Wycena nieruchomości Wrocław - Najlepsi w 2021

Rzeczoznawcy Majątkowi we Wrocławiu, 2022

76 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Wycena nieruchomości Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Wycena nieruchomości Wrocław
Helena P.

Rozmowy przebiegały bardzo pozytywnie jak też ich realizacja. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

Damian K.

Bardzo szybki kontakt, sprawnie wykonana usługa, rzeczowe pytania, wsparcie i pomoc oraz odpowiedź na wszelkie pytania. Niezmiernie polecam!

Maciej G.

Polecam. Usługa wyceny domku jednorodzinnego wykonana profesjonalnie, szczegółowo i wyczerpująco. Otrzymałem od Pani Katarzyny wiele cennych spostrzeżeń dotyczących nieruchomości.

Sylwia P.

Przyjemny kontakt z osobą, która zna się na tym co robi, pomoże i nie naciągnie na niepotrzebne koszty. Polecam.

Krzysztof S.

Oferuję wycenę nieruchomości na terenie Wrocławia i powiatów ościennych. Jestem wpisana na listę, prowadzoną przez Związek Banków Polskich, rzeczoznawców majątkowych, którzy odbyli szkolenie i zdali egzamin z zakresu wyceny nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych.

Rafał K.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

Więcej Rzeczoznawców Nieruchomości z Wrocławia

Mariusz R.

Wszystko Podejscie do pracy i wiedza doradcy Efekt finalny sesji zdjęciowej

Jolanta R.

USŁUGA WYKONANA PROFESJONALNIE, RZECZOWO FIRMA GODNA POLECENIA.

Mikpol PPHU

 • Wrocław
Maciek G.

Pan Krzysztof to bardzo cierpliwy, skrupulatny, punktualny specjalista. Działa w sposób najbardziej elastyczny z możliwych, dokonał nasz odbiór w taki sposób, że deweloper z kilkunastoletnim doświadczeniem stwierdził, że po raz pierwszy spotyka się z taką dokładnością. Ja polecam Pana Krzysztofa z pełną odpowiedzialnością, sam skorzystam z Jego usług jeśli tylko zajdzie taka potrzeba i oczywiście jeśli to Pan Krzysztof też będzie chciał świadczyć dla mnie usługę.

Małgorzata K.

Polecam Biuro SkyHouse! Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do Klienta, dbałość o każdy szczegół. Pan Dawid jest na właściwym miejscu, jest świetnym doradcą. Oby więcej takich ludzi, zamiast "działać z automatu i wg sztywnych reguł". Współpraca z Panem Dawidem, to sama przyjemność, nawet odległość 200km nie sprawiała problemu. Dziękuję i raz jeszcze wszystkim polecam!

Les H.

First impressions often tend to give intuitive indications as to the state of possible cooperation which is so very key in larger transactions such as real estate sales or purchase. In this area, Anna certainly creates a great impression but not only. In my field of marketing I deal with very large numbers of people on a one to one level and I always look for certain trates in people who I intend to work with. Sincerity, credibility and an integrity between words and action are the main ones. My time in cooperation with Anna during me real estate needs was a very pleasant and relaxing experience observing a cool professional in action. I am certainly very happy to reccomend Anna to my associates and friends. Thankyou for your great work

Dołącz do naszych Rzeczoznawców Nieruchomości we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Rzeczoznawca Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Ewa M.

Współpracuję z Agencją nie pierwszy raz i za każdym razem spotykam się z bardzo profesjonalną obsługą. Pani Katarzyna fantastycznie angażuje się w swoją pracę, służy pomocą i radą. Jest punktualna, odpowiada na wszystkie pytania, telefony, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Współpraca z Agencją pozwala zaoszczędzić czas na wyszukiwanie nieruchomości i załatwianie wszelkich formalności z nimi związanych, wszystkie oferty są wnikliwie sprawdzane, dokumenty przygotowane, spotkania umówione. Gorąco polecam tę Agencję, zarówno dla sprzedających, jak i kupujących nieruchomości we Wrocławiu.

Zdzisław B.

Bardzo miła obsługa i fachowa obsługa klienta, świetnie doradzają jak kupić lub sprzedać mieszkanie zeczowa i kompetentną polecam gorąco, korzystałem z usług biura i byłem zachwycony

Wiktoria P.

Świetne biuro nieruchomości, pośrednicy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy.

Paweł M.

Profesjonalne podejście do zagadnienia sprzedaży gruntu. Wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Dziękuję i polecam współpracę z Panem Jackiem.

Eugeniusz K.

Sprzedaż zleciłem "pod klucz": wszelkie zaświadczenia ze spółdzielni mieszkaniowej i urzędów pani Magda pozyskała w moim imieniu. Zdecydowanie polecam firmę MR Project!

M² Nieruchomości

 • Wrocław
Vadym U.

Chciałbym wyrazić wdzięczność za współpracę we wszystkich pytaniach związanych z zakupem mieszkania. Jestem zadowolony z jakości usług, profesjonalizmu i szybkości w dostarczaniu niezbędnych informacji. Polecam współpracę z Panią Teresą!

Veljot

 • Wrocław
Adam L.

Wszystko poszło bardzo dobrze, jestem zadowolony i polecam współpracę.

WRE nieruchomości

 • Wrocław
Maria K.

Wre Nieruchomości, to firma z którą nasi przyjaciele współpracują od wielu lat, stąd bez obaw zleciliśmy pośrednictwo w sprzedaży naszego domu. Naszą opiekunką była p. Magdalena. Pani Magda profesjonalnie i że znawstwem od początku do końca uczestniczyła w transakcji. Dziękujemy za miłą atmosferę i rzeczową obsługę.

KAPITAL Nieruchomości

 • Wrocław
Zbigniew K.

Bardzo fachowe podejście do klienta. Udało mi się szybko i sprawnie sprzedać mieszkanie. Polecam!

Orta Service Tyszka i Partnerzy Sp.j.

 • Wrocław
QTarget

Firma Orta Service Tyszka i Partnerzy Sp. j. wykazała się dużą wiedzą i doświadczeniem w przygotowaniu zleconej wyceny części naszego przedsiębiorstwa obsługującej portal internetowy. Firma stosuje wyjątkowo przejrzyste i jasne dla Klientów zasady współpracy. Profesjonalizm pracowników, rzetelność, wyjątkowe kompetencje, do tego pasja - pozwalają nam bez chwili wahania zarekomendować firmę Orta Service Tyszka i Partnerzy Sp. j. jako godnego polecenia partnera do współpracy.

NowodworskiEstates

 • Wrocław
Usługi sportowo rekreacyjne

Polecam Tą Agencję Nieruchomości i Ich pracowników, a szczególne podziękowanie ślę pod adresem Pani Marty Kruszewskiej z Wrocławia. Rzeczowa, konkretna a przy tym bardzo elegancka, pomocna w każdym calu. Polecam.

Maria Drogowska

 • Wrocław
Agnieszka D.

Rozmowy są przede wszystkim rzeczowe. Pani Drogowska jest bardzo przystępna i otwarta osoba. Można liczyć na profesjonalna i życiową poradę.

CEA EXPERT Aleks Frankus

 • Wrocław
Zbigniew L.

Terminowa dostawa, dobra jakość produktu. Polecam firmę do zakupów.

Dotacje, Pożyczki, Wyceny

 • Wrocław
Dawid M.

profesjonalne podejście, dobra komunikacja, polecam

Marcin M.

 • Wrocław
Emilian S.

Polecam Marcina, pomógł mi w sprzedaży nieruchomości we Wrocławiu i ku mojemu zaskoczeniu udało się już w ciągu zaledwie 3 tygodni od skontaktowania się - jestem zadowolony, błyskawiczna sprzedaż i pełen profesjonalizm !

BMP Marta Ptak

 • Wrocław
M1 sp. z o.o.

Szybko, sprawnie działający podmiot, godny polecenia

Verson

 • Wrocław
Jola B.

Wspieram wrocławskiego przedsiębiorcę i dodaję opinię, ponieważ korzystałam z usług Verso Nieruchomości i wiem, że to rzetelna firma zatrudniająca profesjonalistów. Osobiście miałam przyjemność współpracować z Panią Aleksandrą - uświadczyłam rzetelności, życzliwości i wiedzy bardzo szerokiej w zakresie prawa/kredytów/nieruchomości. Polecam.

Verso Nieruchomości

 • Wrocław
Jola B.

Wspieram wrocławskiego przedsiębiorcę i dodaję opinię, ponieważ korzystałam z usług Verso Nieruchomości i wiem, że to rzetelna firma zatrudniająca profesjonalistów. Osobiście miałam przyjemność współpracować z Panią Aleksandrą - uświadczyłam rzetelności, życzliwości i wiedzy bardzo szerokiej w zakresie prawa/kredytów/nieruchomości. Polecam.

Remonty pod Klucz

 • Wrocław
Krzysztof J.

Jeszcze raz dziękuje za sprawne przeprowadzenie transakcji sprzedaży mojego mieszkania. Wszystko przebiegło bardzo szybko, rzetelnie zostało przygotowane ogłoszenie sprzedaży, profesjonalna sesja zdjęciowa. Z uwagi, że przebywam za granicą przekazałem klucze dla p. Marty. Ona zajęła się prezentacją, ja byłem tylko na bieżąco informowany o postępach w procesie. Na każdym etapie procesu czułam opiekę i cierpliwe tłumaczenie kolejny moich pytań.

Dorota Hutnik Wycena Nieruchomości

 • Wrocław

Firma prowadzona przez Rzeczoznawcę Majątkowego Dorotę Hutnik realizuje wyceny nieruchomości w postaci operatów szacunkowych i opinii w zakresie wszystkich rodzajów nieruchomości dla różnych podmiotów. W ofercie znajdą Państwo wycenę nieruchomości komercyjnych, mieszkalnych, zabudowanych, niezabudowanych, rolnych, leśnych i innych, jak również wycenę do różnych celów: wycena pod zabezpieczenie wierzytelności (wycena pod kredyt), wycenę mienia zabużańskiego (wycena rekompensaty), wycena do podziału majątku i inne. Głównym obszarem wykonywania wycen nieruchomości jest Wrocław i okolice oraz Brzeg i okolice.

Rzeczoznawca Majątkowy Iwona Data

 • Wrocław

Oferujemy usługi z zakresu szacowania wartości nieruchomości. Specjalizujemy się w wykonywaniu operatów szacunkowych - wyceny nieruchomości dla celów pozyskania kredytu (zabezpieczenie wierzytelności banku). Gwarantujemy szybki czas realizacji usługi, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Określanie wartości nieruchomości (prawa własności i innych praw do nieruchomości): • nieruchomości lokalowych mieszkalnych • własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu • nieruchomości lokalowych użytkowych • nieruchomości gruntowych zabudowanych • nieruchomości gruntowych niezabudowanych • nieruchomości budynkowych • prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej • nieruchomości rolnych • nieruchomości leśnych • służebności Cele dla

DeTerra - Wycena Nieruchomości

 • Wrocław

Firma wykonuje usługi polegające na określaniu zarówno wartości rynkowej jak i odtworzeniowej następujących nieruchomości: nieruchomości gruntowe (zabudowane i niezabudowane, grunty rolne), nieruchomości lokalowe (lokale mieszkalne i użytkowe), budynki mieszkalne, obiekty przemysłowe, magazyny, biura, hotele etc. Operaty szacunkowe wykonywane są dla różnych celów, m.in.: ustalenie ceny sprzedaży, określenie wartości przedmiotu darowizny i spadku, określenie wynagrodzenia z tytułu ustanowienia służebności, podział majątku, wniesienie aportu, ustalenie wynagrodzenia i odszkodowania, postępowań wywłaszczeniowych, ustalenie wszelkich opłat, w tym planistycznych, adiacenckich, za użytkowanie wieczyste, trwały zarząd, etc., określenie wartości

Helena Kochan

 • Wrocław

Jako Rzeczoznawca Majątkowy świadczę usługi związane z wyceną nieruchomości gruntowych, budynkowych i lokalowych o dowolnym przeznaczeniu, dla różnych celów. Wyceny nieruchomości sporządzam w formie operatów szacunkowych. Dla indywidualnych potrzeb Klientów, sporządzam również wyceny w formie uproszczonej opinii o wartości nieruchomości nie będącej operatem szacunkowym, zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami. Podstawowym obszarem moich działań jest miasto Wrocław oraz sąsiednie powiaty. W indywidualnych przypadkach realizuję także zlecenia na terenie całej Polski. Koszt i termin wykonania wyceny nieruchomości ustalam indywidualnie dla każdego zlecenia. Jest on uzależniony od rodzaju wycenianej nieruchomości, celu wyceny, stopnia

VALUE Wycena Nieruchomości

 • Wrocław

Sporządzamy operaty szacunkowe do celów bankowych, sądowych, prywatnych i innych. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, podatkowymi, bankami, urzędami, deweloperami. Wyceny wykonywane są w oparciu o przepisy prawa oraz stosowne wymogi, np. bankowe. Zapraszamy!

Konkret Pracownia Projektowa,Wycena Nieruchomości

 • Wrocław

Firma obsługuje Klientów w zakresie wycen nieruchomości, projektowania. Świadczymy usługi na rynku od 2001. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Dolnego Śląska. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

DI NIERUCHOMOŚCI ANNA SOROKA

 • Wrocław

DYKI Wycena i Pozyskiwanie Nieruchomości

 • Wrocław

Wycena nieruchomości.

ŁAZAREWICZ NIERUCHOMOŚCI Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Sylwia Łazarewicz

 • Wrocław

Osoba prywatna

 • Wrocław

EZG Projekt Grzegorz Gorczyński

 • Wrocław

Jesteśmy firmą projektową zajmującą się sporządzaniem kompletnej dokumentacji architektoniczno – budowlanej, opracowywaniem projektów budowlanych i wykonawczych. Trzonem naszej działalności jest projektowanie konstrukcji budowlanych: żelbetowych, stalowych i drewnianych. Oddajemy do Państwa dyspozycji sprawny zespół projektantów wspieranych nowoczesnym oprogramowaniem w technologii BIM . Świadczymy usługi inspektora nadzoru oraz kierownika budowy. Dodatkowo oferujemy wycenę nieruchomości zabudowanej i niezabudowanej (działek budowlanych) oraz wycenę lokali mieszkalnych i usługowych.

RJ Partner Rafał Jezierski

 • Wrocław

Elastyczne, prężnie działające biuro, wyróżniające się dużą skutecznością, zaangażowaniem i szybkością działania. Znaczna część naszych ofert pochodzi z poleceń zadowolonych klientów dlatego staramy się bardziej niż inni i dążymy do zachowania najwyższych standardów obsługi zachowując jednocześnie indywidualnie podejście do każdego klienta, transakcji i sytuacji. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym, ale mamy też regularnie klientów na działki i domy. Współpracujemy zarówno z deweloperami (rynek pierwotny) jak i osobami indywidualnymi zainteresowanymi zakupem i sprzedażą, najmem i wynajmem nieruchomości z rynku wtórnego. Często współpracujemy też z innymi biurami co dodatkowo skraca proces

Neodom Wrocław

 • Wrocław

doświadczony doradca ds. nieruchomości, licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel. 793 56 81 82 www.nedoom.pl Oferuję swoje usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. Jeżeli interesują Cię informację z zakresu: - aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości – bieżąca analiza oraz trendy - procesu sprzedaży lub zakupu nieruchomości (etapy transakcji, przepisy prawne, rodzaje umów) - sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości - ceny ofertowe a ceny transakcyjne - doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej lokalizacji - przygotowanie oferty do sprzedaży/wynajmu – Home Staging Specjalne oferty dla moich klientów u: notariuszy, sprawdzonych firm budowlanych i ekip remontowych, geodetów i rzeczoznawców

Inter Estate Nieruchomości

 • Wrocław

Biuro nieruchomości specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości komercyjnych i niekomercyjnych - działek, domów, mieszkań, działek przemysłowych. Obsługujemy Klientów na terenie Dolnego Śląska i Trójmiasta. Swoje doświadczenie w branży budujemy od 2005r. Zapraszamy do kontaktu.

HB-IN

 • Wrocław

Агентство недвижимости "Home Broker" предлагает полный комплекс качественных риэлторских услуг во Вроцлаве: покупка, продажа, аренда, жилой, загородной и коммерческой недвижимости. Новый сайт homebroker.pl, удобный и быстрый поиск недвижимости, большая база объектов с фото. Szukasz mieszkania? Znajdziemy idealną ofertę dla Ciebie!!! Skorzystaj z doświadczenia lidera branży nieruchomościowej!! *mamy ponad 35 000 ofert nieruchomości *oferujemy indywidualną opiekę doradcy *posiadamy pełną paletę nieruchomości: mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe *0 zł prowizji na rynku pierwotnym *obejmujemy zasięgiem działania prawie 90% kraju *współpracujemy z ponad 500 deweloperami Zapraszamy Do Kontaktu!!! HBinWRO +48 534 486

IGLICA NIERUCHOMOŚCI

 • Wrocław

Witamy w Iglica Nieruchomości wrocławskiej agencji nieruchomości działającej od ponad18 lat. Działalność pod firmą Iglica Nieruchomości rozpoczęliśmy w 1998 roku. Od tego czasu, zdobyliśmy pozycję jednej z najlepiej rozpoznawalnych agencji nieruchomości we Wrocławiu i regionie. Na bazie wiedzy i doświadczenia świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na najwyższym poziomie.Specjalizujemy się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Z powodzeniem realizujemy stawiane przed nami cele sprzedażowe w zmieniających się warunkach rynkowych. Na bieżąco analizujemy lokalny rynek nieruchomości, wcześnie identyfikując pojawiające się na nim trendy, dlatego rozwiązania które oferujemy

MR Zarządca Nieruchomości

 • Wrocław

Specjalizujemy się w Zarządzaniu nieruchomościami: * mieszkaniowymi (pojedynczymi budynkami/wspólnotami, a także osiedlami wielobudynkowymi, składającymi się z kilku lub kilkunastu wspólnot) * mieszkaniami i lokalami o przeznaczeniu handlowo-usługowym (zarządzanie najmem) * komercyjnymi, o przeznaczeniu: biurowym, handlowym i usługowym, magazynowym * centrami/parkami logistycznymi. Dodatkowo w ramach świadczonych usług oferujemy Państwu: Obsługę przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego przy wycenie nieruchomości: * gruntowych niezabudowanych - pojedyncze działki jak i kompleksy działek pod zabudowę mieszkaniową i zagrodową, niezabudowane działki o przeznaczeniu komercyjnym, działki rolne, * gruntowych zabudowanych budynkami

Multihome Nieruchomości Maria Kręcisz

 • Wrocław

Sfera działań firmy to sprzedaż nieruchomosci, poszukiwanie i wycena nieruchomosci, zarządzanie nieruchomością. Realizujemy prace od 2016. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak Wrocław, pow. wrocławski, oławski, strzeliński, średzki. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Biuro Nieruchomości Wrocław Hossa House

 • Wrocław

Wprawne doradztwo, pośrednictwo także wszystkie działania z zakresu obrotu nieruchomościami. Instytucja Hossa House to niezmiernie miarodajna pomoc. Tu otrzymają Państwo wszystkie istotne wskazówki odnośnie wyboru danej nieruchomości. Pomagamy także w dopasowaniu najlepszej postaci kredytu, czy też ubezpieczenia nieruchomości. Oferujemy absolutną obsługę prawną, z racji niesłychanie aktywnej kooperacji ze świetną wrocławską kancelarią notarialną. Wrocławskie biuro nieruchomości Hossa House to funkcjonalne pośrednictwo przy nabywaniu, przekazaniu oraz wynajmie domu. Świadczymy też rzetelną wycenę nieruchomości, a także pełne usługi developerskie. Zrobimy wszystko, aby nasz użytkownik nie odczuwał, że jest zagubiony, w gmatwaninie metod

DZIWOSZ agencja nieruchomości

 • Wrocław

ARKADA Biuro Nieruchomości

 • Wrocław

Arkada nieruchomości jest dynamicznie rozwijającym się biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma rozpoczęła działalność w 2004 roku we Wrocławiu, i od tego czasu, stopniowo umacnia swoją pozycję wśród czołowych agencji działających na lokalnym rynku nieruchomości. Dbamy o prestiż, etykę i standardy zawodowe. Jesteśmy firmą współpracującą z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami, prawnikami, architektami oraz geodetami. Współpracujemy również z bankami, co umożliwia udzielanie klientom bezpośredniej pomocy przy wyborze optymalnego kredytu. Naszym Klientom proponujemy usługi w zakresie: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi (sprzedaż, kupno, najem, wynajem), doradztwo inwestycyjne i

Piotr Przetakowski

 • Wrocław

Mieszkanie 3 pokojowe w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania w mieszkaniu znajdują się 3 pokoje jeden duży dwa mniejsze słoneczna kuchnia łazienka i duży przedpokój mieszkanie do mieszkania przynależy piwnica doplus do uzytku lokatorów box i suszarnia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w zadbanej czystej klatce.w cichej spokojnej okolicy gdzie jest dużo drzew przedszkole plac zabaw blisko do centrum spacerkiem 10 min komunikacja bardzo dobra autobusy tramwaje jeżdżą co chwilę.. jeśli lubisz ciszę świeże powietrze mieszkanie jest idealna właśnie dla ciebie

GLOB HAUS sp. z o. o.

 • Wrocław

Glob Haus Sp. z o.o. zatrudnia doświadczonych doradców d/s obrotu nieruchomościami oraz współpracuje z najlepszymi prawnikami na terenie kraju. Wszyscy pośrednicy posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W ramach swoich usług firma zapewnia pełen profesjonalizm i kompleksową obsługę klienta z zakresu nieruchomości: 1. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi (sprzedaż, kupno, najem, wynajem, zamiana) - skompletowanie dokumentów związanych z zawarciem transakcji - prawidłowa weryfikacja stanu prawnego nieruchomości na aktualny dzień (informacje z katastru, Sądu Rejonowego właściwego dla danej nieruchomości, Urzędu Skarbowego........) 2. Badanie runku i ocena efektywności inwestycji 3. Wstępna

Ranking Rzeczoznawców Nieruchomości obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Podobne zlecenia: Nieruchomości Wrocław
Jaką nieruchomość chcesz wycenić?