HYSTER H1.6FT spalinowy wózek widłowy, fabrycznie nowy, rocznik 2019, Nadarzyn


HYSTER H1.6FT / G001
Napęd: LPG
Udźwig nominalny / środek ciężkości: 1600 kg / 500 mm
Wysokość podnoszenia: 4900 mm

Zaprojektowany do prac wewnątrz i na zewnątrz magazynów, zwarty i uniwersalny wózek H1.6-2.0FTS, jest idealny do szerokiej gamy zastosowań w logistyce i dystrybucji. Seria wózków Fortens, jest dostępna w różnych pakietach, zależnie od modelu serii.

Dostępny w konfiguracji Fortens lub Fortens Advance z silnikami 2.6L Diesel lub 2.0L LPG, transmisją Electronic Powershift lub DuraMatch™ , jak również z zaawansowanymi opcjami systemów hydraulicznego i chłodzenia dla uzyskania parametrów dopasowanych do danej aplikacji.

Pokładowy komputer przemysłowy zarządzający Pacesetter VSM™ pozwalający na optymalizację i regulację parametrów wózka idealnie dopasowując je do wymaganych aplikacji.
Elektronicznie sterowana transmisja DuraMatch™ steruje wyhamowywaniem i zmianą kierunku jazdy wózka, przyczyniając się do zwiększenia żywotności hamulców i opon oraz zapobiegając zużyciu układu napędowego .
System komunikacji CANbus stosowany do kierowania systemami elektronicznymi zapewnia niezawodne działanie wózka.
Innowacyjna konstrukcja miejsca dla operatora oferuje łatwe wsiadanie, doskonałą widoczność dookoła wózka i wygodnie rozmieszczone elementy sterowania.
Pełen dostęp serwisowy od przegrody czołowej do przeciwwagi przyczynia się do obniżenia kosztów serwisowania i wydajności obsługi technicznej.

Polska, Nadarzyn
 
 


Liczba wyświetleń strony: 252