Oferta dotycząca dystrybutorów do wody, Warszawa - Oferta nr154660 - Oferteo.pl
 

Oferta dotycząca dystrybutorów do wody, Warszawa


Cena brutto: 0.00 PLN

Dystrybutory do wody gazowanej, dostawa wody, napoje dla pracowników, dostawa wody do biura, woda dla firm, automaty do wody
Nasza marka, Yazamco Poland, istnieje już od 1996 roku. W ciągu ponad dwóch dekad działania na polskim rynku, wyspecjalizowaliśmy się w uzdatnianiu wody i dostarczaniu bezbutlowych dystrybutorów wody dla biura oraz firmy. Dopilnowaliśmy przy tym, by nasze urządzenia były maksymalnie wygodne w użytkowaniu. Zobacz co nas wyróżnia!

Krystalicznie czysta woda gazowana do biura
Dzięki naszym bezbutlowym dystrybutorom wody w Twojej firmie zawsze będzie dostępna czysta, przefiltrowana woda. Proponowane przez nas urządzenia posiadają odrębne funkcje pozwalające nalewać wodę schłodzoną (do 5 stopni włącznie) lub podgrzaną (do 97 stopni). Co ciekawe, dodatkowo możliwe jest również uzyskanie wody gazowanej!

Warto zauważyć, że za czystość wody odpowiada nie pojedynczy, a potrójny filtr, co dodatkowo pozwala przenikaniu do niej osadów. Co więcej, ewentualne mikroby neutralizowane są dzięki wbudowanej lampie UV.

Oszczędność czasu
Nasze dystrybutory do wody gazowanej i zwykłej pozwalają na szybsze przygotowywanie napojów. Nieważne, czy będzie to coś orzeźwiającego w lecie, czy ciepła herbata zimą. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do zimnej i ciepłej wody oszczędzisz czas potrzebny na chłodzenie w lodówce lub na podgrzanie w czajniku.

Oszczędność pieniędzy
Nasze bezbutlowe dystrybutory do wody pozwalają zaoszczędzić na kosztach zamawiania wody. Korzystając z systemu bez butlowego, bazującego na podłączeniu do instalacji wodnej, nie jesteś uzależniony od jej dostaw i nie musisz jej nigdzie składować. Dzięki nam woda gazowana dla firmy jest stale dostępna na miejscu, po kosztach nawet do 60 procent niższych, niż w przypadku jej dowozu.

Oszczędność miejsca
Co ważne, skoro woda gazowana do biura nie musi być do niego dowożona w butlach, nie trzeba przejmować się wydzielaniem miejsca na jej składowanie. Przy okazji przyczyniasz się również do ochrony środowiska, gdyż mniej energii zużywa się na produkcję i transport plastikowych opakowań na wodę.

Wybierz nasze dystrybutory filtrujące wodę
Nasze bezbutlowe dystrybutory do wody gazowanej dostępne są w wielu różnych opcjach, dzięki czemu możesz wybrać rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

Woda zimna gorąca gazowana do biura, napoje dla pracowników

Mazowieckie, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 55