Wózki Widłowe Mitsubishi - Porównaj Oferty Wózków Widłowych

Wózki widłowe Mitsubishi

Określ jaki Wózek widłowy chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu 127 Dostawców
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Wózki widłowe
Oszczędź do 30%


W 1870 roku firmę Mitsubishi założył Yataro Iwasaki, który znacząco przyczynił się do transformacji Japonii w nowoczesne państwo industrialne. Obecnie Mitsubischi jest stowarzyszeniem firm sterowanych regionalnie w myśl odpowiedzialności korporacji wobec konkretnego społeczeństwa, integracji oraz międzynarodowego zrozumienia poprzez handel. Wózki widłowe Mitsubishi to ważna część produkcyjna przyczyniająca się do osiągania wysokich zysków przez koncern.

Rodzaje podnośników Mitsubishi

Mitsubishi proponuje różnego typu widlaki. Ich aktualna oferta zawiera wózki widłowe Mitsubishi:
  • elektryczne: modele trzykołowe (od1t do 1,5t oraz 1,6t do 2t) i czterokołowe (od 1,6t do 5t),
  • na gaz (Grendia ES i Grendia EX),
  • Diesel (Grendia ES i Grendia EX),
  • wózki magazynowe.

Dealerzy Mitsubishi

Firma Mitsubishi posiada rozwiniętą sieć dealerską obejmującą swoim zasięgiem Europę, Rosję, Bliski Wschód oraz Afrykę. W Polsce autoryzowany dealer wózków widłowych Mitsubishi ulokowany jest w Łomiankach.

Wózki widłowe Mitsubishi – formularz produktowy

W doborze odpowiedniego modelu wózka widłowego pomoże nam krótki formularz produktowy udostępniony przez portal Oferteo.pl. Wystarczy zaznaczyć najbardziej odpowiadające nam odpowiedzi i wcisnąć przycisk Wyślij. Wtedy firmy zaczną przygotowywać swoje propozycje w odniesieniu do postawionych warunków. Gdy dostaniemy dopasowane oferty od różnych firm porównujemy je między sobą, oceniamy koszty i wybieramy najlepszą.