HYSTER A1.5XNT, Nadarzyn


Cena do uzgodnienia

HYSTER A1.5XNT
Napęd: Elektryczny
Udźwig nominalny / środek ciężkości: 1500 kg / 500 mm
Wysokość podnoszenia: 5200 mm

ŁATWY W UŻYCIU, EKONOMICZNY DO WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH ZASTOSOWAŃ
Seria A1.3-1.5XNT trójkołowe wózki elektryczne z przeciwwagą

Dzięki niskiemu kosztowi nabycia i eksploatacji modele A1.3-1.5XNT oferują standardy, których ciężko oczekiwać od wózków budżetowych.

Najbardziej kompaktowy w swojej klasie, umożliwiający pracę w korytarzach o szerokości 3107 mm, pozwala operatorowi poruszać się szybciej i z większą pewnością w ograniczonej przestrzeni, co sprawia, że wózek idealnie nadaje się do załadunku i rozładunku ciężarówek i transportu palet w kontenerach i magazynach.
Całkowita szerokość wózka to 996 mm, co umożliwia składowanie blokowe.
Silniki prądu przemiennego (sterujące podnoszeniem i jazdą) umożliwiają osiągnięcie konkurencyjnej w tej klasie prędkości jazdy 12 km/h i prędkości podnoszenia 0,3 m/s.
Maszt typu Vista Plus oferuje niezrównaną widoczność, umożliwiającą operatorowi szybsze podnoszenie oraz odkładanie ładunków.
Łatwy, trzypunktowy dostęp do przedziału operatora z wygodnie umieszczonym uchwytem i niskim stopniem.
Wygodę operatora zapewnia moduł mini-dźwigni sterowania hydraulicznego znajdujący się na podłokietniku, wysoko zamontowany wyświetlacz oraz najniższe poziomy wibracji.
Ustawienia wydajności eLo i HiP pozwalają zrównoważyć wydajność i zużycie energii.
Wiodąca z swojej klasie łatwość serwisowania, połączona z diagnostyką pokładową wydłużają czas pomiędzy kontrolami serwisowymi do 1000 godzin / 6 miesięcy.

Polska, Nadarzyn
 
 


Liczba wyświetleń strony: 108