AGA-TRANS EWA PERZYNA Parole - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak AGA-TRANS EWA PERZYNA nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

AGA-TRANS EWA PERZYNA

O specjaliście

Nasza firma transportowa pragnie dostarczyć Państwu pełen zakres usług w drogowym transporcie krajowym i międzynarodowym, oraz usługi w zakresie magazynowania i przeładunku towarów. Na rynku transportowym istniejemy od 20 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, pozwala nam na stabilizację i pewność w realizacji zleceń.

Usługi transportowe, spedycja oraz magazynowanie towaru, to nasza specjalność, a także pasja! W naszych działaniach jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą. Stawiamy na jakość świadczonych usług! Jedziemy do celu obdarzeni przez Państwa zaufaniem, które jest dla nas wyznacznikiem jakości wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania.

Nasza oferta tak jest skonstruowana, aby zaspokoić potrzeby rynku. My dostosowujemy się do Państwa, pragnąc, aby realizowane przez nas zadanie wykonać jak najszybciej, w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. To, co nas cechuje, to indywidualne podejście do każdego Klienta. Dla nas nie ma trudnych zadań – są tylko wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać. Spedycja, transport, logistyka, tempo, profesjonalizm, cel, zadowolenie Klienta to hasła, które z pasją zamieniamy w czyn! Zapraszamy do współpracy!Dojazd:
ul. Szeroka 75 Parole

Współrzędne GPS: 52.042017, 20.805678

Branża

Transport międzynarodowyTransport krajowy

Obszar działania

Mazowieckie, Świętokrzyskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Śląskie, Opolskie, Kujawsko-pomorskie, Dolnośląskie, Belgia, Czechy, Francja, Hiszpania, Niemcy, Słowacja

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy AGA-TRANS EWA PERZYNA?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak AGA-TRANS EWA PERZYNA

Powiązane produkty i usługi: Transport kolejowyZleć transport,  Zlecenia na transport, Szukam zleceń na transport, Transport kolejowy PruszkówZleć transport Pruszków,  Zlecenia na transport Pruszków, Szukam zleceń na transport Pruszków, Transport

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Szeroka 75,, Parole

Telefon

518****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Kamil Górzyński