Najlepsze podzespoły oraz pomoc w formalnościach - Umów się na spotkanie., Gdańsk - Oferta nr189177 - Oferteo.pl
 

Najlepsze podzespoły oraz pomoc w formalnościach - Umów się na spotkanie., Gdańsk


Cena do uzgodnienia

Analizujemy poziom zużycia energii w Twoim domu, dopasowujemy wielkość instalacji fotowoltaicznej do potrzeb i planów. Sprawdzamy jakie podzespoły będą najlepsze dla Twojej instalacji - mamy w ofercie najlepsze podzespoły takich firm jak Qcell czy Fronius oraz wiele innych.
Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania, kredytu czy leasingu – jesteśmy także członkiem porozumienia branży fotowoltaicznej z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, dzięki temu nasi Klienci otrzymują dopłatę 5 000 zł najszybciej i bez góry formalności. Za Ciebie kontaktujemy się z zakładem energetycznym i składamy wniosek o przyłączenie mikroinstalacji oraz wymianę licznika na dwukierunkowy, który będzie pokazywać nie tylko pobór energii, ale także to, ile się jej produkuje.

Montaże wykonują tylko doświadczeni, certyfikowani monterzy. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczny start systemu a także otrzymujesz od nas dostęp do aplikacji, w której widzisz, jak Twoja instalacja pracuje. Skomunikujemy ją z naszym systemem reakcji – jeśli cokolwiek zakłóci pracę instalacji, dowiemy się o tym błyskawicznie i pomożemy Ci.

Nie czekaj, umów się na bezpłatną wycenę już teraz!

Polska, Gdańsk
 
 


Liczba wyświetleń strony: 12