Wycena nieruchomości Wrocław - Najlepsi w 2020

Rzeczoznawcy Majątkowi we Wrocławiu, 2021

65 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Wycena nieruchomości Wrocław
Michał L.

Rewelacja! Szybko, solidne i tanio. Pan Remigiusz z marszu wycenił nieruchomość i na drugi dzień miałem w ręce operat szacunkowy nieruchomości gdzie dzwoniłem do konkurencji we Wrocławiu i chcieli 2 razy tyle ile Pan Remik i przyjadą ale za 2 tygodnie. Polecam szczerze Pana Remigiusza.

Rzeczoznawca Majątkowy Robert Taciak - Wycena nieruchomości Wrocław
Damian K.

Bardzo szybki kontakt, sprawnie wykonana usługa, rzeczowe pytania, wsparcie i pomoc oraz odpowiedź na wszelkie pytania. Niezmiernie polecam!

Alina Bomba SkyHouse Biuro Nieruchomości - Wycena nieruchomości Wrocław
Anna E.

Sposób w jaki pracuje Pani Alina jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Jestem osobą mieszkającą poza granicami Polski. Z tego względu zależało mi na tym, aby osoba, z którą współpracuję wykazywałaby się zrozumieniem, inicjatywą, dopasowaniem. I taką właśnie osobą jest Pani Alina. Polecam!

WND Wycena Nieruchomości Katarzyna Stanek - Wycena nieruchomości Piecowice
Maciej G.

Polecam. Usługa wyceny domku jednorodzinnego wykonana profesjonalnie, szczegółowo i wyczerpująco. Otrzymałem od Pani Katarzyny wiele cennych spostrzeżeń dotyczących nieruchomości.

Centrum Wycen Nieruchomości Dagmara Socha - Wycena nieruchomości Wrocław
Sylwia P.

Przyjemny kontakt z osobą, która zna się na tym co robi, pomoże i nie naciągnie na niepotrzebne koszty. Polecam.

Biuro Projektów Maksimum

Dziękuję bardzo Panie Pawle za doceniające słowa i pozytywną opinię. Życzę Państwu wszystkiego dobrego.

Jolanta R.

USŁUGA WYKONANA PROFESJONALNIE, RZECZOWO FIRMA GODNA POLECENIA.

Kamila Kujawińska Rzeczoznawca Majątkowy - Wycena nieruchomości Wrocław
Krzysztof S.

Oferuję wycenę nieruchomości na terenie Wrocławia i powiatów ościennych. Jestem wpisana na listę, prowadzoną przez Związek Banków Polskich, rzeczoznawców majątkowych, którzy odbyli szkolenie i zdali egzamin z zakresu wyceny nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych. Dodatkowo specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie - indywidualnych i grupowych.

Rafał K.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

Więcej profesjonalistów

Mikpol PPHU - Wycena nieruchomości Wrocław

Mikpol PPHU

Wrocław
Anna W.

Polecam współpracę z panem Krzysztofem. Odbiór umawiany niemalże z dnia na dzień, konkretny kontakt, wycena. Punktualny na miejscu inwestycji wyposażony w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Sprawdzanie punkt po punkcie, żadna usterka nie ujdzie czujnej uwadze :) Dokumentacja fotograficzna i rzeczowy protokół dla wykonawcy. Polecam serdecznie, sami byśmy nie zwrócili uwagi na większość wad. Polecam, usługa warta ceny i spokoju w głowie!

Norden Polska Sp. z o. o. - Wycena nieruchomości Wrocław
Kamil K.

Bardzo bardzo polecam, takiego podejścia do klienta dawno nie doświadczyłem. Indywidualny opiekun i obsługa na wysokim poziomie. Wszystkie koszty ostatecznie przerzucają na dłużnika i mają bardzo niską prowizję, polecam!

CHATA Nieruchomości - Wycena nieruchomości Wrocław
Dyskret Polska Sp.z o.o.Sp.k. Kraków

Przypadek sprawił, że skorzystałam z usług firmy Chata Nieruchomości przy poszukiwaniu mieszkania na wynajem we Wrocławiu. Pana Przemysława Wójcika wybrałam sama i intuicja mnie nie zawiodła. Bardzo profesjonalna obsługa, dostałam mnóstwo propozycji zgodnych z moimi oczekiwaniami, mogłam je oglądać. Udało się wynająć mieszkanie jakiego poszukiwałam. Serdecznie polecam Firmę oraz Pana Przemysława Wójcika.

N-Home Nieruchomości - Wycena nieruchomości Wrocław
Sylwia S.

Znakomita współpraca. Sprzedaż nieruchomości udała się wyjątkowo szybko i bezproblemowo. Dziękuję za merytoryczne wsparcie i załatwienie za mnie wszystkich formalności.

4W Consulting i Nieruchomości - Wycena nieruchomości Wrocław
Katarzyna K.

Bardzo uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i stały bezproblemowy kontakt. Pełen profesjonalizm. Wszystko na czas i na korzyść klienta. Z czystym sercem polecam.

Dołącz do naszych Rzeczoznawców Nieruchomości we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Rzeczoznawca Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
MR PROJECT Magdalena Radziszewska - Wycena nieruchomości Wrocław
Eugeniusz K.

Sprzedaż zleciłem "pod klucz": wszelkie zaświadczenia ze spółdzielni mieszkaniowej i urzędów pani Magda pozyskała w moim imieniu. Zdecydowanie polecam firmę MR Project!

KAPITAL Nieruchomości - Wycena nieruchomości Wrocław
Zbigniew K.

Bardzo fachowe podejście do klienta. Udało mi się szybko i sprawnie sprzedać mieszkanie. Polecam!

Orta Service Tyszka i Partnerzy Sp.j. - Wycena nieruchomości Wrocław
QTarget

Firma Orta Service Tyszka i Partnerzy Sp. j. wykazała się dużą wiedzą i doświadczeniem w przygotowaniu zleconej wyceny części naszego przedsiębiorstwa obsługującej portal internetowy. Firma stosuje wyjątkowo przejrzyste i jasne dla Klientów zasady współpracy. Profesjonalizm pracowników, rzetelność, wyjątkowe kompetencje, do tego pasja - pozwalają nam bez chwili wahania zarekomendować firmę Orta Service Tyszka i Partnerzy Sp. j. jako godnego polecenia partnera do współpracy.

Maria Drogowska - Wycena nieruchomości Wrocław

Maria Drogowska

Wrocław
Agnieszka D.

Rozmowy są przede wszystkim rzeczowe. Pani Drogowska jest bardzo przystępna i otwarta osoba. Można liczyć na profesjonalna i życiową poradę.

Marcin M. - Wycena nieruchomości Wrocław

Marcin M.

Wrocław
Emilian S.

Polecam Marcina, pomógł mi w sprzedaży nieruchomości we Wrocławiu i ku mojemu zaskoczeniu udało się już w ciągu zaledwie 3 tygodni od skontaktowania się - jestem zadowolony, błyskawiczna sprzedaż i pełen profesjonalizm !

Firma Handlowo-Usługowa Al-Fa Aleks Frankus - Wycena nieruchomości Wrocław

Firma Handlowo-Usługowa Al-Fa Aleks Frankus

Wrocław
Zbigniew L.

Terminowa dostawa, dobra jakość produktu. Polecam firmę do zakupów.

Verson

Wrocław
Jola B.

Wspieram wrocławskiego przedsiębiorcę i dodaję opinię, ponieważ korzystałam z usług Verso Nieruchomości i wiem, że to rzetelna firma zatrudniająca profesjonalistów. Osobiście miałam przyjemność współpracować z Panią Aleksandrą - uświadczyłam rzetelności, życzliwości i wiedzy bardzo szerokiej w zakresie prawa/kredytów/nieruchomości. Polecam.

Verso Nieruchomości

Wrocław
Jola B.

Wspieram wrocławskiego przedsiębiorcę i dodaję opinię, ponieważ korzystałam z usług Verso Nieruchomości i wiem, że to rzetelna firma zatrudniająca profesjonalistów. Osobiście miałam przyjemność współpracować z Panią Aleksandrą - uświadczyłam rzetelności, życzliwości i wiedzy bardzo szerokiej w zakresie prawa/kredytów/nieruchomości. Polecam.

Dorota Hutnik Wycena Nieruchomości - Wycena nieruchomości Wrocław

Dorota Hutnik Wycena Nieruchomości

Wrocław

Firma prowadzona przez Rzeczoznawcę Majątkowego Dorotę Hutnik realizuje wyceny nieruchomości w postaci operatów szacunkowych i opinii w zakresie wszystkich rodzajów nieruchomości dla różnych podmiotów. W ofercie znajdą Państwo wycenę nieruchomości komercyjnych, mieszkalnych, zabudowanych, niezabudowanych, rolnych, leśnych i innych, jak również wycenę do różnych celów: wycena pod zabezpieczenie wierzytelności (wycena pod kredyt), wycenę mienia zabużańskiego (wycena rekompensaty), wycena do podziału majątku i inne. Głównym obszarem wykonywania wycen nieruchomości jest Wrocław i okolice oraz Brzeg i okolice.

Rzeczoznawca Majątkowy Iwona Data - Wycena nieruchomości Wrocław

Rzeczoznawca Majątkowy Iwona Data

Wrocław

Oferujemy usługi z zakresu szacowania wartości nieruchomości. Specjalizujemy się w wykonywaniu operatów szacunkowych - wyceny nieruchomości dla celów pozyskania kredytu (zabezpieczenie wierzytelności banku). Gwarantujemy szybki czas realizacji usługi, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Określanie wartości nieruchomości (prawa własności i innych praw do nieruchomości): • nieruchomości lokalowych mieszkalnych • własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu • nieruchomości lokalowych użytkowych • nieruchomości gruntowych zabudowanych • nieruchomości gruntowych niezabudowanych • nieruchomości budynkowych • prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej • nieruchomości rolnych • nieruchomości leśnych • służebności Cele dla

DeTerra - Wycena Nieruchomości - Wycena nieruchomości Wrocław

DeTerra - Wycena Nieruchomości

Wrocław

Firma wykonuje usługi polegające na określaniu zarówno wartości rynkowej jak i odtworzeniowej następujących nieruchomości: nieruchomości gruntowe (zabudowane i niezabudowane, grunty rolne), nieruchomości lokalowe (lokale mieszkalne i użytkowe), budynki mieszkalne, obiekty przemysłowe, magazyny, biura, hotele etc. Operaty szacunkowe wykonywane są dla różnych celów, m.in.: ustalenie ceny sprzedaży, określenie wartości przedmiotu darowizny i spadku, określenie wynagrodzenia z tytułu ustanowienia służebności, podział majątku, wniesienie aportu, ustalenie wynagrodzenia i odszkodowania, postępowań wywłaszczeniowych, ustalenie wszelkich opłat, w tym planistycznych, adiacenckich, za użytkowanie wieczyste, trwały zarząd, etc., określenie wartości

Helena Kochan - Wycena nieruchomości Wrocław

Helena Kochan

Wrocław

Jako Rzeczoznawca Majątkowy świadczę usługi związane z wyceną nieruchomości gruntowych, budynkowych i lokalowych o dowolnym przeznaczeniu, dla różnych celów. Wyceny nieruchomości sporządzam w formie operatów szacunkowych. Dla indywidualnych potrzeb Klientów, sporządzam również wyceny w formie uproszczonej opinii o wartości nieruchomości nie będącej operatem szacunkowym, zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami. Podstawowym obszarem moich działań jest miasto Wrocław oraz sąsiednie powiaty. W indywidualnych przypadkach realizuję także zlecenia na terenie całej Polski. Koszt i termin wykonania wyceny nieruchomości ustalam indywidualnie dla każdego zlecenia. Jest on uzależniony od rodzaju wycenianej nieruchomości, celu wyceny, stopnia

Konkret Pracownia Projektowa,Wycena Nieruchomości

Wrocław

Firma obsługuje Klientów w zakresie wycen nieruchomości, projektowania. Świadczymy usługi na rynku od 2001. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Dolnego Śląska. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

DI NIERUCHOMOŚCI ANNA SOROKA

Wrocław

DYKI Wycena i Pozyskiwanie Nieruchomości

Wrocław

Wycena nieruchomości.

Osoba prywatna

Wrocław

Anna Zura Investi.pl - Wycena nieruchomości Wrocław

Anna Zura Investi.pl

Wrocław

W pośrednictwie w obrocie nieruchomościami najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo transakcji moich Klientów. Aktywnie działam jako pośrednik nieruchomości od 2018 roku. Doświadczenie zdobyłam, pracując dla dużej firmy o zasięgu międzynardowym, skutecznie sprzedając nieruchomości o dużych wartościach, jak i tych które były "niesprzedawalne". Od 2020 roku wraz z ekspertem ds. finansów prowadzę własną agencję nieruchomości. Do każdej oferty podchodzę indywidualnie: - wykonuję analizę wartości rynkowej nieruchomości, by ustalić skuteczną cenę ofertową; - przygotowuję nieruchomość do sprzedaży/najmu (home staging, sesja foto, film) - przygotowuję strategię sprzedaży - w imieniu Klienta negocjuję najkorzystniejszą cenę sprzedaży - wraz z

Nieruchomości Marcin Michalski - Wycena nieruchomości Wrocław

Nieruchomości Marcin Michalski

Wrocław

Zajmujemy się pośrednictwem przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę naszych Klientów, począwszy od wyszukania nieruchomości poprzez przygotowanie umów, promocję ofert, obsługę notarialną, geodezyjną, prawną oraz uzyskanie kredytu. Mimo iż jesteśmy firmą o małym doświadczeniu bo działamy na rynku od 2020 roku, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i unowocześniamy metody naszej pracy. Stale współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości w ramach WROCŁAWSKIEJ SIECI AGENCJI NIERUCHOMOŚCI której jesteśmy współzałożycielami. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Neodom Wrocław - Wycena nieruchomości Wrocław

Neodom Wrocław

Wrocław

doświadczony doradca ds. nieruchomości, licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel. 793 56 81 82 www.nedoom.pl Oferuję swoje usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. Jeżeli interesują Cię informację z zakresu: - aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości – bieżąca analiza oraz trendy - procesu sprzedaży lub zakupu nieruchomości (etapy transakcji, przepisy prawne, rodzaje umów) - sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości - ceny ofertowe a ceny transakcyjne - doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej lokalizacji - przygotowanie oferty do sprzedaży/wynajmu – Home Staging Specjalne oferty dla moich klientów u: notariuszy, sprawdzonych firm budowlanych i ekip remontowych, geodetów i rzeczoznawców

HB-IN - Wycena nieruchomości Wrocław

HB-IN

Wrocław

Агентство недвижимости "Home Broker" предлагает полный комплекс качественных риэлторских услуг во Вроцлаве: покупка, продажа, аренда, жилой, загородной и коммерческой недвижимости. Новый сайт homebroker.pl, удобный и быстрый поиск недвижимости, большая база объектов с фото. Szukasz mieszkania? Znajdziemy idealną ofertę dla Ciebie!!! Skorzystaj z doświadczenia lidera branży nieruchomościowej!! *mamy ponad 35 000 ofert nieruchomości *oferujemy indywidualną opiekę doradcy *posiadamy pełną paletę nieruchomości: mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe *0 zł prowizji na rynku pierwotnym *obejmujemy zasięgiem działania prawie 90% kraju *współpracujemy z ponad 500 deweloperami Zapraszamy Do Kontaktu!!! HBinWRO +48 534 486

IGLICA NIERUCHOMOŚCI - Wycena nieruchomości Wrocław

IGLICA NIERUCHOMOŚCI

Wrocław

Witamy w Iglica Nieruchomości wrocławskiej agencji nieruchomości działającej od ponad18 lat. Działalność pod firmą Iglica Nieruchomości rozpoczęliśmy w 1998 roku. Od tego czasu, zdobyliśmy pozycję jednej z najlepiej rozpoznawalnych agencji nieruchomości we Wrocławiu i regionie. Na bazie wiedzy i doświadczenia świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na najwyższym poziomie.Specjalizujemy się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Z powodzeniem realizujemy stawiane przed nami cele sprzedażowe w zmieniających się warunkach rynkowych. Na bieżąco analizujemy lokalny rynek nieruchomości, wcześnie identyfikując pojawiające się na nim trendy, dlatego rozwiązania które oferujemy

WRE nieruchomości - Wycena nieruchomości Wrocław

WRE nieruchomości

Wrocław

Firma WREnieruchomości jest Biurem nieruchomości działającym na terenie Wrocławia i okolic. Specjalizujemy się w pośrednictwie nieruchomości skoncentrowanym na obsłudze klientów indywidualnych zainteresowanych zakupem oraz najmem nieruchomości. Przygotowujemy również nieruchomości do sprzedaży i wynajmu. Zapewniamy kompleksową obsługę klientów na rynku nieruchomości. Obsługa polega na pozyskaniu zainteresowanych klientów zakupem oraz najmem. W imieniu stron organizujemy transakcję oraz pomagamy w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji do sprzedaży. Zadzwoń do nas jeśli jesteś zainteresowany pomocą przy obsłudze na rynku nieruchomości we Wrocławiu. Jeśli masz pytania napisz do nas.

NowodworskiEstates - Wycena nieruchomości Wrocław

NowodworskiEstates

Wrocław

Biuro nieruchomości Nowodworski Estates to gwarancja szybkiej, bezpiecznej i korzystnej transakcji Kompleksowość naszych usług czyni nas najszybciej rozwiającym się biurem nieruchomości w Polsce. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje i tego samego oczekujemy od współpracowników. Dzięki temu masz pewność, że notariusze oraz architekci, z którymi współpracujemy to najlepsi z najlepszych. Dysponujemy również własnym działem finansowym. To wszystko sprawia, że Twoja nieruchomość będzie otoczona profesjonalną opieką w procesie sprzedaży, zakupu, wynajmu lub zarządzania.

MR Zarządca Nieruchomości

Wrocław

Specjalizujemy się w Zarządzaniu nieruchomościami: * mieszkaniowymi (pojedynczymi budynkami/wspólnotami, a także osiedlami wielobudynkowymi, składającymi się z kilku lub kilkunastu wspólnot) * mieszkaniami i lokalami o przeznaczeniu handlowo-usługowym (zarządzanie najmem) * komercyjnymi, o przeznaczeniu: biurowym, handlowym i usługowym, magazynowym * centrami/parkami logistycznymi. Dodatkowo w ramach świadczonych usług oferujemy Państwu: Obsługę przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego przy wycenie nieruchomości: * gruntowych niezabudowanych - pojedyncze działki jak i kompleksy działek pod zabudowę mieszkaniową i zagrodową, niezabudowane działki o przeznaczeniu komercyjnym, działki rolne, * gruntowych zabudowanych budynkami

Piotr Przetakowski - Wycena nieruchomości Wrocław

Piotr Przetakowski

Wrocław

Mieszkanie 3 pokojowe w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania w mieszkaniu znajdują się 3 pokoje jeden duży dwa mniejsze słoneczna kuchnia łazienka i duży przedpokój mieszkanie do mieszkania przynależy piwnica doplus do uzytku lokatorów box i suszarnia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w zadbanej czystej klatce.w cichej spokojnej okolicy gdzie jest dużo drzew przedszkole plac zabaw blisko do centrum spacerkiem 10 min komunikacja bardzo dobra autobusy tramwaje jeżdżą co chwilę.. jeśli lubisz ciszę świeże powietrze mieszkanie jest idealna właśnie dla ciebie

Multihome Nieruchomości Maria Kręcisz - Wycena nieruchomości Wrocław

Multihome Nieruchomości Maria Kręcisz

Wrocław

Sfera działań firmy to sprzedaż nieruchomosci, poszukiwanie i wycena nieruchomosci, zarządzanie nieruchomością. Realizujemy prace od 2016. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak Wrocław, pow. wrocławski, oławski, strzeliński, średzki. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Biuro Nieruchomości Wrocław Hossa House - Wycena nieruchomości Wrocław

Biuro Nieruchomości Wrocław Hossa House

Wrocław

Wprawne doradztwo, pośrednictwo także wszystkie działania z zakresu obrotu nieruchomościami. Instytucja Hossa House to niezmiernie miarodajna pomoc. Tu otrzymają Państwo wszystkie istotne wskazówki odnośnie wyboru danej nieruchomości. Pomagamy także w dopasowaniu najlepszej postaci kredytu, czy też ubezpieczenia nieruchomości. Oferujemy absolutną obsługę prawną, z racji niesłychanie aktywnej kooperacji ze świetną wrocławską kancelarią notarialną. Wrocławskie biuro nieruchomości Hossa House to funkcjonalne pośrednictwo przy nabywaniu, przekazaniu oraz wynajmie domu. Świadczymy też rzetelną wycenę nieruchomości, a także pełne usługi developerskie. Zrobimy wszystko, aby nasz użytkownik nie odczuwał, że jest zagubiony, w gmatwaninie metod

DZIWOSZ agencja nieruchomości

Wrocław

ARKADA Biuro Nieruchomości - Wycena nieruchomości Wrocław

ARKADA Biuro Nieruchomości

Wrocław

Arkada nieruchomości jest dynamicznie rozwijającym się biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma rozpoczęła działalność w 2004 roku we Wrocławiu, i od tego czasu, stopniowo umacnia swoją pozycję wśród czołowych agencji działających na lokalnym rynku nieruchomości. Dbamy o prestiż, etykę i standardy zawodowe. Jesteśmy firmą współpracującą z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami, prawnikami, architektami oraz geodetami. Współpracujemy również z bankami, co umożliwia udzielanie klientom bezpośredniej pomocy przy wyborze optymalnego kredytu. Naszym Klientom proponujemy usługi w zakresie: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi (sprzedaż, kupno, najem, wynajem), doradztwo inwestycyjne i

GLOB HAUS sp. z o. o. - Wycena nieruchomości Wrocław

GLOB HAUS sp. z o. o.

Wrocław

Glob Haus Sp. z o.o. zatrudnia doświadczonych doradców d/s obrotu nieruchomościami oraz współpracuje z najlepszymi prawnikami na terenie kraju. Wszyscy pośrednicy posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W ramach swoich usług firma zapewnia pełen profesjonalizm i kompleksową obsługę klienta z zakresu nieruchomości: 1. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi (sprzedaż, kupno, najem, wynajem, zamiana) - skompletowanie dokumentów związanych z zawarciem transakcji - prawidłowa weryfikacja stanu prawnego nieruchomości na aktualny dzień (informacje z katastru, Sądu Rejonowego właściwego dla danej nieruchomości, Urzędu Skarbowego........) 2. Badanie runku i ocena efektywności inwestycji 3. Wstępna

Ambit Nieruchomości - Wycena nieruchomości Wrocław

Ambit Nieruchomości

Wrocław

Nasza firma jest spółką jawną zajmującą się przede wszystkim pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, założoną i prowadzoną przez osoby mające 9 letnie doświadczenie w tej branży. Zajmujemy się pośrednictwem w zakupie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych. Oprócz klasycznego pośrednictwa prowadzimy również szeroko pojętą obsługą prawną rynku nieruchomości, od kompleksowej obsługi transakcji począwszy po regulowanie stanów prawnych nieruchomości, podziały, zmiany sposobu użytkowania, kwestie spadkowe i inne związane z nieruchomościami problemy prawne. Właściciele biura są prawnikami wyspecjalizowanymi w tej dziedzinie, a dodatkowo biuro ściśle współpracuje z kancelarią radców prawnych oraz najlepszymi

Wycena Nieruchomości

Wrocław

Wyceny nieruchomości, w tym: fachowe i rzetelne oceny techniczne oraz analizy techniczno-ekonomiczne, specjalistyczne porady rzeczoznawcy z wieloletnim doświadczeniem, również jako biegły sądowy, wyceny nieruchomości (w tym wyceny mieszkań, wyceny działek i wyceny domów). Wykonuję wyceny na terenie całej Polski, najczęściej w województwach: opolskim i dolnośląskim. Firma została założona w 1992 roku, zatrudnia do 5 pracowników. Usługi wykonywane są szybko, tanio i rzetelnie. Jako doświadczony rzeczoznawca budowlany oferuję Państwu profesjonalne opinie techniczne i ekspertyzy budowlane oraz wyceny nieruchomości dla osób fizycznych, firm i banków, a także doradztwo techniczno-ekonomiczne. O rzeczoznawstwie budowlanym wiem wszystko! Już

WGN Nieruchomości

Wrocław

WGN to ogromny profesjonalizm i nowoczesność w prowadzniu biznes. Marka w swojej ofercie posiada ponad 4 tysiące ofert mieszkań na sprzedaż. Firma darzona jest ogromnym zaufaniem wśród klientów. Spowodowane jest to doświadczeniem, które trudno przebić oraz wiedzą, którą zdobywa się latami. WGN działa na rynku nieruchomości nieprzerywalnie od 1991 roku. Firma jest liderem obrotu nieruchomości, nie tylko w Polsce, ale także Europie.

Magda szabat

Wrocław

Działalność gospodarcza prowadzona we Wrocławiu, jednak oferta skierowana do całej Polski, głównie dolnośląskie. wycena nieruchomości(posiadane uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego), operaty szacunkowe, wycena dla banków, pod kredyt hipoteczny, wycena mienia pozostawionego poza granicami kraju, analiza rynku, opracowanie prognoz finansowych wpływu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego .

BMP Marta Ptak - Wycena nieruchomości Wrocław

BMP Marta Ptak

Wrocław

Kompleksowa obsługa księgowo-kadrowa zarówno spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jak i jednoosobowych działalności gospodarczych.

Anna Turaj - Wycena nieruchomości Wrocław

Anna Turaj

Wrocław

Wycena Nieruchomości Joanna Kątnik

Wrocław

"CHUDZIK" Przemysław Chudzik

Wrocław

SkyHouse Bartosz Domin - Wycena nieruchomości Wrocław

SkyHouse Bartosz Domin

Wrocław

Pan

Wrocław

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...
Jaką nieruchomość chcesz wycenić?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.