Powiedz jak możemy Ci pomóc

Agnieszka DEKO

Stalowa Wola

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą aranżacją wnętrz. Jest to moja pasja i największe zamiłowanie od najmłodszych lat. Pomagam tworzyć wnętrza "z duszą", które są nie tylko funkcjonalne, ale również piękne.
Współpraca z Inwestorem zawsze jest oparta na jego indywidualnych potrzebach, staram się nie działać szablonowo, a zwłaszcza nie powielać raz stworzonych koncepcji. Czasami moje usługi polegają na wspólnych zakupach lub kilkugodzinnej konsultacji, by rozwiać wątpliwości lub podpowiedzieć nietuzinkowe rozwiązanie. Innym razem moja rola kończy się na przekazaniu gotowego wnętrza, w którym ustawiłam ostatnią donicę z kwiatami i zawiesiłam firany w oknach. Poza etapem projektowania koncepcyjnego posiadam także wiele umiejętności technicznych, aby swoje wizje zrealizować własnoręcznie. Przykładem jest tu tworzenie dekoracji skrojonych pod konkretne wnętrze, szycie tekstylnych detali wyposażenia i renowacja mebli i elementów drewnianych.
Elastyczność i pełne zaangażowanie są moimi atutami. Nie prowadzę równocześnie więcej, niż dwóch projektów, aby być zawsze do dyspozycji Inwestora i móc w pełni skupić się na jak najlepszym zaaranżowaniu powierzonej przestrzeni.
Z największą przyjemnością podzielę się swoją wiedzą i zmysłem w odpowiedzi na Państwa zlecenie.

Branża

Obszar działania

Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

5 gwiazdek (4)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Jan N. 18 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Świetna współpraca. Kreatywność, wyobraźnia i bezproblemowy kontakt. Polecam!

Joanna Ś. 11 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Mogę z czystym sumieniem polecić projekty od pani Agnieszki. Zaoszczędziła nam mnóstwo czasu podczas remontu domu. Dodatkowo skorzystaliśmy z ekipy polecanej przez nią, wiec odpadł problem pilnowania panów od remontu. Wszystko wyszło nawet lepiej, niż się spodziewaliśmy.

Marta W. 1 lutego 2019
Pozytywna opinia

Pani Agnieszka bardzo profesjonalnie wykonała projekt łazienki.Wykazała się potrzebna wiedza przygotowując projekt jak i kosztorys całego remontu. Polecam współprace z firma Agnieszka DEKO.

Alicja B. 1 lutego 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, dobry kontakt z klientem. Gorąco polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Agnieszka DEKO
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Dekoracje okolicznościowe. Eventy, wesela, komunie. Florystyka, aranżacja sal.

Polska

Zajmuję się dekoracją sal, kościołów, domów. Wykonuję kompozycje florystyczne, pomagam w aranżacji sali, wykonuję elementy dekoracyjne na potrzeby Państwa imprezy. Posiadam również własne elementy, np. ścianki, tła, które mogę wykorzystać lub wynająć

Złocenie, pozłotnictwo, renowacja mebli.

Polska

Wykonuję realizacje prac, głównie w drewnie, wymagających posługiwania się zaawansowanymi technikami malarskimi, np. pozłotniczymi. Tworzę elementy dekoracyjne, uzupełniam ubytki, odnawiam powłoki, bądź zupełnie zmieniam oblicze mebla, czy innego obiektu dekoracyjnego.

Projekt aranżacji wnętrza mieszkalnego

Polska

Z przyjemnością przyjmę zlecenie zaprojektowania wnętrza mieszkalnego. Moje projekty są dopasowane zawsze na miarę Państwa potrzeb. Najbardziej podstawowa usługa obejmuje konsultację w aranżowanym wnętrzu. Dzielę się z Państwem wiedzą na temat dostępnych materiałów, proponuję rozwiązania zgodnie z zasadami ergonomii, widzę możliwości, których właśc...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Stalowa Wola , 37-450 Stalowa Wola

NIP

8652389519

Telefon

530 ••• ••• Pokaż numer