Powiedz jak możemy Ci pomóc

agaartstudio

Katowice

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Doświadczenie ponad 25 lat w zawodzie, praca w magazynie ELLE Deco, unikatowe i niestandardowe projekty, Podczas pracy angażujemy się w pełni, zapewniamy dobry kontakt i stałą opiekę nad projektem. W naszej ofercie mamy różne propozycje współpracy, począwszy od aranżacyjnych porad aż do kompleksowego projektu z nadzorem oraz malowanie dekorów i murali. Pomagamy w zakupach, doradzamy jak wygodnie urządzić swój dom. Zajmujemy się także homestagingiem doradzając jak szybko wynająć mieszkanie, mamy w tym zakresie wiele doświadczenia i sukcesy na koncie.
Zapraszamy do współpracy.

Branża

Obszar działania

Śląskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

7 opinii

5 gwiazdek (7)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Adam K. 14 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Gorąco polecamy agaartstudio! Przemiła współpraca z Paniami Agnieszką i Majką, które mają wspaniałe wyczucie stylu, świetne pomysły i "artystyczną duszę" :-)

Bartek S. 28 lipca 2022
Pozytywna opinia

Wnętrze łazienki miało być ciemne, industrialne i zastosowaniem materiałów dobrej jakości. W sypialni podobnie. Ekspertki z agaartstudio całościowo przygotowały projekt, nadzorowały inwestycję, dobierały materiały. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam współpracę z Agnieszką i Mają. Warto im zaufać.

Zbigniew S. 26 lipca 2022
Pozytywna opinia

Nie miałem pomysłu na zagospodarowanie salki konferencyjnej. Miałem do dyspozycji tylko miejsce i potrzebę posadzenia gdzieś moich gości, salka oprócz funkcji reprezentacyjnej miała spełniać również rolę salki szkoleniowej do 10osób. Na początku sceptycznie podchodziłem do koncepcji, zwłaszcza do kolorystyki, ale dałem wolną rękę w myśl zasady: najwyżej przemaluję po cichu jak już sobie pójdą. Ostatecznie nic nie zmieniłem i zapewniam nie jest to efekt mojego lenistwa.

Sylwia W. 25 lipca 2022
Pozytywna opinia

Z całego serca polecam firmę. Dziewczyny cechuje profesjonalizm i dbalosc o szczegóły. Wyróżnia je nieszablonowosc i ponadczasowy styl. Projekty są dopieszczone a wnętrza przytulne i piękne. Opieka nad klientem jest kompleksowa, dziewczyny zadbają o każdy szczegół. Każde mieszkanie spod ich ręki jest przepiękne.

Natalia B. 24 lipca 2022
Pozytywna opinia

Z usług agaartstudio korzystałam przy remoncie 48m mieszkania. Panie tak zaplanowały przestrzeń, ze dla każdego jest miejsce ( dla 4osobowej rodziny i zwierząt 2 koty i pies). Słuchają sugestii, pomagają w zakupach , ale tez doskonale wiedzą co się sprawdzi a co nie. Znają się na robocie. Do tego to po prosu fajne dziewczyny, z którymi współpracować to przyjemność

Jakub F. 22 lipca 2022
Pozytywna opinia

Panie wykonały projekt wg mojej wizji, oczywiście ogarniając wszystko od podszewki i nakierowywując mnie na ciekawe rozwiązania. Wiedziałem czego chce, ale bez pomocy tego zespołu nie umiałbym połączyć wszystkiego w spójną całość. Kontakt z nimi był non stop bardzo dobry. Jestem mega zadowolony z usług Pani Agnieszki i Majki. Wykonały niezłą robotę wykańczając mieszkanie ze stanu deweloperskiego do zamieszkania. Z resztą efekt końcowy powala na kolana każdego, kto odwiedza moje mieszkanie. Polecam.

Tomasz J. 22 lipca 2022
Pozytywna opinia

Panie Agnieszka i Majka pomogły zaprojektować moje mieszkanie na zasadzie projektu koncepcyjnego. Zaproponowały kilka ciekawych rozwiązań i odwiodły od nietrafionych własnych pomysłów. Zdecydowanie polecam współpracę.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak agaartstudio
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

artystyczne malowanie ścian - dekoracje i murale

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Piłsudskiego , 40-559 Katowice

WWW

https://www.facebook.com/profile.php?id=100028262453738

Telefon

608 ••• ••• Pokaż numer