Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Webseiten Rafał Kuziela

O specjaliście

Witam serdecznie,
projektuje i wdrażam strony www, blogi i sklepy on-line. Zajmuje się grafiką i sprawami technicznymi, więc Ty nie musisz się o nic martwić. Zapraszam do kontaktu dołączenie i do grona moich zadowolonych klientów,
Rafał

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

1. CEL - WIĘKSZY ZASIĘG 1. Nieograniczony zasięg. Możesz dotrzeć do potencjalnych klientów na znacznie większym obszarze niż dotychczas. Teraz odległość nie jest przeszkodą, dziś najważniejsza jest jakość i dobra oferta, więc strona jest ważna, aby inni mogli Cię znaleźć.
2. CEL - OSZCZĘDZAJ CZAS 2. Serwis umożliwia również zautomatyzowanie pracy. Chodzi o obsługę klienta. Często zadawane pytania można znaleźć w sekcji FAQ, która daje użytkownikom możliwość szybkiego przeczytania odpowiedzi bez dzwonienia czy pisania e-maila. To wygodne i oszczędza czas.
3. CEL 3 – BEZPŁATNY ASYSTENT Strona działa dla Ciebie w dzień iw nocy, non stop. Dostarcza informacji o wszystkich zapytaniach, przedstawia ofertę i zbiera zapytania lub już konkretne zamówienia.
4. CEL - REKLAMA Opłaca się mieć stronę internetową, ponieważ jest to skuteczna i wydajna reklama. Zwiększa również wiarygodność Twojej firmy, która jest kluczem do bycia konkurencyjnym. Podejmowanie decyzji przez internautów staje się dziś coraz bardziej świadome.
5. CEL - WIARYGODNOŚĆ Prawidłowo zbudowana strona internetowa zwiększa wiarygodność. Potencjalny klient, który ma możliwość obejrzenia oferty, obejrzenia zdjęć produktów i znalezienia danych kontaktowych, chętniej zdecyduje się na współpracę z nimi.
6. CEL - ANALIZA Analiza danych pod kątem rozwoju biznesu. Na stronie można łatwo przeanalizować wiele czynników. Łącząc statystyki, możesz sprawdzić kto, kiedy, gdzie i jak odwiedza daną stronę.
7. CEL - ZYSK Inwestowanie w stronę internetową zawsze się opłaca. Dobrze wykonana strona internetowa to świetna wizytówka, forma reklamy i materiał promocyjny. Warto mieć stronę internetową, bo przynosi realny zysk.

Branża

Strony internetowe, Sklep internetowy, Grafik komputerowy, Pozycjonowanie stron, Portale internetowe

Obszar działania

Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Qlove P. 25 października 2021
Pozytywna opinia

Die Zusammenarbeit war sehr professionell, netter Kontakt, wir werden die Dienste von Rafael unseren Freunden empfehlen, sehr gute Kundenerfahrung und vernünftige Preise bei Rafael. Współpraca była bardzo profesjonalna, miły kontakt, będziemy polecać usługi Rafaela naszym znajomym, bardzo dobre doświadczenie klienta i rozsądne ceny z Rafaelem.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Webseiten Rafał Kuziela

Powiązane produkty i usługi: Webmaster,  Projektanci stron www, Wykonanie strony www, Zrobienie strony internetowej, Webmaster Kraków, Projektanci stron www Kraków, Wykonanie strony www Kraków, Zrobienie strony internetowej Kraków

Oferta

strony internetowe, blog, sklepy on-line
Polska - Kraków
do uzgodnienia

Projektuje i wdrażam strony www, blogi i sklepy internetowe w oparciu o CMS WordPress, w języku polskim i niemieckim, zapraszam do współpracy. Potrzeby moich klientów stawiam na pierwszym planie, dlatego wsłuchuje się w nie i realizuje poprzez strony w wyszukiwarkach dopracowane...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

os. Handlowe 2, Kraków

WWW

webseiten-kuziela.de

Telefon

792 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/raf.au.104

WhatsApp

004 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

NIP 6811783016

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się