Usługi komunalne Łosice - Najlepsi w 2020

Usługi komunalne w Łosicach, 2020

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Usługi komunalne

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOMUNALNIK”

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

Paweł abonenta

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

Zofia Zajaczkowska

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

Gałąchowski

Siedlce, 30 km od Łosice

Matpol

Mińsk Mazowiecki

Świadczymy usługi na rynku od 2018. Nasze usługi świadczymy w Warszawie, woj. mazowieckim. Dla Klientów wykonujemy odśnieżanie parkingów. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Dołącz do naszych Specjalistów od Usług Komunalnych w Łosicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Usług Komunalnych i szukasz nowych Klientów z Łosic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

LEKARO

Glinianka

Usługi komunalne Łosice
Jan C.

Polecam tą firmę jak najbardziej. Wjechali rano zrobili kawał dobrej roboty i pojechali zostawiając ład i porządek.

Ewelina Królik

Jakubowice konińskie

Usługi asenizacyjne

Rybno

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Nasza specjalność to wywóz szamba udrażnianie kanalizacji, na terenie Wyszków Rząsnik Zabrodzie Somianka Brańszczyk.

PUHP LECH

Białystok

MPO Sp. z o.o.

Białystok

MOP

Białystok

Zarządzanie nieruchomościami Red-Bud

Białystok

Zarządzanie i administracja nieruchomościami, zarządzanie i administracja wspólnotami. Zarządcy nieruchomości muszą zmagać się z takimi problemami jak administracja i organizacja, właściwa ekonomia, planowanie i wykonywanie remontów, konserwacja urządzeń technicznych, utrzymanie porządku, zagospodarowanie terenu i dużo, dużo innych. Można to wykonywać samemu lub jeżeli mamy do czynienia ze wspólnotą mieszkaniową zarządcza lub członkowie, można jednak ułatwić sobie życie i nawiązać współpracę z licencjonowanym zarządcą nieruchomości takim jak firma Red-Bud. Na takiej współpracy można tylko zyskać. Co konkretnie proponuje firma Red-Bud znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Michałowie

SPEED-KAN Paweł Kosior

Jastków
Wieslaw B.

Rozmowy były bardzo fachowe, Paweł Kosior bardzo dobrze zna swój zawód, realizacja zlecenia expresowa bez zbędnego przeciągania.

Kingkan

Wołomin

Koma Lublin

Lublin

Zajmujemy się obsługą klienta w zakresie odbioru odpadów budowlanych i komunalnych oraz wynajmem kontenerów. Działamy na terenie Lublina i okolic.

EKO-UTIL

Lublin

Jerzy Wąsik-Asenizacja

Lublin

Działamy w branży od 2019 roku. Nasza specjalność to wywóz nieczystości płynnych(wywóz szamba), na terenie GMINY;Lublin,Głusk,Konopnica,Jastków,Wólka, Jabłonna,Niemce,Mełgiew.

Bipo Bud

Mełgiew

Aquawit

Turów

Wywóz i utylizacja płuczki wiertniczej zawiesiny bentonitu

FRUKKO Łukasz Wiśniewski

Łomża
Jacek K.

Polecam! Całkowity profesjonalizm. Pozdrawiam Panią Karolinę, Pana Wiesława, Pana Bartka. Ludzie przesympatyczni, pomocni. Wielkie dzięki.

JESIOTR Usługi Transportowo-Budowlane Dariusz Jesiotr

Wygoda
Tomasz K.

JESIOTR chyba nie przypadkowo wybrał tę nazwę dla swojej firmy. Szybki, zwinny, błyskawiczny, jednym słowem, nie dla mięczaków, którymi się żywi! Podjął zlecenie natychmiastowo, uderzył w czuły punkt oferując świetne warunki i TRACH! Wędkarz stał się ofiarą JESIOTRA wchodząc z nim we współpracę. Idealna symbioza! I Rybak syty i JESIOTR cały! Polecam JESIOTRA za perfekcyjnie zrealizowany transport! Regionalny znak jakości w programie Transport 2016!

Best-Kop

Nadma

Układanie kostki, niwelacja terenu, kopanie fundamentów, korytowanie, załadunki i rozładunki palet, kopanie oczek wodnych, prace brukarskie i inne prace ziemne

HousePlus Sp. Z.O.O

Warszawa

Jesteśmy firmą nowoczesną i profesjonalną, a każdego klienta traktujemy indywidualnie dostosowując się do jego potrzeb. Celem, który konsekwentnie i skutecznie realizujemy, jest świadczenie usług o najwyższym poziomie skuteczności. Efekt ten osiągamy dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz korzystaniu z najnowszych technologii i sprzętu. Zatrudniając naszą firmę, nasi Klienci nie muszą dodatkowo inwestować. Zapewniamy wysoki poziom oferowanych usług, spełniając wymagania i oczekiwania naszych klientów. Utrzymanie czystości w obiektach Zajmujemy się utrzymaniem czystości wewnątrz budynku, garażu, terenu zewnętrznego oraz pielęgnacją zieleni. Wszystko wykonywane przy pomocy maszyn i środków przyjaznych dla środowiska oraz dzięki specjalistycznie

Przedsiębiorstwo Usługowe ARTERIUS Romuald Peron

Warszawa
Ryszard K.

Szybka i sprawna pomoc przy sytuacjach awaryjnych. Dobra obsługa księgowa, w szczególności moduł e-kartoteki. Polecam Przedsiębiorstwo Usługowe ARTERIUS Romuald Peron.

Aserwis Sp. z o.o.

Warszawa
Webac

Szybko i na temat. Rzadkie wśród wykonawców. Jutro dzwonie o nowe zadania

Sławomir Świderski

Warszawa

Property Management Sp. z o.o.

Warszawa

Adminstracja i zarządzanie nieruchomościami. Property Managemet sp. z o.o. , Adminstracja i zarzadzanie nieruchomościami. Powstaliśmy z myślą aby wprowadzać nowe pomysły i rozwiązania w dziedzinie zarządzania nieruchomościami , zarząd spółki posiada ogromne doświadcznie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami ,połączyliśmy swoje możliwości by sprostać każdemu zadaniu. Firma w pełni profesjonalna, która za główny cel działania przyjęła realizację i zaspokajanie potrzeb, oczekiwań, właścicieli nieruchomości. Nie ma nieruchomości którą nie byli byśmy wstanie zarządzać ,zapraszamy serdecznie do współpracy. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów – doświadczonych zarządców posiadających licencje zawodowe zarządcy

"Administrator" Krystyna Karczyńska

Warszawa
Maria P.

Niedroga obsługa, remont budynku przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie, kulturalna obsługa.

Elbud Elżbieta Trudnos

Warszawa

RAFLEN

WARSZAWA

Firma specjalizuje się w pracach takich jak opróżnianie mieszkań, piwnic, wywóz mebli, złomu. Działamy na rynku od 2016. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Warszawy. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Wspólnota PMM Sp. z o.o.

Warszawa

Firma WSPÓLNOTA istnieje na rynku nieruchomości warszawskich od 2002 roku. Spółka zatrudnia licencjonowanych zarządców nieruchomości oraz administratorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, a ponadto dysponuje zespołem, w którego skład wchodzą specjaliści w zakresie zarządzania nieruchomościami, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa związanego z zarządzaniem nieruchomościami, audytów księgowych jak również doradztwa prawnego, doradztwa technicznego zatrudniając rzeczoznawców budowlanych, inspektorów nadzoru i biegłych sądowych. Zajmujemy się zasobami wspólnot mieszkaniowych, osiedlami domów jednorodzinnych, budynkami biurowymi Nasze atuty to: - stały zespół

Juwentus Cleaning

Warszawa
Wspólnota mieszkaniowa Akacje11

Rozmowa odbyła się na obiekcie podczas wizji lokalnej. Pracownik firmy był bardzo dobrze przygotowany do rozmowy. Cena za usługę nie była najniższa, ale z doświadczenia wiemy, że niska cena wpędza firmy w problemy. Zaproponowana cena wydaje się być rozsądna za usługę. Mamy nadzieję, że współpraca będzie się dobrze układała.

Lavato

Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to kompleksowe usługi sprzątania dla Wspólnot Mieszkaniowych, na terenie Warszawy i okolic. Doczyszczanie posadzek, mycie garaży, koszenie trawy, drobne prace konserwacyjne na terenie Wspólnoty Mieszkaniowej. Korzystamy z profesjonalnych środków renomowanych firm. Początkowo usługę wykonuję osobiście co umożliwia doskonale rozpoznanie obiektu i dostosowanie jakości ceny do potrzeb klienta.

GREEN SOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa

Spectra24 sp. z o.o.

Warszawa
Zdzisław Z.

spectra 24 sp. z o.o. jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę, siedem dni w tygodniu  Ofertę dostosowujemy do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Podejmujemy się prac w ramach stałej umowy współpracy, jak i jednorazowych zleceń. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie zarządzania obiektami komercyjnymi, nieruchomościami należącymi do wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych. Nasi pracownicy są otwarci na wszelkie sugestie i uwagi, które pomogą im usprawnić wykonywanie prac oraz sprostać Państwa oczekiwaniom. Świadczymy kompleksowe usługi polegające na serwisowaniu nieruchomości należących do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, lokali użytkowych (powierzchni biurowych, magazynowych itp.) oraz prywatnych (mieszkań, apartamentów i domów wolnostojących), co pozwala utrzymać  nieruchomość w dobrym stanie technicznym, co zmniejsza w znaczący sposób możliwość wystąpienia niespodziewanych awarii. Oferujemy usługi w zakresie utrzymanie czystości: - sprzątanie biur, hal magazynowych, budynków, - mycie okien, - sprzątanie terenu zewnętrznego, odśnieżanie dróg, chodników parkingów, - pielęgnacja zieleni, pielenie, podlewanie, wykonywanie nasadzeń, itp.,

Lider-Pijawka

Piaseczno

Usługi Asenizacyjne Makarewicz Krzysztof

Czarna Białostocka
Jerzy S.

Bardzo kompetentna rozmowa przy zamawianiu usługi. Miła i kulturalna obsługa zlecenia. Krótki termin wykonania zlecenia.

Usługi Asenizacyjne Marcin Żyła

Pionki

Zakład Usług Komunalnych Zwoleń

Zwoleń

Realizujemy prace od 2000. Obsługujemy Klientów na terenie powiatu zwoleńskiego, gminy Zwoleń. Sfera działań firmy to odbiór odpadów, odbiór szamba. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Eco Scania

Chełm

Wywóz szamb Chełm okolice i gminy posiadamy wóz asenizacyjny 10 m3 jesteśmy firma solidna do wykonywanych usług

digger

Stare Babice

Błysk-Bis Sp. z o.o.

Maków Mazowiecki

EKO Mariusz Piłat

Krasnystaw

Kat ste

Kanie

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to nie specjalizuje, na terenie nigdzie.

LT Corp

Wielogóra

Jesteśmy na rynku od roku. Nasza specjalność to usługi hydrauliczne, na terenie województwa mazowieckiego łódzkiego i wielkopolskiego

Karas Michal

Wsola

Krasna Dziadkowskie-Folwark Lipno Stara Kornica Górki Harachwosty Różowa Jeziory Borsuki Horoszki duże Mierzwice-Kolonia Chłopków-Kolonia Hruszniew-Kolonia Popławy Wygoda Niemojki Biernaty średnie Żurawlówka Myszkowice Bolesty Hruszniew Serpelice Patków Nowe mierzwice Chlebczyn Kornica-Kolonia Michałów Szańków Krasna-Kolonia Stare mierzwice Bonin Korczówka Nowe hołowczyce Nowosielec Binduga Zalesie Klimczyce Felin Klepaczew Wygnanki Dziadkowskie Łuzki Wólka nosowska Chotycze-Kolonia Bachorza Walimek Mostów Woźniki Dubicze Mszanna Kisielew Klimczyce-Kolonia Radlnia Siliwonki Rozwadów Stare hołowczyce Rudnik Ostromęczyn-Kolonia Zakrze Nowe łepki Hruszew Rusków Waśkowólka Sewerynów Chłopków Płosków-Kolonia Walim Łosice Stare biernaty Juniewicze Bonin-Ogródki Meszki Raczki Mężenin-Kolonia Kopce Dawidy Hołowczyce-Kolonia Nieznanki Liwki włościańskie Kiełbaski Bużka Chotycze Stare łepki Olszanka Bolesty-Kolonia Dzięcioły Nowa kornica Grzybów Sarnaki Ławy Czeberaki Szawły Wyrzyki Platerów Kobylany Makarówka Huszlew Kózki Krzywośnity Mężenin Płosków Stare litewniki Koszelówka Rudka Stare szpaki Pietrusy Liwki szlacheckie Falatycze Ostromęczyn Czuchów Zaborze Nowe szpaki Zabuże Zienie Nowodomki Klimy Korczówka-Kolonia Rzewuszki Władysławów Bejdy Toporów Czuchów-Pieńki Terlików Chybów Horoszki małe Kazimierzów Szydłówka Kownaty Próchenki Franopol Nowe litewniki Puczyce Szpaki-Kolonia Czuchleby Świniarów Kamianka więcej...
Jaką usługę chcesz zlecić?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.