"Studio ArtGarden Project" Nysa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak "Studio ArtGarden Project" nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

"Studio ArtGarden Project"

4

O specjaliście

Koszt wahają się od 350 do 450zł netto za 1 ar (100m2), nie mniej niż 3 500 zł netto. (Będę bardzo wdzięczny za nie wysyłanie do mnie zapytań bez zapoznania się z warunkami współpracy, bo nie jestem w stanie odpowiadać i odpisywać na prawie sto zapytań tygodniowo:) https://studio-artgarden-project.eu/oferta,34.html)

"TWORZYMY I REALIZUJEMY TWOJE WIZJE"

Jeżeli myślą Państwo o praktycznym, użytecznym a jednocześnie łatwym i ekonomicznym w utrzymaniu, maksymalnie bezobsługowym, przemyślanym i świetnie zaprojektowanym całym terenie wokół swojego domu, to proponuję spotkanie z doświadczonym projektantem. Tym bardziej, że pierwsze spotkanie jest zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące.

WAŻNE: Warunki współpracy są do ustalenia po pierwszym spotkaniu w zależności od skomplikowania terenu i wielkości projektu oraz terminu realizacji. Wahają się od 350 do 450zł netto za 1 ar (100m2), nie mniej niż 3 500 zł netto. (więcej informacji o warunkach współpracy znajdą Państwo https://studio-artgarden-project.eu/oferta,34.html). Będę bardzo wdzięczny za nie wysyłanie do mnie zapytań bez zapoznania się z powyższym, bo nie jestem w stanie na nie odpisywać:).

Dlaczego warto:

- ponad 24 lata projektuję tereny zieleni, ogrody przydomowe; a od roku 2016 kompleksowo realizuję projekty wszystkich elementów posesji przy domach jednorodzinnych i firmach w nowoczesnej technologii 3D; od projektu elewacji do projektu ogrodzenia;

- projektuję: wysokości wszystkich elementów ogrodu (prace rozpoczynam pomiarem niwelatorem wszystkich elementów na posesji), tarasy, bruki (z konkretnie wybranych materiałów) , murki oporowe, schody, ogrodzenia, każdą roślinę zgodnie ze sztuką ogrodniczą, oświetlenie posesji, inteligentny system nawodnienia, skarpy, inne obiekty małej architektury, żywopłoty, baseny, oczka, jacuzzi, pergole, place zabaw;

- od ponad 20 lat wykonuję założenia ogrodów ozdobnych (firma PHU "Ogród Marzeń" s.c.), które sam projektowałem; dlatego moje projekty są bardzo praktyczne i w 100% możliwe do realizacji;

- PHU "Ogród Marzeń" s.c. od 18 lat jest autoryzowanym partnerem niemieckiej GARDENA POLSKA;

- znam bardzo dobrze ponad 1 000 roślin ozdobnych;

- ważne - na kolejnych spotkaniach będziemy realizować Twoją wizję lub ja zaproponuję kilka koncepcji zagospodarowania terenu, nad którymi będziemy wspólnie pracować na kolejnych spotkaniach;

- od 2016 roku projektuję z moimi współpracownikami i firmami partnerskimi kompleksowo tereny wokół domów, siedzib firm w kanadyjskim profesjonalnym systemie Realtime Landscaping Architect 2018, co pozwala na pełną przestrzenną wizualizację, spacer po ogrodzie, wspólne oglądnięcie każdego projektowanego detalu, stworzenie szczegółowego wykazu materiałów i roślin oraz określenie kosztów zakupu zaprojektowanych obiektów, realizację filmów i zdjęć, dokładny kolorowy projekt terenu w skali 1:100;

- posiadam wiedzę potwierdzoną certyfikatami: "KONSERWATOR PRZYRODY", INSPEKTOR NADZORU I, II, III (najwyższy stopień z Nr uprawnień 11/19/98) z ZAKRESU PIELĘGNACJI I OCHRONY ROŚLIN I DRZEW wydany przez NOT;

- tylko w roku 2017 zrealizowaliśmy ponad 30 kompleksowych projektów terenów, posesji wokół domów i firm.

To na tym spotkaniu wspólnie określimy zakres projektu i jego stopień skomplikowania, co pozwoli na końcowe przedstawienie Państwu kosztu wykonania tej usługi.

W skład opracowania wchodzi:

- szczegółowy pomiar wysokości wszystkich ważnych elementów na działce (niwelacja terenu);

- szczegółowy plan zagospodarowania terenu w Skali 1:100 (w formie papierowej i pdf na CD);

- plan w Skali 1:200 dla brukarza z wymiarami i poziomami (w formie papierowej i pdf na CD);

- kolorowy wykaz roślin z sygnaturami (w formie papierowej i pdf na CD);

- wykaz wszystkich projektowanych materiałów z ich wielkościami (w formie papierowej i pdf na CD);

- 2 filmy dzień i noc (zgrane na CD);

- 30 zdjęć w wysokiej rozdzielczości (zgrane na CD);

- projekt systemu nawodnienia GARDENA w skali 1:200 (w formie papierowej i pdf na CD);

- ilość spotkań 3-4 po 2-4h do ustalenia; nowością są spotkania realizowane przez aplikację TeemViever, z których Klienci są bardzo zadowoleni

Na rynku 27 lata

Branża

Projektowanie ogrodów, Architekt krajobrazu, Ogrodnik, Projekty domów

Obszar działania

Opolskie, Dolnośląskie, Małopolskie, Śląskie, Austria, Niemcy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

21 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Piotr K. 29 marca 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa od samego początku. Bardzo dobry kontakt z Panem Albertem, który dzięki swojemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do klienta potrafi stworzyć w ogrodzie cuda :) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Długo szukaliśmy osoby, która zaprojektuje Nam ogród w stylu śródziemnomorskim, Pan Albert spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Z czystym sumieniem POLECAMY firmę Studio ArtGarden Project.

"Studio ArtGarden Project", 30 marca 2021

Bardzo dziękuję :) Pozostaję do dyspozycji

Malwina N. 16 marca 2021
Pozytywna opinia

I recommend ARTGARDEN a lot also to those who wish to realise their project from abroad or in a totally remote setup. The owner, Albert, is very forthcoming, very knowledgeable about greenery and forthcoming. He spent a lot of time testing my different wishes and ideas in the 3D visualisation so in the end you get a project that is tailor-made for you not just one size fits all. The garden concept is lovely and makes the best of the north-facing space we have. The plants are organised beautifully and with a lot of knowledge about in what order they will flower across the entire year. I appreciated that the project took care not only of the garden but of the entire outside space including the house facade to fit the rest, the fence, the entrance. I can recommend ARTGARDEN to anyone, in Poland and living abroad.

Mariusz P. 14 lutego 2021
Pozytywna opinia

Pan Albert to człowiek na odpowiednim miejscu i odpowiednim doświadczeniem. Jeśli szukacie Państwo kogoś, kto rozwieje wasze wątpliwości, zaoszczędzi pieniądze konieczne na późniejsze przeróbki i zmiany, to odpowiednim adres. Profesjonalizm, bezproblemowość i fenomenalna wiedza to odpowiednie określenia dla tego specjalisty. Materiały dostarczone w BD jakości. Polecam z czystym sumieniem Pana Alberta, jego wiedzę i jego otwarta postawę i pełne zaangażowania podejście! Pozdrawiam i polecam.

"Studio ArtGarden Project", 14 lutego 2021

Panie Mariuszu, bardzo dziękuję. Pozostaję do usług.

Mateusz S. 16 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Rzetelna firma i bardzo dobry kontakt z właścicielem - panem Albertem. Polecam.

Andrzej K. 11 października 2020
Pozytywna opinia

Bardzo miła i fachowa obsługa zlecenia. Możliwość wprowadzania zmian do projektu, nawet w końcowej fazie jest dużym atutem Wykonawcy. Sam też wychodzi z inicjatywą wprowadzenia niektórych zmian, które nie do końca były przemyślane przez Zamawiającego. Z zaprojektowanego ogrodu przez Pana Alberta na pewno będziecie zadowoleni. Gorąco polecam współpracę z tym Wykonawcą.

Agnieszka Ś. 13 sierpnia 2020
Zlecę kompleksowy projekt ogrodu, 1500m², Olkusz
Pozytywna opinia

Szukaliśmy z mężem firmy, która kompleksowo zaprojektuje całą przestrzeń wokół naszego domu na 25 arowej działce - bruki, ogrodzenie, tarasy, zieleń, nawodnienie, oświetlenie... działka była wyzwaniem (duże spadki terenu, przepływający strumyk). Z pomocą przyszła firma STUDIO ArtGarden Project. Zaangażowanie, wiedza i pomysły Pana Alberta sprawiły, że powstał projekt ogrodu, który w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom. Szczególnie cenię w tej firmie elastyczność, kompleksowe podejście do projektowania przestrzeni wokół domu, mnóstwo dobrych rad od Pana Alberta dotyczących wykonawstwa, a przede wszystkim to, że Pan Albert naprawdę słucha, czego klient oczekuje i bierze pod uwagę wszystkie sugestie. Dziękujemy za świetną współpracę... było to dla nas bardzo pozytywne doświadczenie, a z Panem Albertem na pewno pozostaniemy w kontakcie podczas realizacji naszego projektu.

Marek P. 3 lipca 2020
Pozytywna opinia

Jeśli masz wizję ogrodu to Studio ArtGarden, to właściwa firma do wykonania jego projektu i wizualizacji twoich marzeń. Jeśli nie masz pomysłu na swój botaniczny świat, to z Panem Albertem odbędziesz podróż, która zakończy się stworzeniem twojego zakątka pełnego kolorów i zapachów. Wiedza i zaangażowanie w pracę, która dla Pana Alberta jest pasją, to wizytówka firmy. Polecam.

"Studio ArtGarden Project", 5 lipca 2020

:) bardzo dziękuję Panie Marku :).

Kazimierz Ś. 27 maja 2020
Pozytywna opinia

Firma Artgarden jest profesjonalna i polecam ją każdemu w celu projektowa ogrodu. Ocena 5.

"Studio ArtGarden Project", 4 czerwca 2020

Bardzo dziękuję.

Patryk M. 26 maja 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z wykonanego projektu ogrodu, jak i z całego procesu jego realizacji.

Marlena R. 24 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Studio ARTGARDEN polecam z całego serca. Firma wyróżnia się profesjonalnym, indywidualnym podejściem do klienta, świetnymi pomysłami oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Projekt ogrodu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Ojcem tego sukcesu jest tylko i wyłącznie Pan Albert. Pan Albert, człowiek z ogromną wiedzą. Pomocny w każdej kwestii. Zaangażowany w swoją pracę całym sobą. Słowny i uczciwy. Jeszcze raz polecam. Marlena z miejscowości Szklarnia.

"Studio ArtGarden Project", 25 kwietnia 2020

:) Pani Marleno, aż tak dobrej opinii się nie spodziewałem. Bardzo dziękuję. Jak wybierze Pani brukarza, proszę wysłać mi jego telefon - prześledzimy wspólnie każdy szczegół jego pracy. Serdecznie pozdrawiam.

Jerzy H. 7 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Projekt wykonany bardzo profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z klientem.

"Studio ArtGarden Project", 7 kwietnia 2020

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Jeżeli w czymś mógłbym pomóc, czasem należy coś jeszcze poprawić - jestem do dyspozycji. Pozdrawiam,

Mateusz P. 2 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Polecam. Duże zaangażowanie osobiste Pana Alberta w projekt.

Wojciech C. 3 września 2019
Pozytywna opinia

Firma dostarczyła nam projekt ogrodu, który nas w pełni satysfakcjonuje. Jesteśmy całkowicie zadowoleni z naszej współpracy. Firma cechuje się ogromnym profesjonalizmem i doświadczeniem i zaproponowano nam rozwiązania ciekawe i funkcjonalne tworząc projekt wspaniałego ogrodu. Na pewno będziemy dalej współpracować, Wojciech Chechliński.

Jan S. 3 września 2019
Pozytywna opinia

Firma Studio ArtGarden Projekt działa kompleksowo, prace realizuje zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jest bardzo dobrze zorganizowana. Na ewentualne reklamacje reaguje natychmiastowo. Polecam jako solidnego Wykonawcę.

Aleksandra W. 22 marca 2019
Pozytywna opinia

Przeglądaliśmy dużo ofert w poszukiwaniu, kogoś naprawdę rzetelnego, kto sprostałby zadaniu zaprojektowania przestrzeni apartamentów na dachu Nyskiej Galerii. Studio ArtGarden przekonało nas swoją wyjątkową wizją i pomysłami. Po bardzo konkretnych rozmowach, otrzymaliśmy wstępny projekt, a niedługo potem duże wrażenie zrobiła na nas profesjonalna trójwymiarowa wizualizacja obiektu. Pan Albert bardzo słownie i rzetelnie wywiązał się z wspólnie uzgadnianych założeń. Łatwa i wygodna komunikacja za pomocą programu Team viewer. Polecam serdecznie.

Andrzej W. 15 lutego 2019
Pozytywna opinia

Bardzo dobry projekt przebudowy ogrodu z pełną możliwością współudziału klienta. Bardzo dobra wizualizacja przestrzenna pełny profesjonalizm Zdecydowanie polecam.

Paweł W. 12 lutego 2019
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm. Bardzo duże zaangażowanie i elastyczność. Jakość usługi odpowiada wynagrodzeniu

Bogdan L. 5 lutego 2019
Pozytywna opinia

Super firma. Projekt wykonany w sposób profesjonalny, przejrzysty w animacji 3D. Właściciel rzeczowy skłonny do cenowych negocjacji. Polecam.

Andrzej L. 30 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Szczegóły projektu ustalone w przeciągu dwóch spotkań, a już po kilku dniach otrzymałem film pokazowy i zdjęcia z komputerowej wizualizacji. Fachowe podejście i dużo przydatnych sugestii odnoście realizacji ze strony Pana Alberta. Same prace przy kładzeniu bruków i sadzeniu roślin również przebiegły bardzo sprawnie. Usługa warta swojej ceny. Gorąco polecam.

Dawid K. 29 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Jeżeli myślą Państwo o praktycznym, użytecznym a jednocześnie łatwym i ekonomicznym w utrzymaniu, maksymalnie bezobsługowym, przemyślanym i świetnie zaprojektowanym całym terenie wokół swojego domu to serdecznie polecą firmę pana Alberta :). 100% zadowolenia zarówno jak z projektu jak i wykonania.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak "Studio ArtGarden Project"

Powiązane produkty i usługi: Nawadnianie ogrodówAutomatyczne nawadnianieAltanki drewniane,  Nawadnianie ogrodów Nysa, Automatyczne nawadnianie NysaAltanki drewniane NysaProjekt,  Inspektor nadzoru, Kompozycje roślin, Projekty bruki, Projekty tarasy, Projekty oświetlenie, Spotline, Projekty ogrodzenia, Projekty baseny, Projekty paleniska, Projekty jacuzzi sundance, Projekty place zabaw, Projekty systemy nawodnienia gardena, Projekty elewacje domów, Projekty roboty koszące gardena, Projekty murki oporowe, Projekty oczka, Projekty kaskady wodne, Zagospodarowanie terenu, Aranżacje, Projekty wiaty, Projekty tarasole, Projekty pergole, Projekty trawniki, Architektura krajobrazu

Oferta

"TWORZYMY I REALIZUJEMY WIZJE" całych posesji w najlepszym programie 3D na świecie
Polska
do uzgodnienia

"TWORZYMY I REALIZUJEMY WIZJE" Jeżeli myślą Państwo o praktycznym, użytecznym a jednocześnie łatwym i ekonomicznym w utrzymaniu, maksymalnie bezobsługowym, przemyślanym i świetnie zaprojektowanym całym terenie wokół swojego...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Głębinów, 116, Nysa

WWW

www.studio-artgarden-project.eu

Telefon

607****** Pokaż numer

Telefon

607****** Pokaż numer

Skype

Albert Łopata

Facebook

https://www.facebook.com/profile.php?id=100028351698393

WhatsApp

607****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Albert Łopata

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy CASTANEA ALBERT ŁOPATA
Imię (pierwsze) ALBERT
Nazwisko ŁOPATA
Data rozpoczęcia działalności 2001-03-30
NIP 6772020537
Regon 160274265

Siedziba

Kraj Polska
Województwo OPOLSKIE
Powiat nyski
Gmina Nysa
Miejscowość Głębinów
Kod pocztowy 48300
Poczta Nysa
Numer nieruchomości 116

Kontakt

Email albertlopata@wp.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2009-09-11
Data powstania 2009-08-28
Data rozpoczęcia działalności 2001-03-30
Data wznowienia działalności 2018-01-03

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
Przeważające PKD
0220Z POZYSKIWANIE DREWNA
0240Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z LEŚNICTWEM
3299Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
3600Z POBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4622Z SPRZEDAŻ HURTOWA KWIATÓW I ROŚLIN
4776Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KWIATÓW, ROŚLIN, NASION, NAWOZÓW, ŻYWYCH ZWIERZĄT DOMOWYCH, KARMY DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
6399Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.