Agnieszka DEKO Stalowa Wola - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Agnieszka DEKO nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Agnieszka DEKO

O specjaliście

Od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą aranżacją wnętrz. Jest to moja pasja i największe zamiłowanie od najmłodszych lat. Pomagam tworzyć wnętrza "z duszą", które są nie tylko funkcjonalne, ale również piękne.
Współpraca z Inwestorem zawsze jest oparta na jego indywidualnych potrzebach, staram się nie działać szablonowo, a zwłaszcza nie powielać raz stworzonych koncepcji. Czasami moje usługi polegają na wspólnych zakupach lub kilkugodzinnej konsultacji, by rozwiać wątpliwości lub podpowiedzieć nietuzinkowe rozwiązanie. Innym razem moja rola kończy się na przekazaniu gotowego wnętrza, w którym ustawiłam ostatnią donicę z kwiatami i zawiesiłam firany w oknach. Poza etapem projektowania koncepcyjnego posiadam także wiele umiejętności technicznych, aby swoje wizje zrealizować własnoręcznie. Przykładem jest tu tworzenie dekoracji skrojonych pod konkretne wnętrze, szycie tekstylnych detali wyposażenia i renowacja mebli i elementów drewnianych.
Elastyczność i pełne zaangażowanie są moimi atutami. Nie prowadzę równocześnie więcej, niż dwóch projektów, aby być zawsze do dyspozycji Inwestora i móc w pełni skupić się na jak najlepszym zaaranżowaniu powierzonej przestrzeni.
Z największą przyjemnością podzielę się swoją wiedzą i zmysłem w odpowiedzi na Państwa zlecenie.

Branża

Architekt wnętrzProjekty domówTapicerMeble

Obszar działania

Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Agnieszka DEKO

Powiązane produkty i usługi: Kuchnie na zamówienieSzafa w zabudowieBalustrady schodowe wewnętrzneKuchnie na zamówienie Stalowa WolaSzafa w zabudowie Stalowa WolaBalustrady schodowe wewnętrzne Stalowa WolaProjektowanie wnętrz,  Dekoracja wnętrz, Aranżacja przestrzeni, Pozłotnictwo, Techniki malarskie, Renowacja mebli drewnianych, Rękodzieło artystyczne, Szycie tekstyliów

Oferta

Dekoracje okolicznościowe. Eventy, wesela, komunie. Florystyka, aranżacja sal.
Polska
50.00 zł

Zajmuję się dekoracją sal, kościołów, domów. Wykonuję kompozycje florystyczne, pomagam w aranżacji sali, wykonuję elementy dekoracyjne na potrzeby Państwa imprezy. Posiadam również własne elementy, np. ścianki, tła, które mogę wykorzystać lub wynająć

Złocenie, pozłotnictwo, renowacja mebli.
Polska
50.00 zł

Wykonuję realizacje prac, głównie w drewnie, wymagających posługiwania się zaawansowanymi technikami malarskimi, np. pozłotniczymi. Tworzę elementy dekoracyjne, uzupełniam ubytki, odnawiam powłoki, bądź zupełnie zmieniam oblicze mebla, czy innego obiektu dekoracyjnego.

Projekt aranżacji wnętrza mieszkalnego
Polska
50.00 zł

Z przyjemnością przyjmę zlecenie zaprojektowania wnętrza mieszkalnego. Moje projekty są dopasowane zawsze na miarę Państwa potrzeb. Najbardziej podstawowa usługa obejmuje konsultację w aranżowanym wnętrzu. Dzielę się z Państwem wiedzą na temat dostępnych materiałów, proponuję rozwiązania...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Stalowa Wola , Stalowa Wola

NIP

8652389519

Telefon

530****** Pokaż numer

Telefon

530****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Agnieszka Majewska