ABRAXAS - zespół muzyczny z Krakowa, Kraków - Oferta nr145182 - Oferteo.pl
 

ABRAXAS - zespół muzyczny z Krakowa, Kraków


Cena brutto: 0.00 PLN
do uzgodnienia

Jesteśmy pięcioosobowym, profesjonalnym cover-bandem specjalizującym się w oprawie muzycznej wesel, balów, bankietów, przyjęć, festynów i innych imprez okolicznościowych. Możemy też zagrać rasowy, rockowy koncert lub klimatyczny jazzowy.

W swoim repertuarze posiadamy około 200 największych przebojów najróżniejszych wykonawców, takich choćby jak np. Lady Pank, Dżem, Maanam, Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Czerwone Gitary, ale również np. Elton John, Abba, Queen, The Beatles.

Nie stronimy od przebojów zagranicznych a grając przeboje disco lat 70 tych czujemy się ryba w wodzie.

Gramy różną muzykę: od rocka, poprzez rock'n'roll, bigbit i pop od lat 60 ubiegłego wieku do przebojów współczesnych wykonawców. Na życzenie również disco polo.

Prowadzimy również międzynarodowe wesela w języku angielskim.

Pochodzimy z Krakowa, jednak obszar naszych działań nie jest ograniczony do okolic tych miejscowości - gramy w całym kraju!

Dlaczego warto wybrać nasz zespół?
» Nasza główna dewiza i motto zespołu brzmi: "Gramy tylko na żywo!". Tylko muzyka grana na żywo, przez "żywe" instrumenty, daje pełną satysfakcję dla uszu i wyzwala ochotę do szalonej zabawy!

» Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną. Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że wesele lub inna uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.

» Naprawdę lubimy, to co robimy! Jesteśmy grupą muzycznych pasjonatów, dla których muzyka to po prostu drugie życie.

» Od lat trafiamy w gusta ludzi szukających niebagatelnej rozrywki. Posiadamy profesjonalny sprzęt estradowy oraz instrumenty i (mówiąc nieskromnie) potrafimy zrobić z nich należyty użytek :)

Zapraszam do obejrzenia naszych teledysków

https://www.facebook.com/abraxaszespol/videos/642246179925279/

https://www.youtube.com/watch?v=8YTwZL1fB7g

https://www.youtube.com/watch?v=D-UvjhxVfh4&t=17s

a także do odwiedzenia naszego profilu na facebooku

https://www.facebook.com/abraxaszespol/

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 82