Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

"WINROOF" SP. Z O. O. SP. K.

O specjaliście

Jesteśmy jedną z wielu firm działających w branży pokryć dachowych oraz stolarki budowlanej,
jednak nasze zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta wyróżnia nas z pośród naszych konkurentów.
Naszą domeną jest jakość, a nie ilość świadczonych usług; macie więc Państwo pewność, że odwiedzając nas, otrzymacie produkty wysokiej jakości oraz fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników w branży budowlanej.

Nasza oferta handlowa oparta jest na sprzedaży pokryć dachowych począwszy od blachy gontopodobnej z posypką, blachodachówki, dachówki ceramicznej i betonowej, okien dachowych i wszystkich niezbędnych akcesoriów tj: folii do wstępnego krycia dachów, wielu akcesoriów służących do ich wykańczania oraz systemy rynnowe.

Współpracujemy z blisko 40 firmami dekarskimi w regionie
W swojej ofercie posiadamy również pełen zakres stolarki otworowej począwszy od okien, drzwi i bram garażowych na parapetach i roletach kończąc. Przez wieloletnią współpracę z naszymi dostawcami wypracowaliśmy bardzo dobre kontakty handlowe poparte wysokimi rabatami na oferowane produkty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zakresem działalności firmy

Branża

Okna PCV, Wymiana dachu, Pokrycia dachowe, Krycie dachów, Dachy, Drzwi, Styropian, Skład budowlany, Naprawa dachów

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Tomasz K. 28 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Współpraca była bardzo owocna, na miejscu można porównywać wiele rodzaj dachówki, i doradzą ci która będzie najlepsza, oprócz tego wydaje mi się, że cena jest korzystniejsza niż u konkurencji. Ja zamówiłem dachówkę Orea 9, czas dostawy trochę długi, ale teraz to chyba norma.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak "WINROOF" SP. Z O. O. SP. K.

Oferta

Darmowa wycena dachu, okien i drzwi!
Polska - Raba Wyżna
do uzgodnienia

Oferujemy państwu darmową wycenę państwa dachu! Przedstawimy atrakcyjną ofertę na materiały i wykonanie od A do Z, a nasi eksperci zadbają by byli państwo zadowoleni! Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą firmą!

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Raba Wyżna obok nr 382D, Raba Wyżna

NIP

7361723083

WWW

http://winroof.pl/

Telefon

662****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/winroofraba

Instagram

https://www.instagram.com/winroofdachyokna/

Skontaktuj się