Witraże - Najlepsi w 2020

Witraże, 2020

13 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 13 firm
w kategorii Witraże

 • Agnieszka W.

  Działamy w branży od 2002 r. Nasza specjalność to malarstwo, grafika, scenografia, rzeźba, malarstwo ścienne, obrazy, szkice, konserwacja, grafika komputerową, na terenie podkarpackie, lubelskie, mazowieckie, małopolskie. "Kate Gallery" to small biznes, który prowadzi artystka i managerka, scenografka Katarzyna Kobylarz Katarzyna Kobylarz – polska artystka malarka, scenografka, graficzka, mgr sztuki. Absolwentka dwóch wydziałów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie: Wydziału Grafiki oraz Wydziału Malarstwa (Katedra Scenografii). Dyplom ze Scenografii wykonała pod kierunkiem prof. Małgorzaty Komorowskiej i otrzymała tytuł magistra sztuki ASP w Krakowie w roku 2007. Dyplom z Grafiki wykonała w pracowni drzeworytu u pana profesora Bogdana Migi w 2007 r. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu w roku 2002. Na dyplom wykonała plakaty do „Sklepów Cynamonowych” Bruno Schulza oraz serię obrazów i grafik. Otrzymała wyróżnienie za dyplom. Jest przewodniczącą Klubu Malarzy im. Artysty Stanisława Hrabiego Szembeka przy Towarzystwie Historycznym im. Szembeków, dyrektorem Artystycznym Festiwalu Fredrowskiego „Mocium Panie”, właścicielką Galerii Sztuki i Agencji Artystycznej „Kate Gallery”, członkiem grupy artystycznej "Młodzi Sztuką". https://www.galeriakobylarz.pl/ https://www.instagram.com/katarzyna_kobylarz/ https://www.facebook.com/KatarzynaKobylarzPainting3D/

 • Studio witrazy - MANUFAKTURA art

  • Piątnica Poduchowna

  Witrażownictwo to coś więcej niż praca. Nasza pracownia nie ma za sobą spektakularnych realizacji, gdyż jesteśmy nowi na tym artystycznym rynku. Jednakże zajmujemy się zarówno dużymi projektami jak i niewielkimi zleceniami. Każde z nich jest dla nas nowym wyzwaniem i daje nam ogromną satysfakcję. Witraże to dla nas zdecydowanie więcej niż tylko praca. W ten sposób wyrażamy nasze artystyczne emocje, co dla każdego z nas ma ogromne znaczenie.

 • Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku. Nasza specjalność to witraże przeszklenia witrażowe przeolowienia, na terenie Podkarpackie cała Polska.

 • Pracownia Witraży

  • Częstochowa

 • Podejmuję się wykonywania witraży zaczynając od projektu, przez wykonanie, aż do montażu. Na każdym z etapów bardzo istotny jest dla mnie kontakt z klientem. Zależy mi, żeby rezultat moich prac, był satysfakcjonujący dla obu stron. Moją specjalizacją jest witraż klasyczny i technika Tiffany (głównie lampy), płaskie oraz trójwymiarowe. Tworzę obiekty zarówno dla instytucji, jak i do domów prywatnych. Wykonuję też wyroby w formie personalizowanych prezentów na Chrzty, Komunie Święte, Rocznice.

Dołącz do naszych Specjalistów od Witraży

Działasz na rynku jako Specjalista od Witraży i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Firma Art. Vitra zajmuje się wytwarzaniem przepięknych, wysokiej klasy oraz estetycznych witraży. Właściciele wykonują zlecenia na witraże kościelne i świeckie, ale również dla osób indywidualnych, jak i firm. W skład zamówienia wchodzi nie tylko projekt, wykonanie, montaż, oprawa, ale także konserwacja całego projektu. Dodatkową oferowaną usługą jest naprawa oraz rekonstrukcja gotowych szklanych obrazów. Wszystkie prace wykonywane są sprawnie, profesjonalnie i zgodnie z ustalonym terminem.

 • Nasza Huta Szkła zajmuje się produkcją: - szkła ręcznie formowanego (dmuchanie szkła) - formowanie szkła za pomocą palnika gazowego (małe formy szklane) - szlifowanie i polerowanie szkła - piaskowanie szkła Działamy na obszarze całej Polski. Rok założenia Oddziału w Krośnie 2018. Realizujemy zlecenia średnie i małe. Specjalizujemy się w produkcji szkła bezbarwnego barwionego granulatem i pudrami szklanymi.

 • Wykonujemy zlecenia od 1985. Nasza specjalność to projekty, wykonanie, konserwacja, rekonstrukcje witraży. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Polska, Europa. Zachęcamy do kontaktu.

 • Działamy na rynku od 1982. W zakresie naszej działalności jest witraż tradycyjny, artystyczny, malowany, renowacja i konserwacja witraży. Terenem działalności naszej firmy jest cała Polska, Niemcy, Belgia, Holandia. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

 • Firma Pracownie Witraży istnieje od 1932 roku, a jej założycielem jest Karol Paczka. Oferuje klientom szereg wyspecjalizowanych usług, a mianowicie witraże w oparciu o przygotowane przez klientów projekty, wspiera klientów na etapie projektowania witraży, zapewnia doradztwo w zamawianiu stolarki okiennej, świadczy usługi w zakresie konserwacji i renowacji witraży. Poza tym zapewnia klientom montaż. Oferowane produkty: - wykonanie nowych witraży wg dostarczonych projektów - pomoc w opracowaniu projektów witraży przez współpracujących z nami znanych artystów-plastyków krakowskich - konsultacje i doradztwo przy zamawianiu stolarki okiennej stalowej bądź aluminiowej z przeznaczeniem pod witraż - konserwację i rekonstrukcję witraży

 • Konserwacja Dzieł Sztuki Grzegorz Dzierzęga

  • Kraków

  Rozpoczęliśmy działalność w 2002 roku. Nasza specjalność to konserwacja dzieł Sztuki, na terenie Kraków, polska i Europa.

 • Firma DOLAND oferuje szeroki zakres witraży do drzwi i okien,

 • Firma Doland Andrzej Dolata

  • Włoszakowice