Agnieszkakubiak.wnetrza Zgierz - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Agnieszkakubiak.wnetrza nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Agnieszkakubiak.wnetrza

O specjaliście

Działamy w branży od 2013 roku. Nasza specjalność to projektowanie wnętrz, na terenie województwa Łódzkiego. Projektowanie wnętrz to moja praca i pasja którą od kilku lat pielęgnuję i staram się rozwijać.
Zdobyta wiedza i pomysłowość gwarantują wysoką jakość moich prac oraz zadowolenie zleceniodawców. Każde, nawet niewielkie pomieszczenie stanowi dla mnie osobne, ciekawe wyzwanie, do którego podchodzę profesjonalnie, z zaangażowaniem oraz z dbałością o detale na każdym etapie projektu.
W swoich pracach kieruję się przede wszystkim funkcjonalnością, ergonomią i wyczuciem estetyki, nie zapominając o indywidualnych oczekiwaniach klienta. Moim głównym celem jest wykreowanie dla Państwa wymarzonego otoczenia do życia i pracy.

Branża

Projektowanie wnętrz

Obszar działania

Łódzkie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Agnieszkakubiak.wnetrza?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Agnieszkakubiak.wnetrza
Jakie usługi Cię interesują?

Powiązane produkty i usługi: Kuchnie na wymiarAranżacja wnętrzMeble łazienkowe na wymiar,  Nowoczesne kuchnie, Zabudowa kuchni, Projektowanie wnętrz Zgierz, Kuchnie na wymiar ZgierzAranżacja wnętrz ZgierzMeble łazienkowe na wymiar Zgierz,  Nowoczesne kuchnie Zgierz, Zabudowa kuchni Zgierz

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Staffa, Zgierz

Telefon

509****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Agnieszka Kubiak