Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek

Ruda Śląska

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Posiadamy Certyfikat Instytutu Badań Konsumenckich Przedsiębiorstwo Godne Zaufania. Jesteśmy na rynku ponad 14 lat. Działamy głównie na poleceniach naszych klientów.

Nasza specjalność to pośrednictwo w zakresie nieruchomości, audyty i certyfikaty/świadectwa energetyczne, na terenie miast Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Zabrze, Katowice i okolice. Dbając o to by jakość oferowanych przez nas usług była na najwyższym poziomie zapewniamy profesjonalną obsługę przez licencjonowanych pośredników.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości, jak również pomagamy w uzyskaniu kredytu. Wykonujemy i wystawiamy audyty i certyfikaty energetyczne.
Systematycznie od 2019 roku jesteśmy Laureatem Złotych Orłów Nieruchomości, w 2022 roku zajęliśmy I miejsce w naszym mieście. Nieprzerwanie od 2018 roku otrzymujemy wyróżnienia według Portalu Oferteo jako najlepsze biuro nieruchomości. W 2021 zostaliśmy Ekspertem Oferteo.
Wszystkie te nagrody i wyróżnienia są dzięki naszym Klientom. Dziękujemy !! :-)
Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami, licencja audytora energetycznego 17907.
Wykonujemy wyceny cen nieruchomości ofertowych i transakcyjnych , szacujemy wartość nieruchomości , posiadamy numer licencji 17907/ audytor energetyczny.

http://www.orlynieruchomosci.pl/profile-119804-2-agencja-nieruchomosci-contractum-katarzyna-wieczorek/

Branża

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

174 opinie

Pozytywna (174)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Sabina G. 25 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Cała transakcja zakupu mieszkania przeprowadzona sprawnie i w pełni profesjonalnie, oraz w miłej atmosferze, dziękujemy Pani Katarzynie za pomoc i wsparcie. Polecamy serdecznie.

Aneta S. 17 lipca 2022
Pozytywna opinia

Bez wahania polecam usługi Agencji Nieruchomości Contractum. Współpraca przebiegała bardzo przyjemnie, a przepływ wszelkich informacji i dokumentów sprawny i elastyczny dzięki wykorzystaniu wszelkich dostępnych form przekazu. Pani Kasia posiada duże doświadczenie i analizuje rynek, na każdym etapie służy pomocą, a Jej profesjonalizm i osobowość sprawiły, że transakcja sprzedaży mieszkania-kawalerki przebiegła bez problemów i komplikacji, biorąc pod uwagę obecną sytuację ekonomiczną jak i fakt, iż była to transakcja na sporą odległość. Dziękuję Pani Kasiu za zaangażowanie i pomoc. Pozdrawiam.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 18 lipca 2022

Pani Aneto serdecznie dziękuję za opinie i takie wspaniałe słowa, aż chce się pracować więcej. Mieszkanie na Rudzie na Starym Osiedlu nie sprzedało się od razu, ale znaleźliśmy Klienta, który docenił walory okolicy i samego mieszkania. Cena uważam też godziwa. Polecam się na przyszłość i wszystkiego dobrego, pozdrawiam.

Dawid F. 8 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Warto poradzić się najlepszych specjalistów w okolicy, takich jak Contractum. Polecam!

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 8 czerwca 2022

Dziękujemy za opinie, agencja działa w okolicach Rudy Śląskiej, Chorzowa, Bytomia, Zabrza, Gliwic, Katowic. Pozdrawiamy.

Leszek M. 8 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Agencja Contractum nie zawiodła, a wręcz odwrotnie - dziękuję za duże zaangażowanie w moją sprawę.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 8 czerwca 2022

Dziękujemy za opinie.

Aleksander B. 8 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Pani Katarzyna zawsze trzyma rękę na pulsie i informuje mnie o wszelkich zmianach, polecam.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 8 czerwca 2022

Dziękujemy za opinie.

Marcin P. 28 maja 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie zakupu, jak również po. Gorąco polecam!

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 8 czerwca 2022

Dziękujemy za opinie.

Adam K. 12 lutego 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współpracę z Panią Katarzyną. Kolejny raz zleciłem wynajęcie swojej kawalerki na Goduli Pani Kasi no i oczywiście wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Pani Katarzyna cierpliwe odpowiada na każde pytanie nawet bezinteresownie pomogła mi przez tel. nie wiedząc że to jej agencji zlecę wynajęcie mieszkania. Pozdrawiam - Adam.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 12 lutego 2022

Panie Adamie dziękuje za tak miłe słowa, mam nadzieje że Najemca Pan Bartosz będzie sumienny i płatności będą spływać bez opóźnień. Jeszcze raz dziękuję za zlecenie, polecam się na przyszłość. Pozdrawiam - Katarzyna.

Artur W. 30 października 2021
Pozytywna opinia

Bardzo serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Biurze Contractum, Pani Katarzyna jest osobą bardzo profesjonalną i słowną, była do naszej dyspozycji praktycznie cały czas i odpowiadała na wszystkie nasze pytania. Po kolei przeprowadziła nas przez proces wynajmu i załatwiania wszystkich niezbędnych formalności w bardzo krótkim czasie. Przy okazji Pani Katarzyna jest bardzo uprzejma, uczynna i pomocna, przez co wynajem mieszkania nie jest niczym stresującym. Dziękujemy raz jeszcze za fachowe doradztwo.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 31 października 2021

Dziękuję za opinię Panie Arturze, oby się wspaniale mieszkało i wszystkiego dobrego w Waszych pracach. Młodzi, zdolni i pracowici Ludzie to przyszłość, pozdrawiam - Katarzyna.

Agata S. 30 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Pani Katarzyna jest profesjonalistką na najwyższym poziomie. Ogromnie zaangażowana bardzo pomocna, a przy tym cierpliwa i sympatyczna. Z jej pomocą wszystkie kroki formalne związane z kupnem mieszkania były proste i klarowne. Polecamy wszystkim zainteresowanym - to naprawdę właściwy adres. Jeszcze raz dziękujemy p. Kasiu.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 1 września 2021

Pani Agato, Panie Czesławie cieszę się, że udało się kupić wymarzone dla Was mieszkania, łazienka po remoncie, kuchnia zabudowana ze sprzętami i dwa ładne ustawne pokoje 47m2, do tego i piętro i własne ogrzewanie, za dobrą cenę trochę powyżej 100 tys. zł. Pozdrawiam, Katarzyna.

Andrzej L. 2 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Dzięki Pani Katarzynie sprzedaż kawalerki i kupno nowego mieszkania przebiegły szybko i sprawnie. Pani Katarzyna jest bardzo miłą, sympatyczną osobą, bardzo życzliwą, ma sporą wiedzę, z którą się cierpliwie dzieli. Jej pomoc pozwoliła nam w krótkim czasie sprzedać mieszkanie i kupić nowe. Na każdym etapie wspierała nas, pomocnymi informacjami, rzetelną wiedzą, i na każdym etapie była przy nas. Przygotowanie dokumentów, umowy przedwstępnej. przygotowanie protokołu zdawczo-odbiorczego, o to nie musieliśmy się martwić. Kontakt z Panią Katarzyną jest bardzo dobry. Przy niej mieliśmy świadomość, że wszystko jest w dobrych rękach. Jej profesjonalizm, spora wiedza, zaangażowanie, życzliwość dają poczucie pewności, że jest się w dobrych rękach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani Katarzyny. Mało jest tak oddanych pracy, temu co robią i życzliwych ludzi jak PANI Katarzyna, dlatego polecam ją wszystkim! Pozdrawiam Panią i dziękuję za wszystko co Pani dla nas zrobiła!

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 2 sierpnia 2021

Panie Andrzeju trochę przeszliśmy, sprzedana kawalerka na Obrońców Westerplatte i mieszkanie dla Was na Brzechwy, wszystko się udało. Bardzo się cieszę razem z Wami, proszę pozdrowić Tatę Pana Ryszarda i proszę mnie polecać! Dziękuję za tak wspaniałe słowa, dla takich Klientów jak Wy chce mi się działać i działać, pozdrawiam Katarzyna.

Mariusz M. 2 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Współpraca na wysokim poziomie, jeśli czegoś nie wiedziałem, to pani Kasia na spokojnie wyjaśniła. Gorąco polecam.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 2 sierpnia 2021

Panie Mariuszu serdecznie dziękuję za opinie, mam nadzieję, że odnawianie Pana przytulnego mieszkania na Obrońców Westerplatte jest w trakcie. Cieszę się, że wszystko przebiegło dobrze. Dziękuję też Pana Mamie za polecenie mnie na mieszkanie na Szramka.

Mateusz G. 3 lipca 2021
Pozytywna opinia

Nieruchomości Contractum wykonują swoją pracę na 100%. Gdybyśmy współpracowali z kimś innym to na pewno nie bylibyśmy w aż takim stopniu zadowoleni. Polecamy.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 8 lipca 2021

Panie Mateuszu serdecznie dziękujemy za opinie, cała przyjemność po naszej stronie i wiadomo polecamy się na przyszłość.

Jola S. 18 maja 2021
Pozytywna opinia

Pani Kasia jest nieocenionym pośrednikiem! Od kilku miesięcy finalizujemy zakup mieszkania w Katowicach i Pani Kasia pilotuje naszą transakcję. Sprawa jest skomplikowana z prawnego punktu widzenia; właściciele mieszkają za granicą, przeprowadzona była sprawa spadkowa i postępowanie w US. Pani Kasia służy nam pomocą i profesjonalną wiedzą na każdym etapie. Informuje nas o bieżącej sytuacji, sprawdza dokumenty i pilnuje terminów. Każdemu życzę tak zaangażowanego, wytrwałego, kompetentnego i przy tym sympatycznego, pośrednika.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 19 maja 2021

Pani Jolu serdecznie dziękuję za opinie, nadal walczymy i mamy nadzieję, że za niedługo spotkamy się w kancelarii notarialnej na finale kupna Ułańskiej w Katowicach. Urząd Skarbowy w Katowicach działa wolno, bardzo wolno, trzeba dużo cierpliwości, a Państwo ją posiadacie i za to dziękuję. Katarzyna.

Adrian W. 29 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Apartament, który powierzyłem Pani Kasi do sprzedaży, z powodu mojego wyjazdu za granicę - szybka i skuteczna pomoc. Dziękuje!

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 18 maja 2021

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że udało się rzeczywiście skutecznie pomóc pozdrawiamy i polecamy się na przyszłość.

Tomasz K. 29 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Przeprowadzony projekt zakończony. Współpraca na najwyższym poziomie.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 19 maja 2021

Panie Tomaszu serdecznie dziękujemy za opinie, nie była to łatwa sprawa (sprzedaż) chociaż na taką wyglądała), polecamy się na przyszłość Katarzyna.

Tomek S. 29 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Wszelkie formalności załatwione w mgnieniu oka, jestem zadowolony z wyboru agencji. Polecam!

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 19 maja 2021

Dziękujemy za opinie, poszło sprawnie, ale temat jaki nam Pan powierzył nie należał do skomplikowanych - unormowana sytuacja prawna, aktualne wpisy Pana jako spadkobiercy w księdze wieczystej, atrakcyjna cena, mieszkanie na II piętrze i super lokalizacja (Katowice Modrzewiowa) więc szybko poszło), polecamy się na przyszłość, Katarzyna.

Sławek B. 29 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Contractum, wszystko przebiegło dobrze. Nie wiem czy znajdę jakiś minus.

Sonia Ł. 21 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam współpracować z Panią Katarzyną. Całość oceniam wzorowo.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 4 maja 2021

Pani Soniu dziękujemy za opinie i polecamy się na przyszłość.

Arek B. 21 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

W końcu pewien etap życia mam za sobą, a mianowicie mogę za sprzedaż nieruchomości się wyprowadzić do Azji. Pozdrawiam.

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 21 kwietnia 2021

Panie Arku jest Pan w mojej działalności związanej ze sprzedażą domów i mieszkań najbardziej oryginalnym Klientem, jak pierwszy raz usłyszałam o Bombaju myślałam, że Pan trochę żartuje, ale teraz wiem, że nie, oby po pandemii Pana podróż i pobyt w wymarzonym Bombaju był najlepszy na świecie z całego serca tego życzę i powodzenia i tak jak się umówiliśmy czekam na zdjęcia. Pozdrawiam, Katarzyna.

Nadia W. 21 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pomoc jaką otrzymałam w sprawie domu, super! Znalazłam już klienta. :)

Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek, 21 kwietnia 2021

Dziękujemy za opinie, Pani Nadio my tylko przygotowaliśmy dokumenty tak jak Pani chciała i sporządziliśmy wycenę, cieszymy się, że udało się z klientami, pozdrawiamy Kamil i Katarzyna.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Agencja Nieruchomości Świadectwa Energetyczne CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: KawalerkiAgencje nieruchomościKawalerki Ruda Śląska,  Agencje nieruchomości Ruda Śląska, Wyceny, Sprzedaż nieruchomości, Wynajem nieruchomości, Certyfikaty i audyty energetyczne

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kochłowicka 54 b, Ruda Śląska

WWW

agencja-nieruchomosci-contractum-katarzyna.business.site/

Telefon

793 ••• ••• Pokaż numer

Skype

https://www.linkedin.com/in/ka

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Agencja Nieruchomości CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek
Imię (pierwsze) KATARZYNA
Drugie imię ELŻBIETA
Nazwisko WIECZOREK
Data rozpoczęcia działalności 2009-01-15
NIP 6341608964
Regon 241088620

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Ruda Śląska
Gmina Ruda Śląska
Miejscowość Ruda Śląska
Kod pocztowy 41706
Poczta Ruda Śląska
Ulica ul. Kochłowicka
Numer nieruchomości 54B

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2008-12-18
Data rozpoczęcia działalności 2009-01-15
Data wznowienia działalności 2022-10-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Przeważające PKD
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
24108862000037 Agencja Nieruchomości CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek ul.Antoniego Nowary
Ruda Śląska
ŚLĄSKIE
Ruda Śląska
24108862000020 CONTRACTUM KATARZYNA LATOS ul.gen. Hallera
Ruda Śląska
ŚLĄSKIE
Ruda Śląska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się