ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz

Zdzieszowice

3

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

ADK PLUS-Godlewski Adrian Kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu prac budowlanych jak i wykończeniowych.
Specjalizujemy się w profesjonalnym wykończeniu wnętrz. Powierzone nam zadanie traktujemy z najwyższą starannością i oddaniem tak aby każdy nasz klient był zadowolony z naszych usług.

Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych jak i firm. Posiadamy rozbudowane zaplecze sprzętowe, co pozwala nam na dużą mobilność i znacznie przyspiesza proces realizacji inwestycji.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony
www.adk-plus.pl zapoznania się z pełną ofertę naszej firmy oraz do obejrzenia galerii z części realizowanych przez nas prac.

Branża

Obszar działania

Śląskie, Dolnośląskie, Opolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

11 opinii

5 5
(11)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Piotr W. 18 listopada 2022
opinia potwierdzona
Potrzebuję ekipy do kładzenia gresu w łazience, 39m², Góra Świętej Anny
Pozytywna opinia

W październiku 2022 r. firma ADK Plus przeprowadziła kompleksową przebudowę łazienki w domu jednorodzinnym na Górze Św. Anny. Prace obejmowały całkowitą rozbiórkę istniejących elementów wyposażenia, usunięcie posadzki, okładzin, tynków, wymianę instalacji wodnej, elektrycznej i c.o., a następnie budowę ścianki działowej, wykonanie nowej posadzki, nowych okładzin ścian oraz montaż nowego wyposażenia (kabina prysznicowa, toaleta, umywalka, meble łazienkowe i armatura). Zadanie zostało wykonane zgodnie z dostarczoną dokumentacją, starannie i terminowo. Firma wykazała się profesjonalizmem i dużą dbałością o zadowolenie klienta Polecam usługi ADK Plus Zamawiający: Piotr Wanecki Inżynier budownictwa, projektant specjalności mostowej z trzydziestoletnim doświadczeniem .

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 19 listopada 2022

Panie Piotrze, dziękujemy za tak pozytywną opinie o naszej firmie. My również dziękujemy za miłą współprace, cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług i polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy.

Magda T. 16 lutego 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo polecamy, świetne, fachowe i rzetelne wykonanie. Sumienni perfekcjoniści!

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 16 lutego 2022

Dziękujemy za miłą współprace, oraz za zaufanie w powierzonych nam pracach, cieszymy się, że jesteście zadowoleni z naszych usług i polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy ADK PLUS.

Henryk F. 15 lutego 2022
opinia potwierdzona
Zlecenie na remont łazienki, 6-10m², Kędzierzyn-Koźle
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy całej ekipy Pana Godlewskiego. Rzetelnie wykonana w umówionym terminie praca, Pan Godlewski służył dobrą i kompetentną radą. Mamy zamiar w przyszłości również skorzystać z usług tej firmy. Dlatego polecamy z czystym sumieniem firmę ADK.

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 16 lutego 2022

Dziękujemy za miłą współprace, oraz powierzone nam zaufanie na wykonanie remontu mieszkania. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy zespół ADK PLUS.

Henryk N. 9 grudnia 2021
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelna i z dużą fachowością firma. Polecam

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 9 grudnia 2021

Panie Henryku dziękujemy za miłą współpracę, oraz pozytywną opinie o naszej pracy. Zachęcamy do dalszej współpracy- zespół ADK PLUS.

Marcin H. 4 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Terminowość wykonania, kompleksowość wykonania, rzetelność rozliczenia, przyzwoita jakość, realizacja dodatkowych usług.

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 4 października 2021

Dziękujemy za pozytywną opinie oraz dobrą, rzeczową współprace przy realizacji w Państwa mieszkaniu. Pozdrawiamy i zachęcamy do dalszej współpracy - zespół ADK PLUS.

Marek F. 8 listopada 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Po wystawieniu ogłoszenia na OFERTEO, że poszukuję ekipy do wykończenia mieszkania - stan deweloperski - otrzymałem natychmiast zgłoszenie od firmy ADK Godlewski Adrian Godlewski. Umówiliśmy się na spotkanie na który P. Adrian wstawił się punktualnie z ofertą wyceny. Po spotkaniu i ustaleniu szczegółów oraz przekazaniu planów mieszkania, otrzymałem na następny dzień szczegółową ofertę. Prace zostały przeprowadzone dokładnie, solidnie i w terminie. Miałem stały kontakt z ekipą remontową. Każdy etap prac był wcześnie przedyskutowany. Panowie doradzali najlepsze rozwiązania i cierpliwie słuchali moich potrzeb. Efektem jest ładnie wyremontowane mieszkanie pod klucz. Polecam Pana Adriana z jego ekipę.

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 8 listopada 2020

Panie Marku, dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy w Państwa mieszkaniu. Cieszymy się, że realizacja spełniła Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy i dziękujemy za miłą współpracę -zespół ADK PLUS Godlewski Adrian.

Ewa R. 29 maja 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania usługi. Mieszkanie ze stanu deweloperskiego wykończone pod klucz. Fachowo, rzetelnie, dokładnie. Pana Adrian i jego fachowców polecam wszystkim. Robota wykonana idealnie, rozliczenie dogodne. Firma godna polecenia. Na szóstkę!

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 4 czerwca 2020

Dziękujemy serdecznie za wyrażenie tak pozytywnej opinii o wykonanych przez nas pracach. Cieszymy się, że efekt końcowy wykonanych prac spełnił Państwa oczekiwania. Również dziękujemy za miłą współpracę oraz zachęcamy do skorzystania z naszych usług w przyszłości.

Andrzej I. 12 grudnia 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Fachowość, rzetelność, słowność, punktualność i dokładność oraz bardzo profesjonalne podejście do klienta, to są podstawowe zalety firmy Pana Adriana i firma ta będzie zawsze polecana wszystkim naszym znajomym oraz rodzinie. Ocena najwyższa, czyli 10 w skali 10-cio punktowej.

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 13 grudnia 2019

Dziękujemy za tak pozytywną opinie o naszej firmie oraz miłą współprace z Państwem. Zachęcamy również do ponownego skorzystania z naszych usług w przyszłości. Pozdrawiamy.

Bożena C. Kędzierzyn-Koźle, 14 grudnia 2015
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra rzetelna firma. Łazienka od podstaw wykonana na 5+ Współpraca, komunikacja, kreatywność, rozeznanie i pojęcie o pracy co jest rzadkością w obecnych czasach. Nic nie musiałam się martwić i wszystko wykonane w terminie Polecam polecam i jeszcze raz polecam dziękuje Panu Adrianowi i zalodzę.

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 17 grudnia 2015

Pani Bożeno, dziękujemy za tak pozytywną opinię. My również jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tak miłą i sympatyczną osobą jak Pani. Dziękujemy i zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług.

Roman Ł. Kędzierzyn-Koźle, 21 maja 2012
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firmie ADK zleciłem wykonanie remontu łazienki w moim mieszkaniu w kamienicy. W zakresie tego zlecenia było wykonanie demontażu starego wyposażenia i glazury, przeróbki instalacji wod.kan, co i elektrycznej no i kafelkowanie, montaż sufitu podwieszanego z oświetleniem i montaż wyposażenia: wc wiszący,umywalka, kabina prysznicowa, wanna itd. Wybrałem tego wykonawcę w wyniku przeprowadzonej akcji ofertowej w portalu oferteo - była to najkorzystniejsza oferta. Początkowo miałem pewne obawy, taki sposób wyboru był dla mnie rodzajem eksperymentu i..nie zawiodłem się. Uzgodniliśmy i spisaliśmy umowę z dokładnym zakresem prac i terminem na którym mi bardzo zależało. Propozycję umowy przygotował wybrany przeze mnie wykonawca. Zakres zlecenia został określony w ten sposób że po mojej stronie był jedynie wybór i zakup kafelków i wyposażenia, resztę materiałów dobierał i dostarczał wykonawca wkładając jeszcze robociznę. W umówionym dniu i godzinie ekipa z firmy ADK stawiła się u mnie i rozpoczęła pracę. Byli zorganizowani, mieli profesjonalny sprzęt a po skończonym dniu pracy sprzątali starannie po sobie łącznie z umyciem schodów na klatce schodowej. Najważniejszą rzeczą było jednak dotrzymanie umownego terminu. Współpraca z firmą ADK stanowiła dla mnie pozytywne doświadczenie, chętnie skorzystałbym z ich usług jeszcze raz. Wiem co mówię bo naprawdę miałem rożne doświadczenia z różnymi ekipami fachowców, które przewijały się przez moje mieszkanie. Szczerze polecam usługi ADK PLUS, i pana Adriana Godlewskiego.

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 22 maja 2012

Witam, nie mogę wystawić innego komentarza jak pozytywny, współpraca z Panem Romanem od samego początku przebiegała bardzo sprawnie.Informacne potrzebne do wykonania prac przekazywane były w sposób jasny z rzetelny, profesionalne podejście do sprawy.Po wykonaniu wszystkich Prac bezproblemowo dokonał płatności. W przyszłości życzę sobie oraz innym wykonawcom klientów takich jak Pan Roman. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do skorzystania z usług firmy ADK PLUS Godlewski Adrian.

Marcin  Zdzieszowice, 15 lipca 2010
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo Dobra firma, wszystko wykonane bardzo dobrze żadnych zastrzeżeń

ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz, 24 maja 2012

Współpraca z Panem Marcinem i Panem Henrykiem zawsze przebiega bardzo sprawnie,z takimi klientami aż chce się współpracować.Płatności dokonywane zawsze zgodnie z umową.Polecam wszystkim wykonawcom takich klientów.Pozdrawiam i zapraszem ponownie do skorzystania z usług ADK PLUS Godlewski Adrian

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ADK PLUS Godlewski Adrian Kompleksowe Wykończenia Wnętrz
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Wykończenia wnętrz

Polska - Zdzieszowice

ADK PLUS Godlewski Adrian to firma świadcząca kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu prac budowlanych jak i wykończeniowych. Specjalizujemy się w profesjonalnym wykończeniu wnętrz. Od stanów deweloperskich mieszkań czy domów po remonty obiektów komercyjnych.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Piastów 14 E/3 , 47-330 Zdzieszowice

WWW

www.adk-plus.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ADK PLUS Godlewski Adrian
Imię (pierwsze) ADRIAN
Nazwisko GODLEWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2009-12-20
NIP 1990092259
Regon 160291795

Siedziba

Kraj Polska
Województwo OPOLSKIE
Powiat krapkowicki
Gmina Zdzieszowice
Miejscowość Zdzieszowice
Kod pocztowy 47330
Poczta Zdzieszowice
Ulica ul. Piastów
Numer nieruchomości 14e
Numer lokalu 3

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2009-12-01
Data powstania 2009-11-20
Data rozpoczęcia działalności 2009-12-20

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4941Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
5320Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA I KURIERSKA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.