Zaopatrzenie w energię elektryczną Warszawa

Dostawcy Energii Elektrycznej w Warszawie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2019

 • Call Profit

  Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Time4Green, jako solidnego, rzeczowego i odpowiedzialnego Partnera w biznesie. T4G potrafi zarówno doradzić, przygotować korzystne rozwiązanie, jaki i wyciągnąć Klienta z kłopotów. Cały projekt był przeprowadzony szybko i skutecznie.

 • Więcej profesjonalistów

 • I&J INVEST

  Usługa realizowana rewelacyjnie, żadnych problemów w kontakcie z przedstawicielem - naszym opiekunem. Wszystkie problemy rozwiązywane na bieżąco.

 • Hagiel Sp. z o.o.

  Jeżeli nie macie jeszcze klimatyzacji, a wahacie się jaką wybrać i kto ją Wam zainstaluje, to wybierzcie tę firmę. Błyskawiczny czas realizacji i bardzo ważne: dotrzymywanie terminów. Szybko, profesjonalnie, czysto. Polecam!

 • Jako Account Manager i pełnomocnik Polkomtel Sp. z o.o., operatora sieci PLUS mogę państwu zaoferować profesjonalne doradztwo i sprzedaż usług w zakresie telekomunikacji, rozwiązań sieciowych oraz innych niezbędnych w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym umożliwia mi zaoferowanie usług dopasowanych do państwa potrzeb. Priorytetem moich działań jest opieka nad klientem nie tylko na etapie sprzedaży lecz przez cały okres współpracy. Zachęcam do kontaktu jeżeli potrzebują Państwo dla swojej firmy: - rozwiązań głosowych i SMS (telefonia komórkowa, systemy masowej wysyłki SMS, telefonia stacjonarna np. SIP-trunk) - Wirtualnej centrali telefonicznej (VPBX) - Symetrycznego dostępu do

 • Jesteśmy największą w Polsce niezależną od spółek energetycznych firmą doradczą w zakresie zarządzania kosztami energii dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz odbiorców indywidualnych. Zajmujemy się kontraktacją energii elektrycznej i gazu ziemnego, optymalizacją kosztów dystrybucji, kompensacją mocy biernej, modernizacją układów pomiarowych, oświetleniem LED, fotowoltaiką, audytem energetycznym oraz audytem efektywności energetycznej. Obsługujemy ponad 3 500 klientów biznesowych (ok. 20 000 punktów poboru) i instytucji publicznych na terenie całego kraju. Posiadamy relacje z większością dostawców energii działających na rynku klientów końcowych. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w edukację rynkową i poszerzenie świadomości

 • Spółka Twoja Telekomunikacja należy do grupy spółek świadczących usługi z zakresu telekomunikacji oraz energii. Posiadamy atrakcyjną umowę dla klientów indywidualnych. Klient otrzymuje od firmy nowoczesny aparat telefoniczny z wbudowaną baterią, która umożliwia korzystanie z urządzenia w promieniu 500 metrów od miejsca zarejestrowania użytkownika. W ofercie posiadamy również usługę sprzedaży energii elektrycznej oraz gazu ziemnego.

Dołącz do naszych Dostawców Energii Elektrycznej

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • FT-U ARES

  • Warszawa

  Szanowni Państwo, zapraszamy do korzystania z naszych usług cateringu szkolnego, stołówkowego , firmowego oraz cateringu na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe jak wesela, komunie itp. Oferujemy pyszne ciasta i torty domowe .Zapraszamy .Działamy od 1991 r.Przy dużych zamówieniach możliwość negocjacji cen oraz różnego rodzaju upustów.Tel.kontaktowy 791 708 390

 • PGE

  • Warszawa

  Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to sprzedaż energii elektrycznej, na terenie Mazowieckie, Cała Polska.

 • Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to paliwo gazowe, energia czynna, na terenie Warszawa, cała Polska.

 • Axpo Polska

  • Warszawa

 • Agata Krupa

  • Warszawa

  Serwis

 • citybuild sp z o o

  • Warszawa

 • CityBuild Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Citybuild terminowo i rzetelnie wywiązuje się z powierzonych inwestycji. Jesteśmy firmą specjalizującą się w zakresie kompleksowego wykonawstwa, doradztwa oraz nadzoru prowadzonych inwestycji. Zapraszamy zainteresowanych inwestorów do zaufania naszej doświadczonej firmie. Wysoki standard i profesjonalizm sprawiają, że jesteśmy cenioną i solidną firmą, będącą w stanie sprostać każdemu zadaniu. Nasi klienci cenią nas za terminowość przy wykonywaniu zleceń, jakość wykonywanej usługi i dobrą komunikację podczas realizacji kontraktu. Nasz zgrany doświadczony zespół to wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach, a postawione przed nimi zadania wykonują solidnie i z zaangażowaniem.

 • Doradca Biznesowy

  • Warszawa

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2013 roku. Nasza specjalność to: - Fotowoltaika - Sprzedaż energii elektrycznej - Sprzedaż paliwa gazowego na terenie całego kraju. - Budowa i dostosowanie przyłączy energii. Opis firmy: Zajmujemy się kompletnym doradztwem energetycznym. Obecnie posiadamy 20 Doradców Biznesowych, którzy są do Państwa dyspozycji i z przyjemnością zaprezentują wszystkie możliwości na bezpłatnym spotkaniu Działamy od 7 lat na terenie całego kraju. Energia Elektryczna - 15 dostawców Fotowoltaika - oferta od Innogy Polska S.A.(mobilni doradcy biznesowi możesz zamówić bezpłatną wizytę doradcy) Gaz - 5 dostawców Głównym celem jest pomoc w obniżaniu rachunków za energię elektryczną oraz gazu dla biznesu i osób

 • ENERGY

  • Warszawa

  Witam!!! Mam do zaoferowania Państwu Agregaty prądotwórcze o mocy 65 kVA, 83 kVA,105 kVA, 135, kVA, 220kVA. Sprzęt przystosowany do obsługi planów filmowych, eventów, wszelkich imprez plenerowych, wieców, festynów, pikników, dni miast, koncertów etc. Bardzo małe zużycie paliwa! Agregaty profesjonalnie wyciszone! Możliwość negocjowania ceny wynajmu agregatu w zależności od projektu!!! W ofercie posiadamy również toalety samojezdne oraz garderoby samojezdne! W razie zapotrzebowania proszę o kontakt: Energy tel: 515-232-109 e-mail: gsp6@wp.pl www.ajenergy.com.pl www.holowanie24h.com.pl POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !!!

 • Dione Polska

  • Warszawa

  Dione Polska jest firmą powstałą z wieloletnich doświadczeń w odnawialnych źródłach energii oraz nowoczesnych systemów ogrzewania.Stawiamy sobie za cel upowszechnienie i popularyzacje zaawansowanych a przy okazji rozsądnych cenowo systemów grzewczych w Polsce.Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwala sprostać Państwa wysokim oczekiwaniom oraz gwarantuje dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku. Dlatego też Dione Polska jest współtwórcą marki Ciepło Domowe specjalizującej się w upowszechnianiu ekointeligentnych systemów grzewczych na rynku Swoją ofertę Dione Polska kieruje do Klientów indywidualnych, a także segmentu małych i średnich firm, oraz dużych przedsiębiorstw i samorządów.

 • KT-TECH

  • Warszawa

  Firma KT-TECH OD 8 lat zajmuje się profesjonalnym outsourcingiem sił sprzedaży oraz wsparcia sprzedaży dla firm. Głównie realizujemy projekty dla: branży Energetycznej, Gazowej, Telekomunikacyjnej i Ubezpieczeniowej oraz z zakresu marketingu internetowego. Nasz zespół to: grupa Przedstawicieli Handlowych D2D działających na rynku SOHO/SME w obszarze mazowieckim, podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. Posiadamy także 30 osobowe Call Center, w którym pracują doświadczeni konsultanci telefoniczni realizujący kampanie na obszarze całego kraju. Do pomocy posiadamy profesjonalny dział back-office merytorycznie przygotowany do obsługi każdego rodzaju projektu sprzedażowego. Nasza firma wyposażona jest również w najnowocześniejsze rozwiązania z

 • Marcin Morawski

  • Warszawa

  Jesteśmy polską firmą inwestycyjną założona w 2013 roku w Warszawie. Specjalizuje się w wyszukiwaniu, proponowaniu i zarządzaniu projektami inwestycyjnymi. Obsługuje klientów z segmentu bankowości prywatnej (ang. HNWI, high net-worth individuals). Inwestuje w identyfikowalne aktywa, takie jak Elektrownie Wiatrowe i Nieruchomości, oraz Nowe Technologie.

 • ENERGOMIX

  • Warszawa

  Jesteśmy największą w Polsce niezależną od spółek energetycznych firmą doradczą w zakresie zarządzania kosztami energii dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz odbiorców indywidualnych. Gwarantujemy jako broker skorzystanie z oferty 18 Firm produkujących i sprzedających en.el.i gaz w celu doboru najlepszej oferty dla indywidualnych potrzeb Klientow. Pracujemy na rzecz Klienta optymalizując dobory taryf i grup taryfowych w sprzedaży i dystrybucji. Oferujemy LEDy z technologią zawierającą światowej jakości patenty (NOBEL 2014) razem z wiedzą na temat wykorzystania w/w technologii do otrzymania należnych certyfikatów. Sprzedajemy gaz w cenach zawsze niższych niż PGNiG. W ramach Fotowoltaiki jesteśmy Agentami firmy EDF Polska S.A.

 • Elektrix Sp.z.o.o

  • Warszawa

  Elektrix Sp. z o.o. funkcjonuje jako przedsiębiorstwo energetyczne od 2001 roku. Głównym przedmiotem działalności firmy jest handel energią elektryczną i gazem ziemnym. Na początku istnienia nasza oferta skierowana była w szczególności do odbiorców przemysłowych, których charakteryzuje wysoki udział kosztów energii w procesie produkcyjnym, a którzy potrzebują optymalizacji kosztowej, w celu zapewnienia przewagi konkurencyjnej własnych produktów. Obecnie oferujemy sprzedaż energii elektrycznej i paliw gazowych do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Spółka Elektrix jest aktywna na międzynarodowych rynkach energii elektrycznej, posiada status Członka Towarowej Giełdy Energii S.A. Nasi maklerzy na co dzień zajmują się handlem na rynku

 • Gen Sys

  • Warszawa

  Nasza oferta to sprzedaż renomowanych urządzeń prądotwórczych. W naszym asortymencie posiadamy agregaty prądotwórcze firmy SDMO oraz zasilacze firmy EATON. Zakres naszych usług obejmuje dystrybucja urządzeń, ich serwis oraz wynajem. Oferujemy fachową pomoc w doborze właściwych produktów. W sprzedaży posiadamy agregaty do użytku domowego oraz do firm. Ponadto oferujemy agregaty spawalnicze. Zapraszamy. Oferowane usługi/produkty: - agregaty przenośne - agregaty gazowe - motopompy - agregaty stacjonarne

 • Sprzedaż gazu ziemnego

  • Warszawa

  Cryogas M&T Poland to renomowany dostawca oraz sprzedawca skroplonego gazu ziemnego (LNG). LNG to forma gazu skroplonego, wysokometanowego, taka forma pozwala na lepszy i wydajniejszy transport oraz magazynowanie. Wieloletnie doświadczenie pozwala na najlepsze rozwiązania w branży energetycznej. Nie tylko dostarczamy ale również proponujemy finalną strukturę pod końcowe wykorzystywanie gazu. Dzięki ilości zamówień i optymalnym procesom jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny oraz terminy.

 • Centrex Energy

  • Warszawa

  Centrex Energy jako podmiot specjalizujący się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań zapewnia szeroki wachlarz usług doradczych związanych z zakupem energii elektrycznej. Naszą specjalnością jest organizacja procesów handlowych zmierzających do redukcji kosztów związanych z gospodarką energetyczną firmy, instytucji, a także jednostki terytorialnej.

 • Telite2

  • Warszawa

 • Hollding PBC

  • Warszawa

  Jesteśmy firmą,która działa w branży hurtowej sprzedaży paliw płynnych i LPG.Możliwość dowozu paliw naszym transportem jak również klient może odebrać własnym transportem.Dostarczamy paliwa w każdy rejon Polski.Dostarczamy również paliwa do Słowacji,Czech,Węgier.Posiadamy paliwa produkcji krajowej,jak również posiadamy paliwa z importu.Są to paliwa które posiadają odpowiednie atesty zgodne z PN.

 • IRL Polska

  • Warszawa

 • Euro Film Seba Sebastian Żakowski

  • warszawa

 • Citybuild sp z o.o.

  • Warszawa

 • RAXPOL Sp zoo

  • Warszawa

 • Firma TRONIA Sp. z o.o. produkuje oraz serwisuje rejestratory zakłóceń elektrycznych.

 • UPS-y, systemy zasilania gwarantowanego, zasilacze AC i DC

 • SZKOLENIA, EGZAMINY, AUDYTY, OPINIE, ENERGETYKA

 • Profesjonalne zasilanie imprez

 • energomat.pl

  • Warszawa

  Instalacje fotowoltaiczne pod klucz, wraz z finansowaniem - wniosek złożysz online, bez wychodzenia z domu.

 • Voolt

  • Warszawa

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2010 roku. Nasza specjalność to rynek Energii, na terenie Polska.

 • Telekomunikacja Dla Domu

  • Warszawa

 • EKO-PROGRAM s.c.M.Wasilewski,R.Babicki

  • Warszawa

 • EPC SA

  • Warszawa

  EPC S.A.

 • Mimosdorf Sp. z o.o.

  • Warszawa

 • DP Energy

  • Warszawa

 • Stal sp.z o.o.

  • Warszawa

 • Tomasz Milde MILDAS

  • Ożarów Mazowiecki

 • PWE

  • Zielonka

  Firma Pwe Waldemar Dzienisiewicz ma biuro w miejscowości Warszawa - ul. Piękna. Firma Pwe Waldemar Dzienisiewicz ma nadany NIP 526-103-54-19 a także posiada nr REGON 011245144. Firma Pwe Waldemar Dzienisiewicz jest na rynku od dnia 1995-11-16. Pwe Waldemar Dzienisiewicz ma stronę www:...

 • INOVATIV Spółka Cywilna A. Dawidziuk, M. Mydłowski

  • Zalesie Górne

  Firma Inovativ zajmująca się systemami fotowoltaicznymi oferuje swym klientom między innymi rozwiązania oparte o kolektory słoneczne, które mogą współpracować z systemami centralnego ogrzewania. Firma ta posiada systemy z przeznaczeniem o użytku domowego i w przedsiębiorstwach. Obok tego oferuje ona usługi doradztwa w dziedzinie inwestycji w źródła energii odnawialnej. Więcej na stronie internetowej. Oferowane produkty/usługi: - instalacje fotowoltaiczne - elektrownie słoneczne - doradztwo projektowe i dofinansowania - kolektory słoneczne - pompy ciepła - zasilacze awaryjne

 • JGS Wodnik

  • Chotomów

 • "RADIUS"

  • NOWY DWÓR MZOWIECKI

 • AGRO TRADE SERVICE

  • Pomiechówek

  Jesteśmy prywatną firmą zajmującą się profesjonalnym wsparciem doradczym przedsiębiorców (mikroprzedsiębiorstw), oraz rolników pragnących pozyskiwać fundusze UE w ramach PROW 2007-2013. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest akredytacja Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na usługi doradcze. Wychodząc naprzeciw rewolucji energetycznej, w związku z projektem nowej ustawy OZE oferujemy także pomoc przy sporządzaniu dokumentacji niezbędnej do budowy elektrowni fotowoltaicznych, oraz pozyskiwaniu dofinansowań na ten cel. Współpraca może odbywać się w formie elektronicznej e-mailem, dlatego obsługujemy podmioty z całej Polski. Istnieje możliwość dojazdu naszego konsultanta do Państwa firmy w woj. mazowieckim.

 • Mazeko

  • Mińsk Mazowiecki

  Jesteśmy częścią ogólnopolskiej firmy Solar Expert. Firmy, która narodziła się z pasji do ekologii i oszczędzania. Inwestycja w czyste, odnawialne źródła energii to rozwiązanie niezwykle korzystne dla wszystkich, którzy chcą znacznie ograniczyć wciąż rosnące koszty pozyskiwania energii elektrycznej i ciepła, a także dążą do poprawy jakości środowiska, w którym żyją. Jesteśmy obecnie częścią najprężniej rozwijającej się sieci sprzedaży kolektorów słonecznych i systemów fotowoltaicznych w Polsce. Oddziały Solar Expert są w niemal w każdym województwie, co pozwala na szybką i fachową obsługę klienta z każdego zakątka naszego kraju oraz szybki serwis instalacji SE. W sierpniu 2013 roku posiadaliśmy ponad 2 tys. zamontowanych instalacji

 • Remontel

  • Wyszków

  Instalacje elektryczne ; Instalacje alarmowe ; Instalacje telewizyjne ; Instalacje domofonowe ; Instalacje odgromowe ; zailania budynków ; elektryka montaż demontaż naprawa

 • Radosław Popławski

  • Sochaczew

  Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to redukcja kosztów za energię elektryczną i gaz ziemny, na terenie Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie, Pomorskie. Firma jest brokerem energii elektrycznej w związku z czym nie opieramy się na ofercie jednego sprzedawcy.

 • Usługi elektryczne

  • Nowe Miasto nad Pilicą

 • Tomasz Adamiec

  • Pionki