Lato w bikini – marzenie czy plan do zrealizowania?
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Yasumi Medestetic SPA nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Yasumi Medestetic SPA

Lato w bikini – marzenie czy plan do zrealizowania?

Autor: Yasumi Medestetic SPA, publikacja: 2020-10-30

Jeśli sezon letni Cię zaskoczył, spokojnie – nie wszystko stracone. Pomyśl o swoim tegorocznym urlopie w bikini. Wydaje Ci się to niemożliwe? Zacznij z nami od dziś wyzwanie JĘDRNOŚĆ i poznaj sposoby na szczupłą sylwetkę i jędrną skórę bez pomarańczowej skórki.

Lato w bikini – jak skutecznie schudnąć?

Od czego zacząć? Jeśli liczymy na ekspresowe rezultaty, nie ma co się łudzić – zabiegi w gabinecie kosmetycznym są najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem, by zdążyć przed urlopem. Dedykowane zabiegi wyszczuplające i ujędrniające pozwolą nam zdecydowanie najszybciej cieszyć się ich efektami. Oszczędzimy sobie mnóstwo czasu – zabiegi są w stanie zaoszczędzić nam miesiące, jeśli nie lata, ciężkiej pracy. W dodatku dobór odpowiednich zabiegów wpłynie pozytywnie na jędrność naszej skóry.

Przed wizytą w gabinecie kosmetycznym warto sprawdzić ofertę oraz personel, czy jest odpowiednio wykwalifikowany, np. czy osoba wykonująca nam zabieg jest kosmetologiem, który może obsługiwać dane urządzenie. Zabiegi poprawiające estetykę naszego ciała i zmniejszające ilość tkanki tłuszczowej najczęściej wykonywane są za pomocą urządzeń korzystających z zaawansowanej technologii, jak np. kriolipoliza (wymrażanie tkanki tłuszczowej), czy innowacyjny zabieg EVO 3D (który korzysta z 7 technologii i jest rewolucją w redukcji tkanki tłuszczowej i wyszczuplaniu).

Ważne jest, aby gabinet, do którego się wybieramy, posiadał nowoczesne urządzenia (nie tylko ich skuteczność jest dużo lepsza, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i gwarancja aktualnego serwisowania i przeglądów). Istotne jest też to, czy zabiegi na ciało są w gabinecie często wykonywane (możemy sprawdzić media społecznościowe gabinetu, przeczytać opinie klientek). Jeśli wszystko wskazuje na to, że takie zabiegi nie stanowią marginalnej działalności gabinetu, warto się tam wybrać.

Oczywiście same nie decydujmy się na dany zabieg, pozwólmy, aby kosmetolog obejrzał i zdiagnozował problematykę naszego ciała i zaproponował najlepsze dostępne rozwiązanie.

Przed samą wizytą warto jednak wiedzieć, jakich realnych efektów możemy spodziewać się po zabiegach wyszczuplających i ujędrniających w gabinecie. Co oferują jedne z najchętniej wybieranych zabiegów?

EVO 3D to nowość i rewolucja wśród zabiegów poprawiających wygląd naszego ciała. Dzięki zabiegowi zredukujemy tkankę tłuszczową i ujędrnimy ciało. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Wyróżnikiem urządzenia jest korelacja zabiegowa pozwalająca dokładnie zdefiniować, w jaki sposób zadziałać na konkretny problem. Urządzenie korzysta z 7 technologii mogących pracować samodzielnie lub jednocześnie nawet podczas jednej sesji zabiegowej.

Wykorzystywane technologie:

 • HIFU 3D – efekt mechaniczny.
 • Vacuum (stałe, rotacyjne, pulsacyjne).
 • Technologia zmiennej i rotacyjnej fali radiowej.
 • Fototerapia.
 • Technologia D.V.R.S.
 • Krio.

Kriolipoliza wymrażanie tkanki tłuszczowej nawet do temperatury –10°C (na tę temperaturę wymrażania warto szczególnie zwrócić uwagę). Najbardziej zaawansowane urządzenie do tego zabiegu to Freeze Sculptor, które oprócz technologii wymrażania i próżniowego zasysania skóry wyposażone jest również w niebieskie światło LED (za budowę diody emitującej światło niebieskie trzej naukowcy z Japonii w 2014 roku otrzymali Nagrodę Nobla). Inne popularne urządzenia mają zdolność chłodzenia tylko do 3° C. Dodatkowo urządzenie Freeze Sculptor zostało jako jedyne w swojej kategorii wyróżnione na Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA.

Już jeden zabieg kriolipolizy może zredukować objętość tłuszczu o 25-45%, czyli około 5 cm w naszym obwodzie. Zabieg jest w pełni bezpieczny, ponieważ parametry są dobierane indywidualnie. Naturalnie, w zależności od potrzeb ilość zabiegów czy serię ustalamy indywidualnie.

Quattro Slim – Poczwórna Technologia Wyszczuplająca. Jak z samej nazwy wynika, urządzenie korzysta aż z 4 technologii, które skutecznie działają na redukcję tkanki tłuszczowej i poprawę jędrności skóry: liposukcji bez skalpela, terapii multipolarnej falą radiową, vacuum, stymulacji LED.

Na takie efekty możemy liczyć po wykonaniu serii zabiegów:

 • redukcja komórek tłuszczowych i cellulitu,
 • wzrost elastyczności i jędrności skóry,
 • znacząco zwiększona gładkość skóry,
 • pobudzenie metabolizmu,
 • drenaż limfatyczny tkanek,
 • likwidacja zastojów limfatycznych,
 • regeneracja włókien kolagenowych, aktywacja fibroblastów.

Dla osób, u których istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegów za pomocą tych urządzeń, świetną i najłagodniejszą alternatywą jest metoda z bandażami – zabieg nazywa się HOTAI Body Wrap. To bezbolesny zabieg, umożliwiający modelowanie sylwetki, redukcję obrzęków i cellulitu wodnego. Zabieg zaczyna się dokładnym peelingiem, następnie problematyczne obszary owijane są bandażami nasączonymi substancjami aktywnymi. W zależności od indywidualnych potrzeb dobierany jest jeden z 5 rodzajów bandaży lub odpowiedni program zabiegów złożony z kilku typów bandaży.

Oczywiście fakt, że korzystamy z zabiegów, nie oznacza, że możemy zapomnieć o zdrowym stylu życia. Aktywność fizyczna, picie dużych ilości wody, zdrowa i zbilansowana dieta ograniczająca cukier będą wspierać organizm w osiągnięciu lepszych efektów i ich utrzymaniu.

Zabiegi na ciało - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 18 305 Specjalistów od Zabiegów Kosmetycznych Ciała najlepszych w 2021 roku w poszczególnych miastach powiatowych: