Powiedz jak możemy Ci pomóc

aasz. studio - Anna Szudy Studio Architektury

Katowice

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Nazywam się Anna Szudy i jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej.

AASZ. studio to pracownia architektury, którą założyłam pod koniec 2020 roku po 7 latach zdobywania doświadczenia w biurach architektonicznych. Pracowałam nad projektami kubaturowymi osiedli mieszkaniowych, budynkami użyteczności publicznej jak i nad projektami wnętrz mieszkalnych, biurowych i restauracji. Uczestniczyłam w procesie projektowym od etapu pierwszego - koncepcyjnego do ostatniego, jakim jest nadzór na budowie. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami chciałabym podzielić się z Wami.

Wiem jak ciężko jest zaufać komuś, kto ma zaprojektować przestrzeń w której będziemy żyć, pracować i odpoczywać, przestrzeń która będzie inspirować. Moja praca polega na łączeniu funkcjonalności z estetyką, tak aby tworzona przestrzeń była szyta na miarę. To nie zawsze ma być wnętrze zgodne z najnowszymi trendami. To ma być Wasze miejsce.

Oferta:
- projekty układów funkcjonalnych
- projekty i aranżacje wnętrz mieszkalnych
- projekty i aranżacje restauracji i obiektów gastronomii
- projekty pojedynczych pomieszczeń, np. łazienek, kuchni
- dekoracje i wystrój wnętrz,
- konsultacje projektów wnętrz

Branża

Obszar działania

Śląskie, Podkarpackie, Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

5 opinii

5 gwiazdek (5)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Aleksandra K. 12 sierpnia 2022
Dam zlecenia na adaptację projektu, obiekt 64m², Katowice
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt, sprawna obsługa, piękne realizacje! Serdecznie polecam!

Katarzyna K. 3 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Anią przebiegła bardzo dobrze, wszystko sprawnie, terminowo i najważniejsze z bardzo dobrym efektem końcowym. Serdecznie polecam.

Agata W. 2 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Z klaustrofobicznego i niskiego domu potrafiła stworzyć samym kolorem, ukladem mebli, materiałem z jakich są wykonane przestrzeń która czuć! Łazienka na poddaszu z milionem skosów przy której fachowcy rozkładali ręce jest teraz pieknie zagospodarowana i wykończona naturalnymi materiałami, cały dom jest spójny. Pani Ania potrafiła wyczuć o co chodzi w wizji przez nas przedstawionej. Kontakt na plus. Duża wiedza o materiałach, wiele propozycji co do wykończenia od polskich firm. Polecam

Jerzy W. 31 lipca 2022
Pozytywna opinia

Miałem przyjemność współpracować z Anną, już nie jeden raz i za każdym razem jestem naprawdę zadowolony z całej współpracy, od początku do końca. W szczególności: - pomiary - na początku Pani Anna zmierzyła bardzo dokładnie cały dom, dzięki czemu odkryliśmy masę krzywych ścian i nierównych kątów. - Planowanie - Pani Anna zarówno słuchała mojej wizji odnośnie organizacji wnętrza, a następnie przenosiła je na plan, a co jeszcze lepsze sugerowała w sposób bardzo konstruktywny i rzeczowy co można zrobić lepiej/inaczej, aby zyskać lepszą funkcjonalność - prace i wykończenie - Na tym etapie, było jeszcze lepiej. Nie dość, że Pani Anna zajęła się zamówieniem wszystkiego co konieczne to niejednokrotnie rozmawiała i konsultowała bieżące prace z wykonawcą, dzięki czemu plan i rzeczywistość, były synchronizowane na bieżąco. Podsumowując dzięki współpracy z Panią Anną, mimo początkowego kosztu, oszczędziłem masę czasu, nerwów i pieniędzy. Zdecydowanie polecam.

Małgorzata K. 29 lipca 2022
Pozytywna opinia

Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Zakres pracy przy projekcie domu był rozległy, a projekt mimo to był bardzo szczegółowy i pełny detali - wykonawcy nie mieli pytań. Wiedza i kreatywność Pani Ani zaskakiwała nas na każdym kroku. Polecamy !

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak aasz. studio - Anna Szudy Studio Architektury
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Dyrekcyjna 10/4, 40-013 Katowice, 40-836 Katowice

NIP

6852341611

WWW

https://aasz.pl/

Telefon

505 ••• ••• Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/aasz.studio/