Indywidualne Ubezpieczenie Na Życie - Porównaj Oferty Ubezpieczeń

Indywidualne ubezpieczenie na życie

Określ jakie Ubezpieczenie na życie chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu Ubezpieczycieli
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Oszczędź do 30%


Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują wiele różnych typów ubezpieczeń indywidualnych na życie. Wychodzą one z takimi propozycjami, na które istnieje zapotrzebowanie oraz które przyciągną wielu Klientów atrakcyjnymi warunkami. Indywidualne ubezpieczenie na życie może dotyczyć całego życia, życia i dożycia oraz ochrony terminowej na życie.

Indywidualne ubezpieczenia na życie mogą mieć charakter ubezpieczeniowy, inwestycyjny lub ochronno-inwestycyjny. Kierowane są one do osób dorosłych, starszych i dzieci.

Ochrona osób dorosłych

Zarówno krótkookresowe, jak i długookresowe, terminowe lub dożywotnie ubezpieczenia na życie mogą sprawić, że wybór podstawowego pakietu nie będzie prostą i szybką decyzją. Ochrona może dotyczyć zabezpieczenia finansowego bliskich w razie śmierci ubezpieczonego lub też ochrony rodziny przed spłatą zadłużeń zaciągniętych przez zmarłego członka rodziny. Ubezpieczenie na życie może mieć również charakter inwestycyjny, czyli sprowadzać się do gromadzenia pieniędzy na jesień życia. Przedmiotem ubezpieczeń life jest zdrowie i życie ubezpieczonego.

Ochrona dzieci

Dla młodych ludzi stworzone zostały polisy posagowe, czyli gromadzenie kapitału z myślą o przyszłości dzieci oraz ubezpieczenia inwestycyjno-ochronne. Istnieją indywidualne ubezpieczenia na życie, które wspierają finansowo dziecko nawet do końca życia na wypadek śmierci rodzica lub dostają wielokrotność sumy ubezpieczenia. Inne rodzaje zapewniają bezpieczeństwo finansowe na wypadek ciężkiej choroby rodzica, trwałej niezdolności do pracy czy operacji chirurgicznej i wielu innych.

Ochrona starszych

Pakiety dla seniorów są często połączeniem trzech aspektów: ubezpieczenia, oszczędzania oraz ochrony finansowej rodziny w momencie śmierci ubezpieczonego. Warto przeglądnąć oferty kilku ubezpieczycieli w poszukiwaniu najlepiej dopasowanej oferty do swoich wymagań. Istnieją polisy nastawione na znaczne powiększenie dodatku do emerytury lub takie które głównie mają zabezpieczać bliskich na wypadek śmierci. U niektórych ubezpieczycieli przekroczenie pewnego wieku emerytalnego, na przykład stu lat, jest nadzwyczajnie premiowane.

Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że indywidualne ubezpieczenie na życie może przybierać wiele form w zależności od potrzeb i sytuacji danego człowieka. Możemy je dowolnie modyfikować, wybrać to, które najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Formularz ubezpieczeniowy portalu Oferteo pomoże nam w podjęciu właściwej decyzji. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, aby firmy same przesłały nam swoje oferty ubezpieczeniowe. Wtedy wystarczy porównać wszystkie propozycje i wybrać najlepszą.

comments powered by Disqus