Powiedz jak możemy Ci pomóc

Agencja Nieruchomości "WRONIAK" Violetta Wroniak Kartuzy, Kościerzyna

Kartuzy

6

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość ? ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ

Agencję Nieruchomości prowadzę od 2009 r. Powstała ona z zamiłowania do nieruchomości i zaangażowania w potrzeby człowieka. W tej sferze życia jestem niezawodna.
Wsłuchuję się w potrzeby klienta i pragnę zrealizować jego marzenia. To niesamowite uczucie kiedy myślę jak wiele przeprowadziłam rozmów i transakcji w ciągu 14 lat pracy, ilu wysłuchałam zwierzeń i poznałam ludzkich historii. Przemierzając codzienną trasę po Kaszubach mijam domy do których wracam myślami , wspominam ludzi których w nich spotkałam ich losy i historie, które sprawiły ze drogi nasze się zeszły. Na tych fundamentach zbudowałam wiele prawdziwych przyjażni.

Szczególnie wpominam osoby starsze, które były przepełnione lękiem, obawą przed nieznanym. Do dzisiejszego dnia odwiedzamy się i prawdziwie tęsknimy za sobą

Zapraszam do kontaktu ze mną, Wspólnie jest łatwiej i bezpieczniej. Prowadzę Agencję na terenie Kartuz i Kościerzyny, jednakże pochodzę z Gdyni i bardzo chętnie zajmę się rodzimymi nieruchomościami (znam tu każdą ulicę ale też wielu klientów z Kaszub szuka nieruchomości w trójmieście).

Bardzo proszę kontakt
Violetta Wroniak

Branża

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

11 opinii

5 gwiazdek (11)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Emilia F. 9 maja 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, od początku do końca wszystko sprawnie przeprowadzone, byłam bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Wiolettą. Zawsze jak miałam jakieś pytanie, to nie było problemu z szybką odpowiedzią, Pani Wioletto dziękuję za przemiłą współpracę.

Agencja Nieruchomości "WRONIAK" Violetta Wroniak Kartuzy, Kościerzyna, 18 maja 2023

Dziękuję również Pani Emilio, pozostaję zawsze do Waszych usług. Nie było łatwo, ale udało się, a i obiad był pyszny, serdecznie dziękuję za opinię i pozdrawiam.

Alicja Ł. 26 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, Pani Violetta odpowiada na każdy telefon, a przy tym jest zawsze miła i uśmiechnięta. Dziękujemy za pomoc i udaną sprzedaż.

Ewa M. 5 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Jestem klientką Pani Violetty od około roku. Przeprowadza dla mnie sporo różnych transakcji zarówno dotyczących ziemi jak i mieszkań. Trafiłam na nią zupełnie przez przypadek szukając biura pośrednictwa. Po wstępnych rozmowach z kilkoma z nich odniosłam wrażenie, że są profesjonalni i owszem, ale wszędzie czułam się jak kolejny klient, wrzucony do szuflady pod tytułem do załatwienia, tak zresztą działa większość biur. Zupełnie inne wrażenie odniosłam po rozmowie z Panią Violettą. I to był strzał w dziesiątkę! Pani Violetta jest konkretna, szybka i niezwykle skuteczna. Pomaga we wszystkich dziedzinach związanych z transakcjami, nie tylko w załatwianiu formalności, Przejmuje na siebie wiele obowiązków nawet tych wykraczających poza obowiązki wynikające z zakresu pracy pośrednika, Pani Violetta zajmuje się wszystkim, a ja tylko finalizuję transakcje, super! Swoich klientów zna z imienia, a ponieważ jest osobą bardzo ciepłą i serdeczną to niejednokrotnie zna również historię ich życia, gdyż ludzie bardzo chętnie z nią rozmawiają. Jest dostępna zawsze i wszędzie, służy radą i pomocą. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym biurem. Szczerze polecam.

Agencja Nieruchomości "WRONIAK" Violetta Wroniak Kartuzy, Kościerzyna, 30 października 2022

Pani Ewo, nic nie powiem tylko - dziękuję.

Tomasz M. 25 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Wszystko w najlepszym porządku. Pełen profesjonalizm.

Marta K. 3 lutego 2019
Pozytywna opinia

Kupiliśmy działkę za pośrednictwem Pani Violetty Wroniak, wszystko poszło sprawnie i szybko, pełen profesjonalizm.

Sławomir K. 22 października 2018
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa i opieka klienta, otwartość na wszelkie prośby, pomoc w załatwianiu spraw notarialnych to główne zalety pracowników tej firmy. Pani Violetta to osoba niezwykle profesjonalna, sympatyczna, uśmiechnięta i bardzo otwarta na potrzeby klienta - zawsze była do naszej dyspozycji i z zaangażowaniem zajmowała się naszą transakcją. Bardzo serdecznie polecamy Agencję Nieruchomości "WRONIAK" Serdeczne podziękowania dla Pani Viollety Wroniak.

Jolanta L. 21 października 2018
Pozytywna opinia

Bardzo miła i profesjonalna kompleksowa obsługa, można na Panią Wioletę zawsze można liczyć, telefon odbiera w weekendy a nawet w urlopie, gorąco polecam

Agencja Nieruchomości "WRONIAK" Violetta Wroniak Kartuzy, Kościerzyna, 23 października 2018

Pani Jolu ale się uśmiałam , jaka fajna opinia , odbieram tel nawet w urlopie..... Dziękuję bardzo, Czy nasz pan R. wreszcie załatwił to pismo z BANKU ? bo ile razy dzwonię do niego to mówi ze jeszcze nie. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.

Piotr M. 15 października 2018
Pozytywna opinia

Obsługa podczas zakupu nieruchomości była fachowa i kompleksowa, wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami.

Agencja Nieruchomości "WRONIAK" Violetta Wroniak Kartuzy, Kościerzyna, 18 października 2018

Witam Panie Piotrze Dziękuje za opinię, ale jesteśmy jeszcze w trakcie dopinania transakcji, wierzę że otrzymacie Państwo kredyt i zakup gospodarstwa niebawem sfinalizujemy, Dzisiaj poprawiłam umowe przedwstępną według życzeń z banku, Pozdrawiam Violetta

Marek C. 6 października 2018
Pozytywna opinia

Agencja Pani Violetty Wroniak pomogła mi sprzedać 4 działki, co wydawało się być niemożliwe przez istniejące linie energetyczne. Swoje usługi dostosowuje do potrzeb klienta, np. przez wyrównanie i uporządkowanie terenu. Polecam usługi Agencji "WRONIAK".

Agencja Nieruchomości "WRONIAK" Violetta Wroniak Kartuzy, Kościerzyna, 9 października 2018

Panie Marku, bardzo dziękuję za opinię . Jest ona dla nas bardzo ważna, ale w szczególności dla Klientów, którzy coś więcej z przesłanej opinii dowiedzą się na temat naszego biura. Pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Krystyna H. 4 października 2018
Pozytywna opinia

Zakup nieruchomości rekreacyjnej. P. Violetta Wroniak obsłużyła nas bardzo profesjonalnie z dużą kulturą osobistą.

Stanisław H. 4 października 2018
Pozytywna opinia

Transakcja kupna domku letniskowego przeprowadzona profesjonalnie. Wszystkie wymogi formalne załatwione szybko i sprawnie. Pozdrowienia dla Agencji Nieruchomości "WRONIAK".

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Agencja Nieruchomości "WRONIAK" Violetta Wroniak Kartuzy, Kościerzyna
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

pomoc w zakresie sprzedaży i najmu nieruchomości

od 1000 do 6000 zł

Rzetelna i sprawdzona Firma. Pracuje skutecznie i z poszanowaniem zasad etycznych . Największą radość sprawia mi zadowolony i uśmiechnięty klient , który może realizować swoje marzenia. Violetta Wroniak

fachową i skuteczną pomoc w sprzedaży nieruchomości (domu mieszkania lub działki)

od 1000 do 6000 zł

Przede wszystkim dokonamy bezpłatnie wyceny Twojej nieruchomości, określimy rzetelną wartość, cenę jaką jesteśmy w stanie uzyskać za Twoją nieruchomość. Zweryfikujemy stan prawny i powiemy jakie dokumenty będą niezbędne w pierwszym etapie ( na pewno je posiadasz, jeśli nie podpowiemy skąd je pobrać lub sami je zdobędziemy). Wykonamy profesjonalne ...

Rozwiń

Pośrednictwo w Sprzedaży Nieruchomości

Polska

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY Z MOIM BIUREM W ZAKRESIE POŚREDNICZENIA W SPRZEDAŻY MIESZKANIA LUB DOMU, ALBO DZIAŁKI,DZIAŁAMTY SZYBKO I SKUTECZNIE- PRZEKONAJ SIE SAM!!!!:)

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kościerzyna, ul. Swiętojańska 4, 83-300 Kartuzy

WWW

www.wroniak.com.pl

Telefon

510 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy AGENCJA NIERUCHOMOŚCI "WRONIAK" VIOLETTA WRONIAK
Imię (pierwsze) VIOLETTA
Drugie imię MARZENA
Nazwisko WRONIAK
Data rozpoczęcia działalności 2014-02-03
NIP 5861004172
Regon 191701177

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat kościerski
Gmina Kościerzyna
Miejscowość Kościerzyna
Kod pocztowy 83400
Poczta Kościerzyna
Ulica ul. Świętojańska
Numer nieruchomości 4

Kontakt

Email biuro@wroniak.com.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2014-02-04
Data powstania 2014-02-03
Data rozpoczęcia działalności 2014-02-03

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Przeważające PKD
6612Z DZIAŁALNOŚĆ MAKLERSKA ZWIĄZANA Z RYNKIEM PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I TOWARÓW GIEŁDOWYCH
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.