Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Węgrzyn - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Węgrzyn nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Węgrzyn

9

O specjaliście

Wykonam remonty:
Remont łazienki od a do z
Malowanie, malowanie natryskowe
Gladz gipsowa
Sufity podwieszane
Zabudowy gk
Hydraulika
Panele
Ukladanie plytek
Montaz drzwi
Ścianki dzialowe
Płyty gk na klej
Ukladanie kamienia naturalnego i dekoracyjnego
Wywóz gruzu
https://www.oferteo.pl/firmy-budowlane/tychy#Najlepsi

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

25 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Halina O. 5 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Remont łazienki wykonany bardzo solidnie i szybko. Pan Łukasz proponuje ciekawe rozwiązania, dba o zamówienia i dostawy materiałów. Polecam firmę.

Natalia K. 30 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Jesteśmy zachwyceni fachowością Pana Łukasza. Świetnie wykonana praca. Super doradza. Można na nim polegać. Nic tylko polecać takiego specjalistę :)

Jerzy S. 1 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Dokładnie, sprawnie i profesjonalnie wykonana robota. Firma godna polecenia.

Danuta B. 26 marca 2021
Pozytywna opinia

Kochani, polecam usługi profesjonalistów w dosłownym znaczeniu, zgodnie z umową termin, wykonanie remontu, czyściutko, sprawnie i najważniejsze moje zadowolenie!

Julia J. 7 marca 2021
Pozytywna opinia

Wykonanie prac przed terminem, solidnie i fachowe doradztwo, gorąco polecam.

Weronika J. 12 lutego 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi za pięknie wyremontowane mieszkanie. Pan Łukasz służył fachową opinią w doborze odpowiednich materiałów, był w stałym kontakcie telefonicznym. Pracę wykonuje bardzo dokładnie i estetycznie, jest specjalistą i zależy mu na właściwym efekcie końcowym i satysfakcji klienta. Dodatkowo jest bardzo punktualny, co dla mnie jest niezwykle istotne. Współpracowałam wcześniej z inną firmą i jakość usług u Pana Łukasza jest wyróżniająca, ma się to uczucie, że mieszkanie jest w dobrych rękach. Sąsiedzi już ustawiają się w kolejce ze swoimi zleceniami.

Renata K. 11 lutego 2021
Pozytywna opinia

Gorąco polecam usługi Pana Łukasza, wszystko jak w umowie. Remont przebiegł szybko i sprawnie, efekt zaskakujący.

Marcin T. 6 lutego 2021
Pozytywna opinia

Świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta oraz dotrzymywanie wszystkich warunków umowy. Mieszkanie wyremontowane szybko i dokładnie przy jednoczesnym zachowaniu czystości i porządku. Jeśli w przyszłości będę miał w palanch jakiekolwiek pracę, na pewno zgłoszę się ponownie do Pana Łukasza.

Iza C. 16 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Firma bardzo dobrze wywiązała się z powierzonego zadania remontu przedpokoju: nowe ścianki działowe, nowe otwory drzwiowe, wstawienie drzwi, nowe płytki podłogowe, gniazdko. Wszystko zgodnie ze sporządzoną umową: terminowo i rzetelnie. W przyszłości skorzystałabym ponownie z usług firmy Pana Łukasza. Polecam.

Jacek M. 21 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca, sumienne i terminowe wykonanie pracy, zgodnie z ustaleniami. Rzetelność i punktualność to domena Pana Łukasza! Serdecznie polecam.

Sławomir S. 9 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Polecam! Remont łazienki szybko i solidnie, profesjonaliści.

Radosław Z. 29 listopada 2020
Pozytywna opinia

Bardzo solidny i punktualny człowiek. Lubię fachowców którym na prawdę zależy, a ten Pan takim się właśnie okazał. Jestem bardzo zadowolony i na pewno jeszcze skorzystam z jego usług. Gorąco polecam.

Barbara L. 16 listopada 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona, płytki położone w jeden dzień, szybko bez problemu, dobra współpraca, dobra cena, uczciwy fachowiec. Gorąco polecam.

Mariusz C. 10 listopada 2020
Pozytywna opinia

Super fachowiec, szybki jak błyskawica, dotrzymuje terminów, zna się na robocie jak mało kto, lubi wyzwania, polecam w 100%.

Dawid M. 1 listopada 2020
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez Pana Łukasza łazienki. Ekipa bardzo pracowita i dokładna. Czuć, że lubią to co robią. Postęp pracy był bardzo szybki, a problemy powstałe podczas remontu były rozwiązywane z fachowym doradztwem ze strony ekipy. Bardzo gorąco polecam.

Paweł B. 29 października 2020
Pozytywna opinia

Fachowiec rzetelny godny polecenia. Uczciwy co jest ważne w tych czasach po pracy zawsze posprzątane. Wykonany lifting łazienki. Gorąco polecam.

Paulina K. 10 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Pan Łukasz wykonywał u nas remonty kilku pomieszczeń, gladz malowanie tradycyjne jak również natryskowe. Wszystko w najlepszym porządku. Firma godna polecenia.

Magdalena B. 2 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Umowę z Panem Łukaszem podpisałam w lutym 2020. Mimo nietypowej sytuacji - pandemia / zamknięcie itp. kontakt z wykonawcą był bardzo dobry. Wielokrotnie to on szedł mi na rękę z racji tego, iż byłam oddalona od mieszkania o ponad 200km. Z tego powodu na przykład organizowanie materiałów budowlanych stanowiłoby dla mnie problem, dlatego zajął się tym Pan Łukasz i doskonale wykonał powierzone mu zadanie - od zamawiania towaru po odbiór dostaw. Każdą fakturę ze sklepu otrzymywałam mailowo. Na bieżąco przesyłał zdjęcia wykonywanych prac i telefonicznie dopytywał: „czy aby na pewno tak chciałam?”. Firma Pana Łukasza zastała nasze mieszkanie w stanie deweloperskim i wykonała: - podwieszane sufity, - gładzie, - przeróbki instalacji elektrycznej i hydraulicznej, - montaż maskownic do karniszy, - wstawianie drzwi i listew podłogowych, - całkowite wykonawstwo łazienki. Mimo dziwnego, jak wydawało mi się, zapisu w umowie pt. ”Mieszkanie od A do Z” faktem jest, że wszystko co chciałam zostało zrobione. Kafelki na podłodze ułożone w jodełkę klasyczną na całym mieszkaniu. Warto posłuchać tutaj rad pana Łukasza, by była to płytka rektyfikowana, bo efekt jest cudny. Położenie płytek 60x120 w łazience również nie stanowiło żadnego problemu. Fajne jest to, że widać, iż pracownicy lubią swoją pracę. Rzetelnie i czysto ją wykonują, a czasem coś podpowiedzą, by wszystko miało ręce i nogi. Na mieszkaniu ekipa zostawiła super porządek. Końcowe malowanie wyszło moim zdaniem idealnie (zarówno sufitu jak i ścian). Jeśli przyjdzie mi kiedyś remontować lub wykańczać kolejne mieszkanie, to wiem z kim mam się kontaktować. Dodam, że bałam się faktycznie „kogoś z Internetu”, bo naczytałam się rożnych opinii o „fachowcach”. Na szczęście w przypadku tej firmy najlepszym określeniem będzie profesjonalizm. W kwestii finansowej, czy drogo? Uważam, że za jakość wykonywanych usług - zdecydowanie warto.

Barbara D. 15 lipca 2020
Pozytywna opinia

Firma B.R.D.nieruchomości z siedzibą : przy ul.Jagiellońskiej Katowice 40-035 Z przyjemnością rekomenduje usługi Pana Łukasza Węgrzyna. Poleca, jako Wykonawcę posiadającego szeroką wiedzę zawodową w zakresie remontowo budowlanym z ugruntowaną wieloletnią praktyką zawodową, co można zauważyć obserwując organizację przebiegu pracy. Pan Łukasz Węgrzyn jest osoba godną zaufania, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań remontowych. Posiada potencjał techniczny, organizacyjny oraz narzędzia pracy . Gwarantuje wysoki poziom wykonywanej usługi. Zadanie powierzone przez naszą firmę dotyczyło remontu łazienki w apartamencie w stanie developerskim wg. przygotowanego projektu. Prace obejmowały mn.montaż instalacji wod-kan, płyty K-g w tym biały montaż, prace, glazurnicze, hydrauliczne i wiele innych dodatkowych (w tym z kategorii widzimisię inwestorki). Zakres prac został wykonany zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie w wyznaczonym terminie. Praca oceniona została na wysokim poziomie z dbałością o spokój mieszkańców oraz estetykę otoczenia w czasie prowadzonych prac. Obecnie firma jest skłonna powierzyć Panu Łukaszowi Węgrzynowi kolejna developerską nieruchomość. Z pełna odpowiedzialnością możemy polecić usługi świadczone przez firmę Pana Łukasza. mgr. Barbara Drabek B.R.D. Katowice NIP 6272291807

Dawid Ż. 11 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Firma rzetelna, dokładna, punktualna. Nie ma się do czego przyczepić. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Węgrzyn

Powiązane produkty i usługi: Wykończenia wnętrzRemonty cennik,  Wykończenie kuchni, Wykończenia wnętrz TychyRemonty cennik Tychy,  Wykończenie kuchni Tychy

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Arkadowa , Tychy

Telefon

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ŁUKASZ WĘGRZYN USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE
Imię (pierwsze) ŁUKASZ
Drugie imię MICHAŁ
Nazwisko WĘGRZYN
Data rozpoczęcia działalności 2018-05-22
NIP 6090037351
Regon 380304560

Siedziba

Kraj Polska

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-05-23
Data powstania 2018-05-22
Data rozpoczęcia działalności 2018-05-22

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4331Z TYNKOWANIE
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.