Umowy, prawo umów Katowice - Najlepsi w 2022

Kancelarie Prawa Umów w Katowicach, 2023

155 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Umowy, prawo umów Katowice - Ranking Najlepsi 2023

Już 155 Specjalistów od Prawa Umów z Katowic złożyło 58951 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa umów może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Umów w 2023 r. z Katowic.

Średnia ocena specjalistów od prawa umów w Katowicach to 4.98 (na podstawie 761 opinii).

Umowy, prawo umów Katowice
best badge
Karolina M.

Za profesjonalizm, zaangażowanie, zainteresowanie moim problemem, chęć pomocy, poczucie bezpieczeństwa i panowanie nad sytuacja. Polecam goraco.

5.0 (58 opinii)
best badge

2. i-Legal

Kukla Nieruchomości

Najlepsza kancelaria z jaką było nam dane współpracować. Rzetelność, profesjonalizm, wiedza, szybkość i znakomite relacje z klientami to główne cechy które wyróżniają Panią Mecenas Anetę.

5.0 (11 opinii)

Więcej Specjalistów od Prawa Umów z Katowic

JURAJSKIE.EU MONIKA GORAJ

Bardzo polecam korzystanie z usług Moniki. Zgłosiłam się z prośbą o umowę, którą będę zawierać ze swoimi klientami i została ona napisana w bardzo przystępny sposób dla osoby nieznającej prawniczego żargonu. Zostały w niej zawarte kwestie, o których sama bym nie pomyślała, zadbano zarówno o mnie, jak i o klienta. Wszelkie konsultacje przebiegały w miłej atmosferze, a co najważniejsze, Monika cierpliwie i z dokładnością tłumaczyła moje wątpliwości.

5.0 (2 opinie)

Gaminco

 • Katowice
STUDIO JAFRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bardzo profesjonalne przygotowanie do rozmowy, wypełnienie zakresu umowy w terminie i z dodatkowymi propozycjami rozwiązań, adekwatnymi do naszych potrzeb. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, realizacja kontraktu z zaangażowaniem i profesjonalnie. Polecam współpracę z Gaminco.

5.0 (18 opinii)
Tomasz J.

Serdecznie polecam profesjonalistę w każdym calu, a przede wszystkim wspaniałego człowieka. Ogromna wiedza połączona z bogatym doświadczeniem idealnie pomaga wsłuchać się w potrzeby klienta, a przede wszystkim człowieka. Z całego serca polecam.

5.0 (8 opinii)
Katarzyna Stelmaszczyk

Z całego serca polecam Panią Mecenas Elżbiete. To osoba o bardzo dużym doświadczeniu i jeszcze większej wiedzy. Pomogła mi wygrać sprawę, której nikt nie chciał się podjąć, a do tego zawsze służyła dobrą radą i wsparciem. Polecam każdemu!

5.0 (1 opinia)
Agnieszka S.

Jestem bardzo zadowolona z pism, które przygotował Pan Mecenas Majcherczyk, polecam! Z Panem Marcinem jest bardzo dobry kontakt i potrafił prosto wytłumaczyć moją sytuację, a wysłana korespondencja odniosła zamierzony efekt.

5.0 (14 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Umów w Katowicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Umów i szukasz nowych Klientów z Katowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Janusz D.

Dobry kontakt telefoniczny, szybka realizacja mojego zlecenia, polecam innym szukających dobrego prawnika.

5.0 (1 opinia)
Aleksandra

Mogę polecić z czystym sumieniem, super adwokat i doskonały kontakt wszystko wytłumaczone. Sprawa choć była bardzo trudna to Pan Mecenas Mateusz załatwił wszystko jeszcze przed rozprawa rozwodową, a co za tym idzie, że zakończyło się na pierwszej rozprawie. Pan Mateusz uzyskał wszystko czego chciałam. Jestem bardzo zadowolona, więc naprawdę polecam.

5.0 (10 opinii)
Szymon K.

Pan Mecenas Sebastian Stokłosa jest bardzo dobrym, rzeczowym radcą i godnym polecenia fachowcem. Jego zaangażowanie, posiadane doświadczenie, empatia oraz bardzo dobre przygotowanie pomogły w skutecznym rozwiązaniu mojej sprawy. Nie umknął mu żaden szczegół. Szczerze polecam Pana Mecenasa.

5.0 (11 opinii)
Jolanta S.

Byłam u Pana Gatnera po poradę. Wysoka kultura osobista, miły facet. Wszystko spokojnie i bardzo dokładnie mi wytłumaczył i zaproponował kilka opcji rozwiązania problemu. Polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ZUBEK GATNER ANWEILER, bo to rzetelni adwokaci.

5.0 (43 opinie)
Aneta S.

Bardzo profesjonalnie, szybka obsługa, polecam!

5.0 (2 opinie)

Oliwia Babiarz Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
Aneta S.

Pani Oliwia to bardzo rzeczowa i kompetentna osoba. Bardzo sympatyczna i otwarta na problemy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz mailowy. Bardzo dziękuję jej za pomoc i wskazówki. Pozdrawiam serdecznie.

5.0 (9 opinii)

Hi-LEGAL BUSINESS LAW FIRM

 • Katowice
Gabinet Dietetyki Ewa Kotulska

Przede wszystkim Pan Maciej, z którym rozmawiałam był bardzo szczegółowy w badaniu moich potrzeb, w związku z czym zrealizowana przez niego usługa była bardzo dobrze przygotowana. Dodatkowo Pan Maciej zwrócił mi uwagę na szczegóły, które okazały się bardzo istotne dla mnie, a wcześniej nie brałam ich w ogóle pod uwagę. Dodatkowo bardzo duża doza empatii, oraz pełna dyspozycyjność dla klienta są ogromnym atutem.

5.0 (17 opinii)

Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p.

 • Katowice
Daniel D.

Bardzo pozytywne doświadczenie , łatwość w uzyskaniu terminu spotkania, szybka reakcja oraz co najważniejsze rzeczowa porada są to powody mojej pozytywnej oceny dla całej kancelarii. Dziękuję i Pozdrawiam.

5.0 (3 opinie)

JKP.Legal Kancelaria Radca Prawny Paulina Biskup

 • Katowice
Monika K.

Solidna i rzetelna. Duża wiedza w danym temacie, terminowość.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Kalamarz

 • Katowice
Ewelina M.

Współpraca z panią Agatą to czysta przyjemność. Od samego początku podeszła do sprawy z pełnym profesjonalizmem. Jako jedyny adwokat z cierpliwością i od serca wysłuchała problemu jaki mnie dotyczył, telefonicznie gdzie zajęło to dłuższą chwilę, a ja po rozmowie na spokojnie mogłam udać się do pani mecenas. Na miejscu wspaniała atmosfera jakbym znała panią Agatę od lat. Pomimo problemu jaki mnie dotyczył i ogromy przy tym stres pani mecenas cały czas pozytywnie mnie nastawiała. Wspaniała kobieta z wielkim sercem od strony ludzkiej jak i prawnej. Polecam naprawdę z czystym sumieniem. Na panią Agatę w każdej chwili można liczyć. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję z całego serca.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Kwietko-Bębnowska

 • Katowice
Justyna W.

Współpraca z Panią Beatą to czysta przyjemność. Moja usługa obejmowała korektę umowy o świadczenie usług edukacyjnych. Jestem bardzo zadowolona z szybkości oraz jakości wykonanej usługi. Profesjonalne podejście do klienta, wytłumaczenie błędów oraz zaproponowanie optymalnych rozwiązań. Polecam!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Szydło-Szarłowicz

 • Katowice
Izabela D.

Profesjonalne a zarazem przyjemnie spokojne podejście do sprawy, widoczne zaangażowanie oraz chęć znalezienia najlepszego dla klienta rozwiązania w danej sprawie. Na spotkaniach rzetelnie przygotowana oraz z przygotowanymi kozliwymi rozwiązaniami.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Mlecz

 • Katowice
Ewa Z.

Profesjonalizm to odpowiednie słowo cechujące Pana Mecenasa Michała. Jestem niezmiernie wdzięczna, że trafiłam ze swoim problemem do Pana Michała, zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania.

5.0 (6 opinii)
avatar icon

AH

 • Katowice
Mariusz D.

Bardzo szybki kontakt. Profesjonalne podejście. Dziękuje za pomoc, na pewno jeszcze skorzystam.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Doradztwa Prawnego

 • Katowice
Barbara K.

Potrzebowałam porady prawnej i tutaj ją otrzymałam. W przystępny sposób uzyskałam wyczerpujące informacje. Mam nadzieję, że dzięki temu moja sprawa zostanie zakończona. Jeśli nie, na pewno skorzystam z dalszej współpracy.

4.2 (10 opinii)
avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gargas-Zielińska

 • Katowice
Bartosz N.

Zwróciłem się z tematem analizy umowy, której zapisy nie do końca rozumiałem i jestem pozytywnie zaskoczony jak szczegółowo zostały omówione wszystkie wątpliwe kwestie. Na koniec dostałem podsumowanie w mailu i wszystkie uwagi w komentarzach w dokumencie. Pani Agnieszka ma bardzo dobre podejście do klienta i widać, że zależy jej aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Polecam!

5.0 (4 opinie)
avatar icon

Kancelarie Adwokackie w Katowicach

 • Katowice
Justyna M.

Rozmowa była konkretna, rzeczowa i jasna przede wszystkim dla odbiorcy, który może nie orientować się w sprawie. Polecam ciepło tę kancelarię, gdyż Pani adwokat Sandra Duch przyjęła mnie profesjonalnie i po mimo mojego niskiego statusu nie dała mi tego odczuć, wręcz podeszła do mnie jak do człowieka, który potrzebuje pomocy i wsparcia. W dzisiejszych czasach to duża zaleta!

5.0 (3 opinie)

Consulting biznesowy, projektowanie pism, doradzanie w kwestiach prawnych

 • Katowice
Oliwier N.

Jestem bardzo wdzięczny za ich pomoc, oraz polecam tę firmę każdemu przedsiębiorcy, który szuka wsparcia w rozwoju swojego biznesu, oraz rozwiązywaniu kwestii prawnych.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria adwokacka adw. Natalia Skowrońska

 • Katowice
Jarosław G.

Jestem zadowolony z usługi p.Natali ..konkretna rzeczowa p.adwokat. Prosto do celu.......bardzo dziękuję za pomoc. Jaroslaw G.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Bańczyk

 • Katowice
Krzysztof S.

Powierzyliśmy sprawę Panu Mecenasowi Piotrowi po przeprowadzeniu rozmów z innymi oferentami (kancelariami). Wysoko oceniliśmy podejście i zaangażowanie, rzetelnie opracowana ofertę i merytoryczną rozmowę wstępną.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawno-Podatkowa KWARTET

 • Katowice
Sebastian R.

Rzetelna, niezawodna Kancelaria. Najwyższy poziom usług. Gorąco polecam.

5.0 (3 opinie)

VOLENTI Wierzytelności i Prawo Sp. z o.o.: windykacja należności i obsługa prawna

 • Katowice
Sylwia R.

Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Volenti korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy. Szybko i skutecznie odzyskują należności. Pomogli mi ogromnie za co jestem im bardzo wdzięczna. Znają się na tym co robią. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Gabriel Gatner Kancelaria Adwokacka, Adwokat

 • Katowice
Piotr K.

Bardzo polecam kancelarię mecenasa Gabriela. Profesjonalne podejście do sprawy oraz niebywała determinacja to cechy które zasługują na wyróżnienie .Mając doświadczenie z wieloma kancelariami, jestem pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta jak również szeroką wiedzą prawną oraz skutecznością w działaniu . Naprawdę górna połka w przystępnej cenie ,polecam

5.0 (5 opinii)

MERITUM Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Urbańczyk Sp.k

 • Katowice
Studio Fotografii i Reklamy "Flesz" Rafał Wojda

Miło, konkurencyjnie, profesjonalnie. No i najważniejsze przystępna cena.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Anna Golan

 • Katowice
Małgosia K.

Bardzo polecam Panią Adwokat! Pomogła mi w niejednej gospodarczej sprawie i jej zawdzięczam wiele! Uważam, że to najlepszy Adwokat w Katowicach.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bogdan Merker

 • Katowice
Aleksandra N.

Pana Mecenasa cechuje ogromne zaangażowanie w sprawę, profesjonalizm oraz empatia. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu potrafi trafnie przewidzieć przebieg sprawy. Jasno i przystępnie przedstawia nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia prawne, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania oraz udziela wielu cennych wskazówek. Serdecznie polecam.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Dworak

 • Katowice
Przemysław M.

Bardzo polecam współpracę z Panem Mecenasem. Finalnie otrzymałem nie tylko profesjonalną umowę prawną, ale również wiele cennych wskazówek, porad i wyjaśnień. Pan Mecenas to świetny specjalista w swojej dziedzinie! Pracuje terminowo, rzetelnie, a sam kontakt jest wzorowy. Z czystym sumieniem polecam.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Agacka

 • Katowice
B2B Development Sp. z o.o.

Pani mecenas obsłużyła do tej pory trzy moje sprawy cywilne i jedną karną. Żadna z nich nie była łatwa. Wręcz powiedział bym, że jedna była skomplikowana i związana z prostowaniem omyłki sądowej z niższej instancji. Mimo, że wymagała sporego nakładu pracy ze strony kancelarii i wcale nie była efektowa, a wręcz żmudna to została przez P. Mecenas Agacką poprowadzona wręcz z pietyzmem i anielską cierpliwością. W sprawie karnej zostałem uniewinniony, trzy cywilne wygraliśmy, czy mogę mieć lepszą adwokat? Nie - bo nie szukam. Już mam idealną.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adw. Sandra Stępień

 • Katowice
Mateusz U.

Gorąco polecam, współpraca przebiegała idealnie. Wiedza, dokładność, oraz niezawodność to domena tej kancelarii.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Waldemar Bogdan

 • Katowice
Martyna S.

Polecam Kancelarię Pana Waldemara, długo szukałam prawnika, ale się opłacało i nie boję się polecać. Bardzo wysoki standard za rozsądne pieniądze, no i traktują Cię jak człowieka, nie petenta, polecam i dziękuję za poświęcony czas i tak dużo zaangażowanie.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Smugowska-Kocerka

 • Katowice
Agata O.

Spokojne podejście, profesjonalizm i szeroka wiedza. Przyjazna atmosfera i pełna skuteczność. Polecam gorąco.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Bohosiewicz

 • Katowice
Adam W.

Dyspozycyjność i pełen profesjonalizm! Współpraca z Kancelarią adwokacką Krzysztofa Bohosiewicza w Katowicach to prawdziwa przyjemność.

5.0 (3 opinie)

Debitoris Sp. z o.o.

 • Katowice
Wojciech G.

Sprawna współpraca, bardzo miła obsługa, dziękuję jeszcze raz za pomoc WG.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Górecka

 • Katowice
Aleksandra S.

Pełen profesjonalizm, sumienność, duże zaangażowanie i bardzo szerokie podejście do tematu. Skuteczność, wysoka kultura osobista i wyczerpujące wyjaśnienia kruczków prawnych. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu moja skomplikowana sprawa zakończyła się sukcesem. Z czystym sumieniem polecam kancelarię Pani adwokat, jestem bardzo zadowolona z jej usług. Aleksandra S.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Prawna Petlic i Wspólnicy

 • Katowice
Michał K.

Polecam usługi prawne kancelarii. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza plus rzetelność i indywidualne podejście do każdej sprawy. Petlic świadczy swoje usługi na bardzo wysokim poziomie oraz przede wszystkim skutecznie.

5.0 (3 opinie)

Usługi Menadżerskie i Ekonomiczne Marian Nocoń

 • Katowice
Edward K.

Doświadczony zespół doradców, bardzo trafnie zdiagnozował przyczyny trudności w naszej działalności. Jak dobrzy lekarze, po postawieniu dobrej diagnozy, zaproponowali kilka rozwiązań. W sprzedaży wyniki pojawiły się po półtorej miesiąca, w kosztach po tygodniu, a w zamówieniach po dwóch miesiącach. Nawiązaliśmy stałą współpracę.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

MPP Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
Anna Z.

Kancelaria adwokacka MPP powstała w 2015 roku i prężnie działa na rynku usług prawnych. Siedziba MPP mieści się w Katowicach. Kancelaria obsługuje podmioty na terenie Polski i UE. Kancelaria zajmuje się prowadzeniem doradztwa na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców, organów władzy publicznej w szerokim zakresie spraw wymagających fachowej obsługi prawnej. Główne pole jej działalności stanowi reprezentowanie klientów przed zakładami ubezpieczeń, sądami powszechnymi oraz obsługa prawna przedsiębiorców i doradztwo w sprawach gospodarczych i podatkowych. Każda sprawa realizowana jest bezpośrednio przez adwokata. Kancelaria w sposób stały współpracuje z innymi ekspertami, którzy w razie potrzeby wspierają MPP w wykonywaniu zadań powierzonych przez klienta. Doświadczenie oraz potencjał intelektualny, jak również możliwości techniczne kancelarii gwarantują świadczenie usług prawnych o najwyższym standardzie. Nasi prawnicy wykazują się zarówno biegłą znajomością prawa, jak i umiejętnościami skutecznego i kreatywnego rozwiązywania problemów. Kancelaria posiada doświadczenie, zasoby oraz kontakty niezbędne do wspierania klienta we wszelkich czynnościach, poczynając od planowania aż do wprowadzenia ich w życie od strony techniczno-organizacyjnej, dzięki czemu swoim zaufaniem obdarzyły nas międzynarodowe i krajowe korporacje, organy władzy publicznej, a także wiele osób fizycznych.

5.0 (2 opinie)

Biuro Projektów Europejskich

 • Katowice
Katarzyna K.

Komentarz pozytywny dla firmy za realne ocenienie szans powodzenia projektu. Firma nie jest z gatunku firm" za wszelką ceną" co w dzisiejszej gospodarce jest bardzo ważnym elementem. Jako jedna z dwóch firm oceniła nasze szanse i zaproponowała uczestnictwo w konkursie w przyszłym naborze, z czego z pewnością skorzystamy. Na podstawie przysłanej oferty- przystępna cena przygotowania dokumentacji, jasne warunki współpracy.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria radcy prawnego Michał Kulewicz

 • Katowice
Małgorzata M.

Polecam tę Kancelarię i Mecenasa Kulewicza! Świetny specjalista z zakresu prawa pracy i spraw ZUSowskich.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Katowice
Justyna M.

Kancelarię cechuje pełen profesjonalizm i rzetelność na najwyższym poziomie. Pan Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę, wszystko spokojnie i rzeczowo tłumaczy - jest kompetentny i pomocny. Sprawny kontakt telefoniczny i mailowy, co w obecnych czasach jest na wagę złota. Serdecznie polecam Kancelarię.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Piotr Wawrzyczek

 • Katowice
Piotr G.

Kancelaria zapewnia kompleksowe doradztwo prawne oraz reprezentację w sporach sądowych i pozasądowych, m.in. w obszarze szeroko rozumianego prawa cywilnego i gospodarczego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych jak również przedsiębiorców i spółek różnej wielkości. Zapraszam do kontaktu r.pr. Piotr Wawrzyczek

5.0 (1 opinia)

Competia Sp. z o.o.

 • Katowice
Ilona B.

Bardzo dobra Kancelaria, podoba mi się podejście do klienta- mnie wszystko wyjaśniono co i jak, jakie pisma będą wystosowane, co i jak będzie po kolei szło, Pełen profesjonalizm. Oby wszędzie tak było, dzięki prawnikom z Competii wygrałam bardzo zawiłą sprawę.

5.0 (6 opinii)
avatar icon

Koksztys

 • Katowice
Ireneusz K.

Koksztys to bardzo skuteczna kancelaria. Dzięki nim odzyskałem zaległe zobowiązania od kontrahentów. Dodatkowo powiem, że nie wyszło to jakoś drogo. Polecam.

5.0 (2 opinie)
Ranking Specjalistów od Prawa Umów obejmuje również takie miejscowości jak: Katowice, Mikołów.
więcej...