Usługi finansowe Turek - Najlepsi w 2020

Najlepsze Firmy Finansowe w Turku, 2020

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Usługi Finansowe

Usługi finansowe Turek
Alicja A.

Biuro Rachunkowe PER ASPERA – Beata Kałużna prowadzę w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej. Oferuję Państwu obsługę wszystkich form prowadzonej działalności. Posiadam wykształcenie ekonomiczne w następujących specjalnościach: Finanse i Rachunkowość, Zarządzenie i Marketing, Inżynieria Finansowa, ukończyłam Studia Podyplomowe w zakresie Managementu oraz Strategii Zarządzania i Pozyskiwania Funduszy Unijnych. Posiadam ponad 25 letnie doświadczenie w księgowości, w tym 15 lat na stanowisku Głównego Księgowego w spółkach prawa handlowego kilku branż, m.in. informatycznej, automotive, FMCG, budownictwa drogowego, w strukturach polskich jak i wielonarodowych. W mojej codziennej pracy posługuję się językiem niemieckim, angielskim oraz rosyjskim. Nie zatrudniam rzeszy pracowników, dlatego mogę Państwu zaoferować konkurencyjne ceny w zestawieniu z profesjonalizmem oraz osobistą uwagę i zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę. Do głównych usług w ramach prowadzonej przeze mnie działalności należą: Usługi księgowe i rachunkowe:  - kompleksowe prowadzenia ksiąg handlowych (pełna księgowość),  - prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów (uproszczona księgowość),  - ryczał i karta podatkowa,  - prowadzenie rejestrów VAT i VAT-UE  - sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku dochodowego (PIT, CIT)) oraz podatku od towarów i usług (VAT);  - prowadzenie ewidencji środków trwałych, wraz z miesięcznym naliczaniem amortyzacji oraz ewidencji wyposażenia,  - ewidencja przebiegu pojazdu,  - miesięczne naliczanie podatku (PPE),  - sporządzanie rozliczeń rocznych,  - sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych (bilans, RZiS, Cash Flow),  - konsolidacja sprawozdań finansowych Spółek (polskich i zagranicznych). Usługi kadrowo-płacowe:  - sporządzanie list płac z umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,  - sporządzanie i przesyłanie do ZUS miesięcznych deklaracji rozliczeniowych,  - sporządzanie druków ZUS RMUA,  - sporządzanie rocznych informacji o dochodach (PIT-11, PIT8B),  - sporządzanie rocznego obliczenia podatku (PIT-4R),  - obsługa BHP, Usługi dodatkowe:  - sporządzanie sprawozdań statystycznych,  - przygotowanie wniosków kredytowych,  - reprezentacja podatkowa,  - wsparcie w pozyskiwaniu oraz w rozliczaniu finansowania ze środków funduszy unijnych. ….oraz inne zgodnie z potrzebami firm, z którymi współpracuję. Istnieje możliwość zdalnego wykonywania usług. Moja działalność objęta jest ubezpieczeniem OC księgowych oraz biur rachunkowych. Serdecznie zachęcam do współpracy!

Główną domeną MM TAX. Biura Rachunkowo - Podatkowego M&M Ciepłucha jest profesjonalna i kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa małych i średnich przedsiębiorstw ugruntowana na wieloletnim doświadczeniu i eksperckiej wiedzy w obszarze rachunkowości finansowej i podatków. To co nas wyróżnia to przede wszystkim wysokie zaangażowanie w sprawy klientów, posiadanie stałego kontaktu z klientem, rzetelność oraz terminowa realizacji usług. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo – finansowego i gospodarczego opartego na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Świadczymy usługi w zakresie: * Ksiąg rachunkowych / Ksiąg handlowych (księgowość

PPHU ARKA

Władysławów, 10 km od Turek

Specjalnością firmy są; pełna księgowość, pkpir, ryczałt, kadry i pace, działamy na obszarze całego kraju.Posiadamy certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.Obsługujemy osoby fizyczne i osoby prawne oraz firmy non-profit. Firma została założona w 2014roku, ale specjaliści w niej zatrudnieni posiadają długoletni staż w zajmowaniu się poszczególnymi dziedzinami dotyczącymi rachunkowości i kadr. Współpracujemy z Kancelarią Prawno-Podatkową.

Działalność rachunkową prowadzę od 2004 roku jednocześnie pracując w dużej firmie jako Główna Księgowa. Doświadczenie moje do prowadzenia księgowości i spraw kadrowo-płacowych jest długoletnie i kompleksowe. Z uwagi na moją rezygnację z pracy zawodowej mam możliwość przyjęcia kilku klientów rozliczających się na pkpir oraz na ryczałcie.

Biuro Rachunkowe

Jabłonna

Wykonujemy prace od 2017. Nasza firma świadczy usługi w zakresie pełnej księgowości, KPiR, płac, kadr, biznes planów, analiz finansowych. Obszarem działalności naszej firmy jest woj. wielkopolskie. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Dołącz do naszych Firm Finansowych w Turku

Działasz na rynku jako Firma Finansowa i szukasz nowych Klientów z Turka lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Realizujemy prace od 2020 roku. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak woj. wielkopolskie oraz województwa sąsiadujące. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to ubezpieczenia indywidualne i grupowe oraz ubezpieczenia domówi mieszkań. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

mFinanse

Turek

Oferujemy korzystne warunki konsolidacji dotychczasowych zobowiązań, indywidualną ocenę i podejście do Klienta. Najdłuższy na rynku okres kredytowania Finansowanie przedsiębiorstw. Możliwość skorzystania z dodatkowej gotówki, linii obrotowej, konsolidacji czy też kredytu na rozwój.

W naszej ofercie znajdują się płytki ceramiczne krajowych i zagranicznych producentów z których każdy obejmuje możliwość projektowania łazienki. Największa w regionie i cały czas modyfikowana ekspozycja płytek produkcji Ceramika Paradyż oraz Tubądzin łączy się z wyrobami takich firm jak Cersanit, Opoczno, Ceramika Końskie, Ceramstic, Ceramika Pilch, Stargres, Nowa Gala, Ceramika Gres, Milo, Korzilius, Polcolorit. Oprócz płytek ceramicznych oferujemy również chemię budowlaną tak uznanych firm jak Mapei, Sopro, Glazurnik, WIM a także armaturę łazienkową, ceramikę sanitarną, wanny i kabiny z Cersanit, Koło, Sanplast, Aquaform, Polimat, Teka, Poolspa, oraz wiele innych. Gamę artykułów poszerzyliśmy niedawno o fugi epoksydowe firmy WIM będące

Porównanie cen i kosztów w Turku

Szukasz cen usług finansowych, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Turku? Złóż zapytanie, a specjaliści z Turka sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Doradca Podatkowy Początek Jacek

Władysławów, 10 km od Turek

Zespół Obsługi Szkół

Przykona, 9 km od Turek

PHU Ra Mi Jolanta Zielińska

Zadworna, 14 km od Turek

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat usług finansowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Turka. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Biuro Rachunkowe Joanna Nowacka

Piotrów, 36 km od Turek

Biuro Rachunkowe Kowalska Anna

Dobra, 13 km od Turek

Kancelaria Prawno Finansowa Max

Turek

Biuro Rachunkowedariusz Grajkowski

Szadów Księży, 6 km od Turek

CONSUTING KATARZYNA JANUS

Turek

Marcin P.

Kalisz

FHU Krystyna Olek

Lisków, 20 km od Turek

Biuro Rachunkowe Agnieszka Światowa

Rychwał, 22 km od Turek

Emax Biuro Rachunkowe doradca podatkowy Ewelina Kozanecka

Główiew, 24 km od Turek

Biuro EMAX jest biurem rachunkowym oraz kancelarią podatkową. Prowadzimy księgowość PKPiR, księgi rachunkowe, ryczałt w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, rozliczamy deklaracje podatkowe, kadry i płace, ZUS i inne ewidencje. Staramy się być partnerem biznesowym, wspierać w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz budować długotrwałe relacje biznesowe z naszymi Klientami. Weryfikujemy podejmowane decyzje przedsiębiorców pod kątem skutków podatkowych.

Firma Polska

Krzykosy, 18 km od Turek

Prowadzenie ksiąg rachunkowych. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Kadry, płace. ZUS. Obsługa na profesjonalnym systemie finansowo - ksiegowym oraz kadrowo - płacowym, stosowanym w ponad 500 biurach rachunkowych w całej Polsce. Uwaga: pierwsze 3 miesiące cena - 50%.

Biuro Rachunkowe Beata Stanisławska

Szczepidło, 25 km od Turek

Biuro Rachunkowe Joanna Tarczewska

Brzeźno, 23 km od Turek

Biuro Rachunkowe " Fortis"

Zbiersk-Cukrownia, 24 km od Turek

Zajmujemy się sprzedażą od 1996. Nasza firma wykonuje księgi rachunkowe, kpir, ryczałt ewidencjonowany, ZUS, wnioski o dofinansowanie z pfron do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych, składanie deklaracji podatkowych do us, deklaracji do ZUS. Teren działania firmy to Konin, Kalisz, Pleszew, Ostrów Wlkp. Zapraszamy do współpracy.

Biuro Rachunkowe Codex Jadwiga Grzelaczyk

Złotniki, 25 km od Turek

Bądków drugi Brudzyń Lisiec wielki Ruda Grzymiszew Ciemień Potworów Marcinów Wrząca Chrząblice Marcjanów Gąsin Grabieniec Pamięcin Dziadowice Miłaczew Mariantów Stawki Piotrów Sarbice Dojutrów Izabelin Kamionka Albertów Głogowa Zadworna Żurawiniec Szadów pański Kalinowa Wojciechów Marianów Żdżenice Zimotki Smolina Skęczniew Trzymsze Janów Olszówka Wioska Młyniska Nowy czachulec Żeroniczki Kozubów Żerniki Dobra Jabłonna Wincentów Słodków-Kolonia Miłaczewskie młyny Dzierzbotki Wola piekarska Turek Marulew Skarżyn Błońsko Turkowice Kwiatków Moczydła Słomów kościelny Mroczeń Ostrówek Stanisława Grąbków Dąbrowa Celestyny Poklęków Kiszewy Polichno Marszewo Wróblina Kępa Jakubka Warenka Bogdałów-Kolonia Szadów księży Cichów Zygmuntowo Młodzianów Stefanów Marianka mroczeńska Poroże Małoszyna Rzymsko Tarnowski młyn Krwony Koźmin Tarnowa Obrębizna Siedliska Imiełków Wola jabłońska Tokary drugie Malanów Rachowa Stobno Zdrojki Miłkowice Galew Nowy świat Łomnica Kuny Będziechów Bogdałów Kowale pańskie Grabowiec Laski Kaczka Brody Zagaj Łęg piekarski Kurza Czachulec stary Olesin Wielopole Bibianna Leonia Budy słodkowskie Wyszyna Obrzębin Chrapczew Bratuszyn Skarbki Smaszew Kaczki plastowe Blinek Natalia Marianów-Kolonia Chylin Kępina Sarbicko Gadowskie holendry Leśnictwo Feliksów Piorunów Boleszczyn Gajówka Dąbrowica Beznazwa Olimpia Paulinów Wietchinin Przyborów Okręglica Zborów Pęcherzew Młyny piekarskie Czyste Dziadowice-Folwark Milinów Piekary Józefów Kowale pańskie-Kolonia Kościanki Aleksandrowo Czajków Dąbrowica-Kolonia Długa wieś Tokary pierwsze Januszówka Podłużyce Radyczyny-Kolonia Targówka Międzylesie Szymany Posoka Bierzmo Rzymsko bg Strachocice Linne Chlebów Tuliszków Żuki Przykona Szadek Jastrzębniki Bądków pierwszy Dzierżązna Stefania Rzechta Mikulice Zygmuntówek Głowy Janiszew Kawęczyn Smulsko Kowale księże Joanka Rogów Krępa Wymysłów Chocim Słodków Kolnica Czarny las Kaczki średnie Brudzew Strachocice-Kolonia Korytków Kuźnica janiszewska Piętno Żdżary Radyczyny Ugory Aleksandrów Miłaczewek Russocice Skarżyn-Kolonia Wyganki Ewinów Władysławów Dziewiątka Kotwasice Żeronice Dryja Głuchów Ogorzelczyn Wichertów Milejów Psary Cisew więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.