Catering dietetyczny Zielone Pudełko, Rybnik


Na co dzień gotujemy dla naszych klientów, ponieważ to nasza pasja. Rozumiemy że nie każdy ma czas na gotowanie. My lubimy się dzielić smakołykami dlatego stworzyliśmy ofertę cateringu dietetycznego.

Pamiętając aby posiłki trafiające do domów naszych klientów, były odpowiednio zbilansowane. Chcemy aby wszystkie przyrządzone przez nas posiłki tworzone były z nieprzetworzonych produktów.

Dlatego zamawiając u nas masz pewność że dostaniesz odpowiednią dla siebie porcję diety pudełkowej. Będąc naszym klientem możesz wybrać jedną z poniższych opcji dostosowaną do Twoich potrzeb.
PAKIETY CAŁODOBOWE
W dni robocze pakiety całodniowe będą dostarczane w godzinach wieczornych z przeznaczeniem na kolejny dzień. W przypadku wyboru okresu zamówienia wraz z weekendami, zamówienia przewidziane na dni wolne od pracy dostarczymy w piątek w godzinach wieczornych.

PAKIET PRACA
W tygodniu dostarczymy zamówiony pakiety prosto do twojego domu lub miejsca pracy, dzień wcześniej. Abyś kolejnego dnia mógł cieszyć się smaczną porcją dobrego posiłku. Ważne aby zamówienia na pakiet praca dokonać najpóźniej do godz. 14:00 dnia poprzedzającego dostawę !
Minimalna ilość zamówień w dostawie 2 szt

KAŻDA Z PONIŻSZYCH DIET POSIADA MOŻLIWOŚĆ ODPOWIEDNIEGO DOBORU KALORII, ABY SPROSTAĆ ZAPOTRZEBOWANIU.

DIETA BASE
Główną cechą tej diety jest prostota.
Spełnia potrzeby racjonalnego żywienia czyli jest zbilansowana pod względem kalorycznym oraz odżywczym dostarcza odpowiednią ilość białka 14-16% tłuszcz 30% węglowodany 55%

DIETA SPORT
Skierowana jest dla osób aktywnych. Składa się z większej ilości węglowodanów jak i białek. Nie zastąpiona podczas budowania masy mięśniowej

DIETA VEGE
Dieta wegetariańska coraz bardziej zyskuje na popularności. Według szacunków, wegetarianie stanowią już 18 proc. światowej populacji. Dlaczego coraz więcej osób rezygnuje z mięsa? Oprócz korzyści etycznych i środowiskowych, dobrze zaplanowana dieta wegetariańska może zmniejszyć ryzyko przewlekłych chorób, wspomóc w odchudzaniu i poprawić ogólną jakość życia.

Polska, Rybnik
 
 


Liczba wyświetleń strony: 278