Tarasy drewniane, kompozytowe - Modrzew Syberyjski / Gamrat WPC / Drewno egzotyczne, Września


Cena do uzgodnienia

Wykonujemy tarasy drewniane z desek:

- Modrzew Syberyjski klasa AB 100% FSC,
- Modrzew Syberyjski klasa Premium - deska bezsęczna,
- Gatunki egzotyczne: Bangkirai, Cumaru, Garapa.
- Deski kompozytowe - Gamrat WPC - sprawdzony producent, jakość materiału, brak odkształceń i wysoka odporność.
Na wszystkie pytania odnośnie gatunków odpowiem telefonicznie.

Systemy montażu:
- Ukryty montaż - deski kompozytowe
- Ukryty montaż Camo - deski drewniane
- Montaż na wkręty tarasowe ze stali nierdzewnej A2 - deski drewniane

Na czym wykonujemy konstrukcję pod deskę tarasową?
- Na gotowej podbudowie: Wykorzystujemy gotowe wylewki betonowe, wylewki z płytkami, kostkę brukową jako podbudowę pod taras drewniane, oczywiście o ile wysokość i stan powierzchni na to pozwalają.
- Na gruncie: Taras drewniany wykonujemy na gruncie bez czasochłonnych i długich operacji, wykonujemy słupy fundamentowe głęboko zakotwione w grunt i zabezpieczamy przed wyrastaniem roślinności.
- Na balkonach i dachach - na powierzchniach takich jak papa, styrodur, beton.

Jak wykonujemy konstrukcje?
- Na gotowych podbudowach - punktowo mocujemy wypoziomowane na podkładkach lub podporach tarasowych legary, stosując zwykle kołki rozporowe. Jeśli wysokość na to pozwala zmniejszamy ilość punktów zmocowania i wykonujemy kratownicę legarową stosując legar główny i na górze kontrlegar poddeskowy.
- Na fundamentach punktowych - osadzamy nie na betonie a na prętach gwintowanych - daje to szeroką możliwość regulacji wysokościowej konstrukcji, umożliwiając idealne poziomowanie oraz dobre rozłożenie spadków na tarasie.

Montaż deski:
- Deski montujemy zawsze równo i starannie, dbamy o równość linii, dokładność przerw, precyzję docinek. Stosujemy najwyższej jakości narzędzia i akcesoria stolarskie i tarasowe.

Zabezpieczenie:
- Tarasy zabezpieczamy zawsze z doradztwem i wykonaniem prób w konsultacji z klientem aby dostosować wizualny wygląd tarasu drewnianego do preferencji klienta, zapewniając mu tym samym wystarczającą ochronę. Impregnacja tarasów drewnianych jest jednak tematem, w którym natknąć można się na kilka pułapek, więc zawsze szczegółowo omawiamy z klientem użyte środki i późniejsze postępowanie z powierzchnią.

Polska, Września
 
 


Liczba wyświetleń strony: 21