Dostawa i serwis dystrybutorów wody bezbutlowych, Żory


Cena do uzgodnienia

Dzięki naszemu rozwiązaniu dystrybutorów filtrujących wodę oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas poświęcony na zakup wody w butlach, związanej z tym administracji oraz powierzchnię magazynową przeznaczoną na składowanie butli. W zamian otrzymujesz nieograniczony dostęp do świeżej, filtrowanej wody a także możliwość przygotowania gorących napojów bez użycia czajnika.
Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę serwisową począwszy od zainstalowania dystrybutora filtrującego wodę, jego okresowych przeglądów technicznych, wymiany filtrów oraz sanityzacji.
Wybierając nasz innowacyjny i ekologiczny system dystrybucji wody przyczyniasz się do ochrony środowiska. Zastosowanie dystrybutorów bezbutlowych w znacznym stopniu zmniejsza wykorzystanie energii i produkcji odpadów związanych z systemami dystrybucji wody w butlach oraz eliminuje emisję spalin wytwarzanych w czasie transportu butli.
Profesjonalny system filtracji instalowany w naszych dystrybutorach redukuje wszelkie zanieczyszczenia a tym samym poprawia jakość i smak wody. Dzięki temu woda z naszych dystrybutorów jest czysta i świeża, a przygotowana z niej kawa i herbata nabiorą nowych walorów smakowych.

Polska, Żory
 
 


Liczba wyświetleń strony: 15