Wykop Jelcz-Laskowice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Wykop nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Wykop

O specjaliście

Realizujemy prace od 2011.
Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na wykopy prace wyburzeniowe.

Nasze usługi świadczymy w Jelczu-Laskowicach, woj. dolnośląskim.
Zapraszamy do zadawania pytań.

Opinie

Gwiazdki opinii 2 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Joanna Ż., 10 czerwca 2019
Zlecenie na niwelację terenu pod budowę, obszar 1659m², Dziuplina
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca. Pan Piotr jest sumiennym i słownym wykonawca - ceny nie są wygórowane. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Piotra - już dwukrotnie z nich skorzystałam.

Joanna S., 22 listopada 2018
Zlecę pocięcie ok. 32 kloców drewnianych i ok. 40 gałęzi, Wrocław
Pozytywna opinia

Firma pana Piotra jest słowna, solidna i w 100% godna polecenia. Ma niewygórowane ceny. Pan Piotr przyszedł w umówionym czasie. Zakres robót okazał się większy niż wstępnie przeze mnie opisany, ale całość wykonał w cenie wstępnie ustalonej. Teren robót zabezpieczył przed rozpoczęciem rąbania drewna i posprzątał po zakończeniu pracy. Przy tym pan Piotr jest niezwykle miły, wesoły i kontaktowy. Jest niezwykle pracowity i chętny do pomocy (pomógł nawet przenosić cięższe przedmioty w ogrodzie - co już zupełnie było poza zakresem zlecenia i wykonał to w ramach pomocy, a nie wynagrodzenia ). Gdy przy pożegnaniu dałam trochę więcej pieniędzy niż było umówione, musiałam je "wciskać" na siłę. Naprawdę firma jest super i jestem bardzo zadowolona z wykonanego zlecenia.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Wykop

Powiązane produkty i usługi: Uslugi transportowe,  Przewóz towarów, Transport i spedycja, Transport kolejowy, Transport drogowy towarów, Uslugi transportowe Oława,  Przewóz towarów Oława, Transport i spedycja Oława, Transport kolejowy Oława, Transport drogowy towarów Oława

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Cicha 23, Jelcz-Laskowice

Telefon

577****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Piotr Sobutka