Usługi finansowe Częstochowa - Najlepsi w 2021

Najlepsze Firmy Finansowe w Częstochowie, 2021

121 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 121 firm
w kategorii Usługi Finansowe

Usługi finansowe Częstochowa
Motoport

Współpracuję z biurem już kilka lat, obsługa firmy bez problemów, pełen zakres usług - kadry, księgowość, wszystko na czas, miła obsługa. Polecam.

PHU WIT POL ALEKSANDRA GRELL - Usługi finansowe Częstochowa

Biuro rachunkowe dla dużych , średnich i małych firm. Biuro świadczy usługi związane z działalnością rachunkowo-księgową na terenie woj śląskiego.W ramach usług księgowych ,biuro oferuje swoim klientom prowadzenie ksiąg handlowych,usługi rachunkowe dla osób fizycznych rozliczających sie na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego i KPiR .Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia spraw kadrowo-płacowych związanych z zatrudnionymi pracownikami i zleceniobiorcami. Biuro Rachunkowe "Plus" działa rynku od czerwca 2000r . adres prowadzenia działalności: 42-217 Częstochowa ul.Kopernika 69/1 posiadam licencję Nr: 10248/05

Biuro Rachunkowe Office - Usługi finansowe Częstochowa
MADAGROS

Profesjonalna obsługa. Przyjemne podejście do klienta, chętna do pomocy w nurtujących pytaniach, zawsze znajdująca czas na kontakt. Szczerze polecam.

REMARK Arkadiusz Remiszewski - Usługi finansowe Częstochowa
CorrTEST - Mariusz Jaśniok - rzeczoznawca budowlany

Wysoki profesjonalizm firmy, otwartość na problemy klienta, wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania, terminowość księgowania, bardzo życzliwy klimat rozmów i rozwiązywania problemów. Serdecznie polecam!

Biuro Rachunkowe Agnieszka Mikulska - Usługi finansowe Częstochowa
Dariusz P.

Współpraca z Biurem Rachunkowym odbyła się na najwyższym poziomie. Warto podkreślić szybkość, oraz profesjonalizm wykonywanych usług. Polecam i pozdrawiam.

Dołącz do naszych Firm Finansowych w Częstochowie

Działasz na rynku jako Firma Finansowa i szukasz nowych Klientów z Częstochowy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Monika Bryguła - Usługi finansowe Częstochowa

Monika Bryguła

 • Częstochowa
Nie Podano

Szybkość, profesjonalizm, wiedza, dyspozycyjność, doskonałe rozwiązanie dla firm małych i dużych, stacjonarnie i on-line, z dojazdem do klienta wg potrzeby, kwota za usługę prowadzenia ksiąg finansowych i reprezentacji w ZUS I US nie jest wygórowana i negocjowalna indywidualnie.

"FK-BIURO" KOMPLEKSOWE USŁUGI FINANSOWO-KSIĘGOWE - Usługi finansowe Częstochowa
Sylwia S.

Świadczymy kompleksowe usługi, dbamy o całość powierzonych mi spraw, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Doświadczenie pozwala mi zagwarantować merytoryczny profesjonalizm wyrażający się m.in. szczegółową weryfikacją każdego dokumentu księgowego i zdarzenia gospodarczego pod względem zgodności z polskimi przepisami o rachunkowości i podatkowymi Biuro świadczy usługi w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek i osób fizycznych, prowadzenia księgowości wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, pełnej obsługi kadrowo-płacowej, wyprowadzania zaległości organizacja działu księgowego (instalacja i wprowadzenie systemu teleinformatycznego, rekrutacja pracowników). nadzór finansowo-księgowy wewnątrz jednostki (przejęcie odpowiedzialności zgodnej z zakresem obowiązków Głównego Księgowego). sporządzanie analiz finansowych analiza kosztów - controlling Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nasza firma nawiązała ścisłą współpracę z podmiotami specjalizującymi się w innych dziedzinach pomagających w prowadzeniu działalności gospodarczej. Pracujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania teleinformatyczne umożliwiające szybki i skuteczny kontakt z klientem. Jesteśmy do dyspozycji klienta praktycznie 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

P. W. AMGAL

Wszystko jest super. Kontakt z biurem jest wzorcowy i bez problemowy. Biuro prowadzone jest profesjonalnie. Polecamy gorąco.

BIURO PROJEKTOWE "HAUS DESIGN" AGNIESZKA LULEK-WIT - Usługi finansowe Częstochowa
Anna P.

Oferta idealnie dopasowana do moich potrzeb. Wykonawca doradzał cenowo skład swojej oferty, jak również produkty, które znalazły się w projekcie. Bardzo elastyczne godziny pracy zleceniobiorcy pozwoliły na świetny kontakt, co rzutowało na jakość wykonywanego zlecenia. Pani bardzo sympatyczna, konkretna, precyzyjna i z niezwykłą dbałością zwraca uwagę na szczegóły. Stara się jak najlepiej podejść do zlecenia, którym się zajmuje i poświęca się mu całkowicie. Jestem bardzo zadowolona z jej usług i polecam każdemu. Po za tym było mi bardzo miło, gdy ekscytowała się pomysłami które podrzucałam i stworzyła z nich uzupełniająca się całość.

EGIDA Sp. z o.o. - Usługi finansowe Częstochowa

EGIDA Sp. z o.o.

 • Częstochowa
BZ Błażej Zych

Bardzo sprawnie i profesjonalnie. Co najważniejsze, mam dofinansowanie na urządzenie z programu Unii Europejskiej dzięki pracy Pani Małgorzaty.

Porównanie cen i kosztów w Częstochowie

Szukasz cen usług finansowych, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Częstochowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Częstochowy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Golden Estate Monika Krasicka - Usługi finansowe Częstochowa

Golden Estate Monika Krasicka

 • Częstochowa
Agnieszka B.

Profesjonalne podejście do klienta, wspaniała atmosfera, kompleksowe załatwienie wszystkich spraw o A do Z! Szczególnie polecam Panią Katarzynę Kozdre która jest osobą niezwykle kompetentną i życzliwą, dla której dobro klienta jest zawsze na 1 miejscu.

SZOSTEK NIERUCHOMOŚCI - Usługi finansowe Częstochowa

SZOSTEK NIERUCHOMOŚCI

 • Częstochowa
Piotr C.

Polecam, najlepsze biuro z jakiego dotychczas korzystałem

TAX SAFE - Usługi finansowe Częstochowa

TAX SAFE

 • Częstochowa
Adam P.

TAX SAFE jako ogólnopolska sieć oferuje kompleksową obsługę klienta, począwszy od odpowiedniego doboru formy prowadzenia działalności i jej księgowość, doradztwo prawne, niezbędne ubezpieczenia czy dotacje unijne. Naszą spółkę wyróżnia kompletność wszystkich usług w jednym miejscu oraz dzięki wykwalifikowanej kadrze dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania pod względem podatkowym, aby nasi klienci mieli odpowiedni komfort bezpieczeństwa swoich interesów przed kontrahentami oraz obowiązującymi przepisami prawa. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko biuro rachunkowe, ale również finansowanie, przy którym nie musisz składać żadnych dokumentów, określasz tylko swoją potrzebę a my ją realizujemy ...umów się z naszym doradcą na niezobowiązujące spotkanie i przekonaj się co możemy zaoferować...

Internetowe biuro rachunkowe iSaaS.pl - Usługi finansowe Częstochowa
Karolina M.

Super rozwiązania dla osób prywatnych czy przedsiębiorców w przystępnej cenie.

UNIPROJECT GMT Sp. z o.o. - Usługi finansowe Częstochowa

UNIPROJECT GMT Sp. z o.o.

 • Częstochowa
0PyGvF4aaQeuPF+kQHyD S.

PPHU Multiplan - Usługi finansowe Częstochowa

PPHU Multiplan

 • Częstochowa
Anita M.

Bardzo polecam, przemiła pani nie owija w bawełnę, bardzo dobrze doradzi.

Biuro Rachunkowe TAX SC Trzaskoś, Domalewska - Usługi finansowe Częstochowa

Biuro Rachunkowe TAX SC Trzaskoś, Domalewska

 • Częstochowa

Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym biurem, które działa od 2009 r. Proponujemy kompleksową obsługę kadrowo-księgową. Cena za wykonane usługi przeliczana jest wg ilości zaksięgowanych dokumentów w danym miesiącu. W przypadku możliwości importu dokumentów z Państwa programu sprzedażowego do naszego programu księgowego, cena ulega obniżeniu. Cena za obsługę kadrowo-płacową kalkulowana jest oddzielnie. Inne dodatkowe czynności zlecone przez Klienta są wyceniane odrębnie, po wcześniejszym uzgodnieniu. Przykładamy szczególną uwagę do zapewnienia bezpieczeństwa danych i terminowości. Jesteśmy zaangażowani w sprawy Klientów i rzetelnie wykonujemy swoją pracę. Pracujemy na nowoczesnych programach komputerowych firmy Insert. Biuro

PARTNER sp. z o.o. - Usługi finansowe Częstochowa

PARTNER sp. z o.o.

 • Częstochowa

"PARTNER" Zespół Biegłych Rewidentów i Doradców Gospodarczych sp. z o.o. jest partnerem wspomagającym i doradzającym w zakresie szeroko pojętych dziedzin ekonomiczno - finansowych, działającym na rynku usług audytorskich i doradczych od 1995 roku. Naszym celem jest dostarczanie rzetelnej i obiektywnej informacji finansowej i zarządczej oraz wspieranie przedsiębiorców w dążeniu do długoterminowej efektywności realizowanych przedsięwzięć. Nasz cel realizujemy poprzez: - profesjonalizm działania, - skuteczność w rozwiązywaniu problemów naszych klientów, - kompleksowość świadczonych usług. Poza zaangażowaniem stawiamy do Państwa dyspozycji wieloletnie doświadczenie, które powstało na bazie współpracy z podmiotami różnych branż i form własności,

Doradca Podatkowy mgr Halina Klekot - Usługi finansowe Częstochowa

Doradca Podatkowy mgr Halina Klekot

 • Częstochowa

Nasza działalność rozpoczęła się w 1995 roku. Naszym celem jest obsługa prawno-ekonomiczno-księgowa małych i średnich podmiotów gospodarczych i rozwiązywanie ich problemów Zatrudniamy najlepszych fachowców, pracownicy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Naszymi klientami są spółki z o.o., spółki cywilne, jawne i osoby fizyczne. Zlecenia wykonujemy rzetelnie i terminowo. Nasze motto to: spokojny sen podatnika!

BIURO USŁUG RACHUNKOWYCH I NIERUCHOMOŚCI "GAMA" PACZKOWSKI DARIUSZ - Usługi finansowe Częstochowa

BIURO USŁUG RACHUNKOWYCH I NIERUCHOMOŚCI "GAMA" PACZKOWSKI DARIUSZ

 • Częstochowa

Biuro Usług Rachunkowych i Nieruchomości Gama istnieje od 01.04.2000r. Specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego i cywilnego. Obsługuje również uproszczone formy opodatkowania (karta podatkowa, ryczałt ewidencjonowany, księga przychodów i rozchodów) wraz z ewidencją płacowo-kadrową i rozliczeniem z ZUS. Firma może uczestniczyć w imieniu podatnika w postępowaniach podatkowych i karnoskarbowych. Sporządzamy wnioski kredytowe i analizy dla instytucji finansowych. Atutem jest doświadczenie w prowadzeniu małych i dużych podmiotów gospodarczych, z uwzględnieniem transakcji wewnątrz wspólnotowych i eksportowych. Posiadamy równiez doświadczenie w prowadzeniu ksiag handlowych NZOZ-ów, stowarzyszeń, szkół, przedszkoli

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat usług finansowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Częstochowy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę
Komornik Sądowy Karolina Michno - Usługi finansowe Częstochowa

Komornik Sądowy Karolina Michno

 • Częstochowa

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie, Karolina Michno - licytacje komornicze, wzory wniosków, wiadomości oraz wiele więcej. Jeśli mają Państwo kłopot prawny lub też potrzebują pomocy wykwalifikowanego komornika sądowego z Częstochowy - wystarczy jedynie odwiedzić stronę internetową, na jakiej znajduje się kontakt i dokładny adres. Przed przybyciem do kancelarii prosimy o kontakt telefoniczny lub ewentualnie mailowy celem umówienia się na wizytę bądź też uzyskania niezbędnej porady w zakresie prawa i usług komorniczych.

CONSULTANT

 • Częstochowa

Rozpoczęliśmy działalność od 2014. Sfera działań firmy to badanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, usługi szkoleniowe z zakresu rachunkowości, finansów i prowadzenia działalności gospodarczej. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Częstochowa, woj. śląskie i zachodniopomorskie. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Biuro Rachunkowe Abacus

 • Częstochowa

Firma obsługuje Klientów w zakresie księgowość, kadry. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2003. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie województwa śląskiego. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Biuro Usług Księgowych Beta Aneta Dobrowolska - Usługi finansowe Częstochowa

Biuro Usług Księgowych Beta Aneta Dobrowolska

 • Częstochowa

Biuro Rachunkowe Aneta Loręcka

 • Częstochowa

MOBILNE BIURO RACHUNKOWE - PROFESJONALNA OBSŁUGA TWOJEJ FIRMY - Certyfikat Ministerstwa Finansów i ubezpieczenie OC - KPiR, Księgi Rachunkowe, Ryczałt - obsługa kadrowo-płacowa - obsługa i szkolenia BHP - Reprezentacja przed US oraz ZUS, - Możliwość pracy u klienta na jego programie lub własnym Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę. Zapraszam do współpracy małe i duże firmy

AMP Biuro Podatkowo- Prawne Sp. zoo

 • Częstochowa

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2001. Obszarem działalności naszej firmy jest cały kraj. Dziedzina, w której się specjalizujemy to księgowość, kadry, obsługa firm. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

BIURO KSIĘGOWE %%% - Usługi finansowe Częstochowa

BIURO KSIĘGOWE %%%

 • Częstochowa

Oferujemy pomoc przy zakładaniu swojego biznesu oraz pełną jego obsługę. Księgi Handlowe, Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałt, ZUS, Płace i Kadry, Roczne Zeznania Podatkowe. Współpracujemy bezpośrednio oraz online. Zapraszamy.

BIURO RACHUNKOWE SC.

 • Częstochowa

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży księgowej i rachunkowej, w prowadzeniu wszystkich form księgowości oraz rozliczaniu wynagrodzeń. Na zlecenie naszych klientów wykonujemy dodatkowe usługi związane z kredytami i leasingami. Swoją ofertę dostosowujemy zawsze do potrzeb klienta. Zapraszamy do współpracy

Biuro rachunkowe Aneta Lorecka

 • Częstochowa

Wykonywane przez nas usługi to obsługa księgowo - kadrowa. Świadczymy usługi na rynku od 2008. Teren działania firmy to cały kraj. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta.

Społeczne Towarzystwo Inwestycyjne LEW Sp. z o.o. - Usługi finansowe Częstochowa

Społeczne Towarzystwo Inwestycyjne LEW Sp. z o.o.

 • Częstochowa

Zastanawiasz się jak inwestować i gdzie inwestować swoje pieniądze? Dołącz do Klubu Inwestorów i zainwestuj swoje pieniądze w pożyczki pozabankowe! Pamiętaj, że raz zarobione za naszym pośrednictwem pieniądze mogą zarabiać dalej, przynosząc Ci zysk, który znowu powiększa pulę zysków i tak może być właściwie bez końca! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji w naszym Klubie!

DFK Ewa Kuterek

 • Częstochowa

Biuro Rachunkowe Aneta Loręcka

 • Częstochowa

Profesjonalne Biuro Rachunkowe. Pełna księgowość, kadry i płace. Dojazd do klienta, pomoc w otwarciu firmy, załatwianie wszelkich formalności w urzędach, US, ZUS. Dla nowych klientów zniżki.

Biuro Rachunkowe Doradca Podatkowy nr 01883 Halina Klekot

 • Częstochowa

Nasza firma zajmuje się księgowością, usługami kadrowymi, podatkowymi, doradztwem. Obsługujemy województwo śląskie.

Biuro Rachunkowe Rachuba

 • Częstochowa

Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Teren działania firmy to Częstochowa. Nasza firma świadczy usługi typu księgowość. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Olga Grzybek

 • Częstochowa

Rozpoczęliśmy działalność w 1996 roku. Nasza specjalność to kpir, listy płac, ryczałt, VAT, deklaracja zus, na terenie Częstochowa i powiat.

BREAKPOINT Bartłomiej Opoka

 • Częstochowa

Biuro rachunkowe TK - Usługi finansowe Częstochowa

Biuro rachunkowe TK

 • Częstochowa

Otwarcie i prowadzenie działalności gospodarczej Księga Handlowa Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów Ewidencja ryczałtowa Kadry i płace Inne

DUDEK BIURO RACHUNKOWE

 • Częstochowa

Biuro rachunkowe Avos Iwona Borkowska

 • Częstochowa

Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to usługi księgowe, kadry płace, na terenie Częstochowa, okolice , woj śląskie.

CONSTANTIS Szymon Konstanciak

 • Częstochowa

Biuro Rachunkowe "Karol" mgr Dorota Krzywicka

 • Częstochowa

KREDYTY MAGDALENA RABENDA - Usługi finansowe Częstochowa

KREDYTY MAGDALENA RABENDA

 • Częstochowa

Oferujemy Państwu : -Kredyty gotówkowe : Bankowe i Pozabankowe -Konsolidacyjne -Chwilówki Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, szeroką ofertę i dużą przyznawalność, także dla osób bez dobrej historii kredytowej w bazach BIK i innych. Zapraszamy Biuro Kredytowe Jagiellończycy Częstochowa UL. Brzozowa 2/8 lok 156 42-216 Częstochowa tel: 798968227 mrabenda@onet.pl fb: Kredyty Częstochowa WNIOSEK POŻYCZKOWY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU Wystarczy, że wypełnisz jeden wniosek. My zrobimy za Ciebie całą resztę, czyli wyślemy wniosek do czołowych instytucji finansowych. Klikając w link poniżej⬇️ złożą Państwo jeden wniosek , który zostanie rozpatrzony przez wiele instytucji

AOW Faktoring S.A. - Usługi finansowe Częstochowa

AOW Faktoring S.A.

 • Częstochowa

AOW Faktoring S.A. na rynku istnieje od 1993 roku. Jest więc jedną z najstarszych firm w tej branży i jedną z pierwszych niezależnych od żadnych instytucji finansowych firm faktoringowych. Swoją ofertę dostosowuje zarówno do małych przedsiębiorstw ale także mikro firm i średnich przedsiębiorstw. Oferta firmy AOW jest przejrzysta i elastyczna. Zajmuje się różnymi odmianami faktoringu: zamówieniowym, bez regresu, z regresem czy eksportowym. Firma wykupuje również pojedyncze wierzytelności i daje w niedługim czasie możliwość korzystania ze środków czasowo zamrożonych w udzielanym kredycie kupieckim. Współpracę rozpocząć może każdy, także przedsiębiorstwa które niedawno założyły swoją działalność, nie jest także ustalone jaki najmniejszy obrót

VISTO Spółka z o.o. - Usługi finansowe Częstochowa

VISTO Spółka z o.o.

 • Częstochowa

Podstawowa działalność PKD: 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych; Obszar działania to okolice Częstochowy i na terenie Polski i UE Dodatkowa działalność: Transport drogowy towarów; Przygotowanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (Katering); Działalność rachunkowo-księgowa; Doradztwo podatkowe; Działalność agencji pracy tymczasowej; Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników; Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych;

Biuro Dokumentacji Kadrowo - Płacowej i Usługi BHP - Usługi finansowe Częstochowa

Biuro Dokumentacji Kadrowo - Płacowej i Usługi BHP

 • Częstochowa

Oferujemy usługi z zakresu BHP, kadr, płac i rozliczeń z ZUS oraz wirtualne biuro. Wszystkie działania wykonywane są przez specjalistów w tych dziedzinach. Biuro nasze funkcjonuje na rynku polskim od 12 lat. Nasza firma charakteryzuje się profesjonalizmem, sprawną i szybką obsługą z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenia wyniesione z dotychczasowej działalności powodują, że działania, które podejmujemy, odznaczają się również wysoką skutecznością. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Robert Konat Ekspert Nationale Nederlanden - Usługi finansowe Częstochowa

Robert Konat Ekspert Nationale Nederlanden

 • Częstochowa

Witam. Od 6 lat działam w branży ubezpieczeń premium oraz w zakresie doradztwa finansowego. Pomagam zabezpieczyć klientów i ich rodziny w razie nieprzewidzianych sytuacji życiowych oraz zabezpieczyć ich finanse tak aby każdy mógł spać spokojnie nie martwiąc się o przyszłość.

Ewelina Dub

 • Częstochowa

Pomagam zdobyć pomoc finansową. Moja oferta jest skierowana głównie do przedsiębiorców oraz osób indywidualnych chcących uzyskać finansowanie bankowe, lub pozabankowe. Wiele lat pracowałam w bankach i zdaję sobie sprawę jaka jest mentalność doradców- liczy się dla nich sprzedany wysokomarżowy produkt a co za tym idzie prowizja. Z racji tego przeciętny klient nie wie o możliwościach obniżenia swoich rat i ponoszonych kosztach. Jako urodzony doradca- nie sprzedawca, kieruje się zasadą, że klient to osoba której należy pomóc. Dlatego też w tym co robię kieruję się głównie dobrem osób, które się do mnie zgłaszają. Z każdej sytuacji można znaleźć wyjście...

Trident Adrian Grabowski

 • Częstochowa

Na rynku od kilku lat. Nasza specjalność to ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjne, prywatna opieka medyczna, na terenie całej Polski Wyróżnia nas możliwość zdalnego zawierania umów, dzięki czemu klient może pozyskać interesujące go ubezpieczenie bez wychodzenia z domu.

Longin Komar

 • Częstochowa

Wykonujemy prace od 2019. Dla Klientów zapewniamy ubezpieczenia grupowe, życiowe, majątkowe. Obsługujemy Klientów na terenie woj. śląskiego, Częstochowy, Katowic, Radomska i innych. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Biuro Racunkowo-Podatkowe DEKRET - Usługi finansowe CzĘSTOCHOWA

Biuro Racunkowo-Podatkowe DEKRET

 • CzĘSTOCHOWA

Doradztwo i pomoc w zakładaniu firm • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów dla celów ryczałtu • pełna księgowość - rozliczanie firm o dowolnym profilu działalności • opracowywanie planów kont oraz polityki rachunkowości • prowadzenie rejestrów dla celów VAT • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia • sporządzanie deklaracji VAT / CIT / PIT [rozliczenia roczne podatku dochodowego od osób fizycznych] • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS • prowadzenie spraw kadrowo - płacowych • analizy biznesowe, prowadzenie korespondencji urzędowo - biznesowej • usługi niestandardowe - na podstawie indywidualnych ustaleń z Klientem Prowadzimy procedurę zwrotu podatku dla osób, które

Ranking Firm Finansowych obejmuje również takie miejscowości jak: Częstochowa, Wierzchowisko, Lubojenka, Nowa wieś, Walaszczyki, Wola kiedrzyńska. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.