Witraże

Witraże, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 8 firm
w kategorii Witraże

 • Pracownia Witraży

  • Częstochowa

 • Studio witrazy - MANUFAKTURA art

  • Piątnica Poduchowna

  Witrażownictwo to coś więcej niż praca. Nasza pracownia nie ma za sobą spektakularnych realizacji, gdyż jesteśmy nowi na tym artystycznym rynku. Jednakże zajmujemy się zarówno dużymi projektami jak i niewielkimi zleceniami. Każde z nich jest dla nas nowym wyzwaniem i daje nam ogromną satysfakcję. Witraże to dla nas zdecydowanie więcej niż tylko praca. W ten sposób wyrażamy nasze artystyczne emocje, co dla każdego z nas ma ogromne znaczenie.

 • Firma Art. Vitra zajmuje się wytwarzaniem przepięknych, wysokiej klasy oraz estetycznych witraży. Właściciele wykonują zlecenia na witraże kościelne i świeckie, ale również dla osób indywidualnych, jak i firm. W skład zamówienia wchodzi nie tylko projekt, wykonanie, montaż, oprawa, ale także konserwacja całego projektu. Dodatkową oferowaną usługą jest naprawa oraz rekonstrukcja gotowych szklanych obrazów. Wszystkie prace wykonywane są sprawnie, profesjonalnie i zgodnie z ustalonym terminem.

 • Firma Pracownie Witraży istnieje od 1932 roku, a jej założycielem jest Karol Paczka. Oferuje klientom szereg wyspecjalizowanych usług, a mianowicie witraże w oparciu o przygotowane przez klientów projekty, wspiera klientów na etapie projektowania witraży, zapewnia doradztwo w zamawianiu stolarki okiennej, świadczy usługi w zakresie konserwacji i renowacji witraży. Poza tym zapewnia klientom montaż. Oferowane produkty: - wykonanie nowych witraży wg dostarczonych projektów - pomoc w opracowaniu projektów witraży przez współpracujących z nami znanych artystów-plastyków krakowskich - konsultacje i doradztwo przy zamawianiu stolarki okiennej stalowej bądź aluminiowej z przeznaczeniem pod witraż - konserwację i rekonstrukcję witraży

 • Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku. Nasza specjalność to witraże przeszklenia witrażowe przeolowienia, na terenie Podkarpackie cała Polska.

Dołącz do naszych Specjalistów od Witraży

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto