczeniem w zakresie NNW wszystkich uczestników realizowanych przez nas imprez

Opinie

Gwiazdki opinii 9 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Marta D., 15 października 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, życzliwość, świetna organizacja i super dobór różnorodnych zajęć :)

Aktywna Integracja Ryszard Sachoń, 15 października 2020

Dziękuję serdecznie za opinię i gwiazdki, życzę zdrowia i bezstresowego przebrnięcia przez trudny dla wszystkich okres i do zobaczenia, pozdrawiam.

Emilia M., 14 października 2020
Pozytywna opinia

Świetna organizacja, atrakcyjny program imprezy dostosowany do potrzeb danej grupy wiekowej, instruktorzy o rewelacyjnym podejściu do dzieci i młodzieży, kapitalna współpraca - serdecznie polecam Aktywną Integrację!

Aktywna Integracja Ryszard Sachoń, 14 października 2020

Dziękuję bardzo za opinię i gwiazdki zdrowia życzę i bezbolesnego przetrwania tego trudnego dla wszystkich okresu i do zobaczenia pozdrawiam.

Justyna J., 14 października 2020
Pozytywna opinia

Świetny kontakt z trenerami i szefem, możliwość dostosowania oferty do potrzeb, wsparcie wychowawcy i ciekawe zajęcia dla dzieciaków.

Aktywna Integracja Ryszard Sachoń, 15 października 2020

Ślicznie dziękuję za opinię i gwiazdeczki, mam nadzieję, że obecny, trudny okres przetrwamy w zdrowiu i niebawem zobaczymy się. Pozdrawiam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Aktywna Integracja Ryszard Sachoń

Powiązane produkty i usługi: OgłoszeniaBiuro turystyczneZlecenie stałe,  Zlecę usługę, Ogłoszenia BiałystokBiuro turystyczne BiałystokZlecenie stałe Białystok,  Zlecę usługę Białystok

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kraszewskiego 4/1, 16-001 Kleosin, Kleosin

NIP

9660633176

Telefon

602****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/aktywna.integracja

Instagram

https://www.instagram.com/aktywna.integracja/

Osoba kontaktowa

Ryszard Sachoń