HYSTER H3.0FT spalinowy wózek widłowy, fabrycznie nowy, rocznik 2019, Nadarzyn


Cena do uzgodnienia

HYSTER H3.0FT / P177

Napęd: LPG
Udźwig nominalny / środek ciężkości: 3000 kg / 500 mm
Wysokość podnoszenia: 3105 mm

Wózek Hyster H2.0-3.5FT, dostosowuje się do zmieniających warunków pracy, jest idealny zarówno w uniwersalnych zastosowaniach jak i przeładunku najbardziej wymagających produktów. Szeroka gama silników, dostępna w tej serii wózków jak i konfiguracje wyposażenia pomagają dokonać właściwego wyboru dla transportu wewnętrznego.

Seria dostępna jest w konfiguracji Fortens, Fortens Advance lub Fortens Advance Plus z silnikami 2.6L i 3.3L Diesel lub 2.0L, 2.2L i 2.4L LPG, transmisją Electronic Powershift lub DuraMatch™ , jak również z zaawansowanymi opcjami systemu hydraulicznego i chłodzenia dla uzyskania parametrów dopasowanych do danej aplikacji.

Pokładowy przemysłowy komputer zarządzający Pacesetter VSM™ pozwala na regulację i optymalizację parametrów wózka dopasowując je do wymagań aplikacji.
Elektronicznie sterowana transmisja DuraMatch™ zarządza wyhamowywaniem i zmianą kierunku jazdy, przyczyniając się do zwiększenia żywotności hamulców i opon oraz zapobiegając zużyciu układu napędowego .
Technologia układu hydraulicznego z wykrywaniem obciążenia (Load Sensing Hydraulics, LSH) zwiększa wydajność i zmniejsza zużycie paliwa o 15% (VDI), ograniczając tym samym koszty eksploatacji.
Tryb oszczędności paliwa ECO-eLo zmniejsza zużycie paliwa nawet o 20%, jednak ograniczony jest wpływ na ogólne osiągi wózka w warunkach danego zastosowania.
System komunikacji CANbus używany do kierowania systemami elektronicznymi zapewnia niezawodne działanie wózka. .
Innowacyjna konstrukcja przedziału operatora oferuje łatwe wsiadanie, doskonałą widzialność dookoła i wygodnie rozmieszczone elementy sterowania.
Pełny dostęp serwisowy od przegrody czołowej do przeciwwagi przyczynia się do błyskawiczności i wydajności obsługi technicznej.

Polska, Nadarzyn
 
 


Liczba wyświetleń strony: 120