Wylewki, posadzki ANHYDRYTOWE na ogrzewanie podłogowe Knauf - całe Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki


Cena do uzgodnienia

Firma Mazbud oferuje solidne wykonanie posadzek anhydrytowych przeznaczonych na ogrzewanie podłogowe firmy KNAUF. Wylewka anhydrytowa stanowi optymalne uzupełnienie podłogowych systemów grzewczych. Charakteryzuje ją wysoki współczynnik przewodzenia ciepła λz = 1,66 W/mk, który ma bezpośredni wpływ na szybki i łatwy przepływ ciepła, wytwarzanego przez instalacje ogrzewania podłogowego do pomieszczenia. Także płynna konsystencja wylewki bez pęcherzy powietrza, ułatwia przenikanie ciepła. Na powierzchni wylewki nie powstaje łuszcząca i pyląca warstwa anhydrytu, a technologia produkcji mieszanki w TRANSMIKSIE nie generuje strat materiałowych i czasowych w porównaniu z produkcją w betoniarniach ( strata ok.2-4zł na m2).
Płacisz za to co zużyjesz na budowie a nie co zostanie w betoniarce!!!
Jastrych anhydrytowy stosowany jest w budownictwie mieszkaniowym, biurowym w obiektach użyteczności publicznej, w szpitalach, itp. Stanowi równe i stabilne podłoże pod każdy rodzaj okładziny. Wylewka anhydrytowa charakteryzuje się również wysokimi parametrami wytrzymałościowymi oraz bezskurczowym wiązaniem co sprawia, że za wyjątkiem ogrzewania podłogowego można ją wykonywać bez konieczności dylatowania. Posiada właściwości samopoziomujące. Minimalna grubośc jaką można wylać to 3,5cm od górnej powierzchni rurki grzewczej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz profesjonalny sprzęt. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Cieszymy się dużym uznaniem i poszanowaniem wśród naszych klientów poprzez profesjonalizm, doświadczenie i rzetelność. Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb i wymagań klientów.

Polska, Tomaszów Mazowiecki
 
 


Liczba wyświetleń strony: 164