Wózki Widłowe Kraków - Porównaj Oferty Wózków Widłowych

Wózki widłowe Kraków

Określ jaki Wózek widłowy chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu 127 Dostawców
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Wózki widłowe
Oszczędź do 30%


Kraków pod względem liczby mieszkańców i powierzchni zajmuje drugie miejsce zaraz po Warszawie. Miasto znad Wisły jest jednym z najstarszych miast Polski uznawanym za centrum kulturalne, edukacyjne, gospodarcze, usługowe i turystyczne. Swój udział w budowaniu tej struktury mają wózki widłowe, które są nieodłącznym elementem wszelkiego rodzaju placów budowy, hal produkcyjnych i magazynów firmowych.

Prawdopodobnie wózki widłowe będą jeszcze mocniej eksploatowane w związku z nowymi inwestycjami planowanymi na terenie miasta. Pod względem produkcji natomiast Kraków zajmuje piąte miejsce w Polsce. Przoduje przemysł tytoniowy, hutniczy i farmaceutyczny.

W Krakowie funkcjonuje kilka firm zajmujących się dystrybucją i naprawą maszyn, takich jak wózki widłowe. W swojej ofercie posiadają zarówno wynajem wózków nowych i używanych, jak i sprzedaż. Wózki widłowe posiadają napęd elektryczny, Diesel lub gazowy. W zależności od warunków, w jakich dany wózek widłowy ma pracować, wybiera się odpowiednio dopasowany model – wózki z napędem elektrycznym zaleca się eksploatować w magazynach i halach, natomiast wózki widłowe spalinowe na otwartych powierzchniach.

Wózki widłowe – port lotniczy

Międzynarodowy port lotniczy Kraków-Balice im. Jana Pawła II zajmuje drugie miejsce zaraz po warszawskim Okęciu pod względem liczby odprawianych pasażerów i transakcji lotniczych. Wózki widłowe pracują całą dobę przy transporcie bagaży, rozładunku i załadunku. Port lotniczy obsługuje także loty transatlantyckie.

Wózki widłowe w Krakowie spełniły również swoją rolę przy budowie terminalu krajowego z 2007 roku, terminalu T1 i Strażnicy Lotniskowej Straży Pożarnej. Do pracy na świeżym powietrzu polecane są wózki widłowe o napędzie spalinowym.

Wybór wózka widłowego

Przed nabyciem wózka widłowego warto skorzystać z formularza produktowego, dzięki któremu dostaniemy propozycje ofertowe wraz z wycenami od firm z wybranego regionu Polski. Wystarczy opisać swoje wymagania, a odezwą się te firmy, które są w stanie je spełnić. Następnie wystarczy porównać i wybrać najkorzystniejszą opcję. Zaproszenie firm do składania ofert jest bezpłatne.