Powiedz jak możemy Ci pomóc

AKAT ENERGY

Kalisz

23

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Firma AKAT ENERGY istnieje od 2018 roku, świadcząc usługi oparte na solidności i zadowoleniu klienta. Nasza misja to zrównoważony rozwój poprzez dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych. Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych, umożliwiających pozyskiwanie energii słonecznej oraz efektywnych pompach ciepła. Dzięki innowacyjnym technologiom i doświadczeniu naszego zespołu, zapewniamy nie tylko oszczędności energetyczne, ale także komfort i zadowolenie klientów. Dołącz do naszych zadowolonych klientów, którzy już oszczędzają na rachunkach za prąd i ogrzewaniu.
Ponad 1000 zrealizowanych inwestycji to nasze świadectwo sukcesu. Zamontowaliśmy blisko 15 000 paneli fotowoltaicznych. Dostarczamy również efektywne rozwiązania z zakresu pomp ciepła. Nasze pompy zasilają ponad 300 budynków, tworząc energetyczną przyszłość. Osiągnij z nami zrównoważoną i oszczędną energię!

Branża

Obszar działania

Wielkopolskie, Łódzkie, Opolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

36 opinii

5 gwiazdek (36)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Firma AKAT ENERGY jest polecana przez Klientów i Partnerów biznesowych. Dlatego otrzymała Certyfikat Polecają Nas Klienci.
Kamil B. 29 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Z mężem nie chcieliśmy wystawiać opinii przed zimą, ale jednak tak jak doradca zapewniał w domu 22 stopnie jak chcieliśmy bez dokładania do pieca!!! sto razy plus polecam !!!!!!

Grzegorz L. Nordicweb, 24 stycznia 2024
Zlecenie na panele fotowoltaiczne, prąd 251-300zł m-c, Kalisz
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu Pana Tomasza z firmy AKAT ENERGY. Jego zaangażowanie i wiedza w dziedzinie fotowoltaiki są niewątpliwie godne podziwu. W trakcie naszej współpracy zauważyłem, że Pan Tomasz nie tylko doskonale zna się na technologii fotowoltaicznej, ale również potrafi tłumaczyć złożone kwestie w sposób zrozumiały dla klienta.

Edward K. 11 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Miałem w domu kilku handlowców, jednakże Pan Mateusz wykazał się wyjątkowym profesjonalizmem, powiedział gdzie będą zabezpieczenia, gdzie falownik. Jako jedyny potrafił stwierdzić dlaczego ta opcja będzie lepsza dla mnie. Pozdrawiam.

Bogumił K. 11 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Fotowoltaika założona w 3 tygodnie od podpisania umowy, kredyt załatwiony na miejscu. Polecam Pana Grzegorza jako doradcę.

Ludwik S. 10 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Wszystko od początku do końca tak jak należy, pompa działa, ostatnie mrozy jej nie były straszne.

Bożena Z. 10 grudnia 2023
Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 101-150m², Łask
Pozytywna opinia

Firma zainstalowała u mnie pompę ciepła. Wszystko zostało wykonane w ekspresowym terminie, a montażyści okazali się bardzo sprawni – nie narzekali nawet w obliczu napotkanych trudności, tylko działali. Instalacja została wykonana solidnie i poprawnie, wszystko działa bez zarzutu. Pan Tomasz był zawsze dostępny pod telefonem, odpowiadał cierpliwie na wszystkie pytania, zarówno przed jak i po podpisaniu umowy. Gorąco polecam tę firmę.

Wiesław C. 4 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Szybko, sprawnie. Od podpisania umowy na montaż fotowoltaiki do odbioru nic nie musiałem załatwiać, wniosek o dofinansowanie też po stronie firmy AKAT ENERGY. Polecam.

Aleksandra A. 17 listopada 2023
Pozytywna opinia

Wszystko ok. Szybko, sprawnie, fachowa obsługa, Jeżeli ktoś się zastanawia którą firmę wybrać, to polecam.

Jacek P. 15 listopada 2023
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie, czysto, ekipa montażowa przy trudnościach szukająca rozwiązań, a nie problemów. Polecam.

Michał S. 17 sierpnia 2023
Panele fotowoltaiczne, dach 151-200m², Strumiany
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam, profesjonalna obsługa.

Edward J. 10 sierpnia 2023
Pozytywna opinia

Poprzednie doświadczenia z handlowcami nie były dobre, natomiast Pan Grzegorz przyjechał wytłumaczył, przygotował sobie wszystkie dokumenty do dofinansowania, aktualnie czekamy za dofinansowaniem z czystego powietrza złożonego w całości przez firmę AKAT

Grzegorz R. 10 sierpnia 2023
Pozytywna opinia

Doradca przyjechał przygotowany, montaż odbył się 2 ciągu 3 tygodni. Magazyn i fotowoltaika działają. Polecam

Krzysztof B. 28 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Pierwsze spotkanie i bez wąchania z żoną podjęliśmy decyzję o zakupie i montażu fotowoltaiki. Pan Tomasz widać że zna się na rzeczy pełen profesjonalizm, wytłumaczył, wyjaśnił i doradził co jest rzadkością. POLECAM???

Szymon K. 5 czerwca 2023
Szukam firmy od paneli fotowoltaicznych, dach do 150m², Kalisz
Pozytywna opinia

Polecam firmę Pana Tomasza. Wykonanie usługi bardzo dobre i sprawne. Kontakt i wsparcie ze strony Pana Tomka zarówno przed usługą, jak i po na ba wysokim poziomie. Zamontowana instalacja działa prawidłowo. Polecam!

Adam C. 18 maja 2023
Dam zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Kalisz
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm, bardzo szybka realizacja, mega dobry kontakt. Firma godna polecenia.

Tomasz D. 8 maja 2023
Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Łódź
Pozytywna opinia

Pan Tomasz pomógł dobrać pompę ciepła oraz wypełnił wniosek o dofinansowanie. W każdej sprawie można liczyć na jego pomoc.

Sylwester D. 6 maja 2023
Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Opatówek
Pozytywna opinia

Ok, szybko, sprawnie i na razie wszystko działa.

Krystyna Ł. 5 maja 2023
Pozytywna opinia

Super jakość za dobrą cenę, panele prezentują się, a ekipa uwinęła się szybko i nie zostawili bałaganu, serdecznie polecam.

Aneta O. 5 maja 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalni fachowcy, kulturalni, super robota, 100% zadowolenie. Polecam!

Irek O. 5 maja 2023
Pozytywna opinia

Super firma, montaż był na czas (co jest dzisiaj rzadkością), doradca wytłumaczył dokładnie wszystkie pytania które powstały podczas instalacji, a także po zainstalowaniu paneli. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak AKAT ENERGY
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Polna 15d, 62-800 Kalisz

NIP

622-275-09-05

WWW

akatenergy.pl

Telefon

792 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/profile.php?id=100082554667678

WhatsApp

+48 ••• ••• Pokaż numer