Utk Wala Krystyna Mikstat - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Utk Wala Krystyna nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Utk Wala Krystyna

O specjaliście

Usługi edukacyjne: nauka języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania, tłumaczenia zwykłe przez internet (wycena po przesłaniu materiałów na maila), przygotowywanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku niemieckim, kursy online umożliwiające podjęcie pracy w krajach niemieckojęzycznych, przygotowywanie do certyfikatów językowych, itp. Ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu, praca w szkole i działalność gospodarcza związana z nauką języka. Firma działa od kilkunastu lat i poszerza stale zakres usług, rozszerzając ofertę na możliwość tłumaczeń online oraz nauki i kursów przez internet. Zajęcia prowadzone są przez messenger i stacjonarnie. Indywidualne podejście do klienta. Dostosowanie tematyki zajęć do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. W razie pytań proszę o kontakt mailowy paluk1@wp.pl. Cena 40 zł za 45 minut, 50 zł za 60 minut.

Branża

Kurs niemieckiegoTłumaczeLogopedaSzkoła językowa dla dzieci

Obszar działania

Łódzkie, Podlaskie, Pomorskie, Dolnośląskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Małopolskie, Kujawsko-pomorskie, Lubuskie, Warmińsko-mazurskie, Podkarpackie, Opolskie, Lubelskie, Zachodniopomorskie

Opinie

Gwiazdki opinii 5 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Kateryna P., 5 lipca 2020
Pozytywna opinia

Pani Krystyna jest bardzo kompetentna i rzetelna, po raz pierwszy udało się znaleźć osobę, która spełniła wszystkie oczekiwania. Co dotyczy serwisu BUKI, to trafiłam na niego całkiem przypadkowo i pozostałam bardzo zadowolona z tego powodu.

Justyna S., 2 lipca 2020
Pozytywna opinia

Super podejście do ucznia, ogromna wiedza i pasja zarazem :)

Marek K., 27 lipca 2019
Zlecenie na tłumaczenie z języka polskiego na niemiecki, 1-2 stron, Płock
Pozytywna opinia

Szybkie wykonanie. Wysoka jakość. Natychmiastowy kontakt.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Utk Wala Krystyna

Powiązane produkty i usługi: PracaInternetZlecęDostawyZlecenia dla firm,  Poszukujemy wykonawcy, Praca OstrzeszówInternet OstrzeszówZlecę OstrzeszówDostawy OstrzeszówZlecenia dla firm Ostrzeszów,  Poszukujemy wykonawcy Ostrzeszów, Terapia logopedyczna, Doraźna pomoc w opanowaniu języka, Pomoc w odrabianiu zadań domowych, Przygotowywanie do sprawdzianów, Korepetycje z zagadnień gramatycznych i leksykalnych

Oferta

Tłumaczenia zwykłe online - język niemiecki
Wielkopolskie - Ostrów Wielkopolski
35.00 zł

Wykonuję tłumaczenia zwykłe online z j.niemieckiego. Wycena po przesłaniu materiałów na maila.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Grabowska 4, Mikstat

NIP

622-193-25-21

Telefon

505****** Pokaż numer

Telefon

505****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Krystyna Wala