Okno francuskie, światło okna 80 cm, stal nierdzewna, Zgorzelec - Oferta nr161297 - Oferteo.pl
 

Okno francuskie, światło okna 80 cm, stal nierdzewna, Zgorzelec


Cena brutto: 860.00 PLN
do uzgodnienia

Okno francuskie do samodzielnego montażu z pięcioma wypełnieniami.
Światło okna 80 cm. Profil 40 x 40.

Dzień dobry! Jesteśmy firmą, która świadczy usługi spawalnicze. Zajmujemy się spawaniem stali nierdzewnej, aluminium, stali czarnej. Wykonujemy barierki, balustrady, okna francuskie, poręcze i pochwyty ze stali nierdzewnej (również na zamówienie i według indywidualnych potrzeb Zamawiającego). Zajmujemy się również renowacją i naprawą mebli ze stali nierdzewnej i innych konstrukcji stalowych.

Właśnie w tej ofercie przedstawiamy Państwu okno francuskie do samodzielnego mocowania! Jest to idealne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzicie Państwo na montażu! A szczegółowa instrukcja od nas pomoże prawidłowo i precyzyjnie zamontować konstrukcję!

Wykonane przez naszą firmę okna francuskie mają najwyższą jakość ! Zamawiając u nas, otrzymacie Państwo nie tylko poręcz i pręty mocujące!!! W naszej ofercie otrzymacie: poręcz, pręty mocujące, tulejki dystansowe (przyspawane do poręczy) i rozety maskujące! Zastanawiacie się Państwo jakie korzyści będziecie mieć dzięki temu?

Dzięki tulejkom dystansowym montaż okien francuskich jest precyzyjny i dokładny, nie musicie się Państwo obawiać, że z jednej strony poręcz przylegająca do ściany będzie krótsza a z drugiej dłuższa ( a odstęp od ściany musi być zachowany!). Dzięki tulejkom odstęp będzie równy z każdej strony. A rozety maskujące zakryją wywiercone otwory do których wkłada się pręty mocujące, pozwoli to zaoszczędzić czas na naprawę i malowanie ściany w miejscu mocowania!

Okno francuskie z pięcioma wypełnieniami. Światło okna 80 cm.

Specyfikacja produktu przy ociepleniu maksymalnie 20 cm ściany i 2 - 3 cm przy oknie.

profil fi 40 x 40 x 1000mm – 5 szt
pręty mocujące fi 12 x 300 mm – 10 szt
tulejki dystansowe (przyspawane do profila) - 10 szt
rozety maskujące  – 10 szt.

Wszystko ze stali nierdzewnej AISI 304, Satyna!

UWAGA!!!

W przypadku braku produktu na stanie - czas realizacji od momentu zamówienia do 7 dni! (o czym zostaniecie Państwo poinformowani)

Koszty wysyłki mogą ulec zmianie w zależności od wagi i wielkości paczki! Pakowanie towaru wchodzi w koszt wysyłki. Każdy element zapakowany tak aby uniemożliwić jego uszkodzenie. Instrukcję montażu załączamy do paczki lub wyślemy mailowo.

Istnieje możliwość ustalenia indywidualnej specyfikacji okna francuskiego!

Polska, Zgorzelec
 
 


Liczba wyświetleń strony: 45