Boxmat PRO - maszyna do produkcji pudełek, opakowań z tektury, Łódź - Oferta nr156128 - Oferteo.pl
 

Boxmat PRO - maszyna do produkcji pudełek, opakowań z tektury, Łódź


Cena brutto: 0.00 PLN

Boxmat PRO o najnowocześniejsza na rynku i najbardziej uniwersalna maszyna rewolucjonizująca produkcję opakowań zbiorczych z tektury falistej. Dzięki automatycznej i beznarzędziowej zmianie ustawień na dotykowym panelu HMI w ciągu kilku sekund programujemy dowolne rozmiary produktu w 100 standardowych rodzajach FEFCO.

Boxmat PRO jest idealnym rozwiązaniem do produkcji krótkich serii jak i dużej masowej produkcji. Cięcie slotów, odcinanie nadmiaru, bigowanie, odcinanie języka klejowego, a także docinanie formatu pod wymiar realizowane jest w jednym cyklu i co ważne, w jednej kompaktowej maszynie, która nie wymaga dodatkowych przystawek!

Pozycje czterech noży krążkowych lub żyletkowych tnących wzdłużnie i czterech rolek bigujących ustawiane są za pomocą serwonapędu zależnie od wymaganych rozmiarów i grubości kartonu. Formatki pozycjonowane są centralnie do automatycznie ustawianych zderzaków. Zespół antypoślizgowych rolek i wałów wprowadzająco-wyprowadzających zapewnia precyzyjne i stabilne prowadzenie kartonu podczas całego cyklu.

Za zespołem nacinania i bigowania pracuje innowacyjny system noży pozwalający na odcięcie nadmiaru/odpadu formatki. Takie rozwiązanie pozwala na dwukierunkowe korygowanie wielkości formatek i wykorzystanie do produkcji aktualnie posiadanych arkuszy o innym rozmiarze niż ten wymagany, bez konieczności docinania ich na innym dodatkowym urządzeniu peryferyjnym.

W jednym przejściu formatki można uzyskać gotowe pudła z 3 lub 5 warstwowej tektury falistej. Posiadając odpowiednio długi arkusz w jednym cyklu można ponadto wykonać więcej niż jedno pudło.

--------------------
Chcesz zobaczyć jak działają nasze maszyny? Odwiedź nas na YouTubie i wybierz interesującą Cie playliste z nazwą maszyny:

https://www.youtube.com/user/ZematTG/playlists

Łódzkie, Łódź
 
 


Liczba wyświetleń strony: 235