Hestia Ubezpieczenia Grupowe - Porównaj Oferty Ubezpieczeń

Hestia Ubezpieczenia Grupowe

Określ jakie Ubezpieczenie grupowe chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu Ubezpieczycieli
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Oszczędź do 30%


Ergo Hestia obejmuje wszystkie płaszczyzny ubezpieczeniowe: komunikacyjną, mieszkaniową, podróżniczą, zdrowotną, na życie i własny biznes. Ergo Hestia działa na terenie całej Polski za pomocą sieci doradców, punktów sprzedażowych i obsługi Klienta. Hestia ubezpieczenia grupowe, podobnie jak każde inne z określonej płaszczyzny, obsługiwane są przez nowatorski system internetowy. Hestia jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe wdrożyła archiwa cyfrowe.

Ubezpieczenia grupowe Hestia zostały stworzone w taki sposób, aby pracownicy i ich bliscy mieli zapewnione wsparcie finansowe w różnych okolicznościach losowych. Ochrona jest zapewniona przez całą dobę bez względu na miejsce zdarzenia.

Hestia zapewnia wypłatę świadczenia już od pierwszego dnia ważności umowy. Do pakietu podstawowego można dokupić świadczenia dodatkowe. Istnieje także możliwość kontynuowania ubezpieczenia po ustaniu stosunku pracy. Ubezpieczenia grupowe Hestia umożliwiają pracodawcy wliczenie składki do kosztów przychodu firmy oraz oferują narzędzia odpowiadające za motywację i lojalność pracowników.

Hestia - od czego można się ubezpieczyć?

Hestia ubezpieczenia grupowe gwarantują bezpieczeństwo finansowe między innymi w przypadku:
  • śmierci ubezpieczonego spowodowanego zdarzeniami objętymi ubezpieczeniem, a także w wyniku nieszczęśliwego wypadku w pracy lub komunikacyjnego, zawału serca lub udaru mózgu,
  • zgonu małżonka, także w wyniku nieszczęśliwego wypadku w pracy lub komunikacyjnego,
  • śmierci dziecka, rodzica lub teścia,
  • trwałego uszczerbku na zdrowiu wynikłego z nieszczęśliwego wypadku, także komunikacyjnego, zawału serca lub krwotoku śródmózgowego,
  • utraty zdolności do pracy, czasowej lub całkowitej,
  • poważnej choroby małżonka lub dziecka,
  • leczenia szpitalnego lub operacji chirurgicznej,
  • narodzin dziecka,
  • narodzin martwego noworodka lub wykrycia wad wrodzonych.

Zanim pracodawca zdecyduje się na dany pakiet ubezpieczeń grupowych warto przeczytań OWU – ogólne warunki ubezpieczenia danego towarzystwa ubezpieczeniowego w odniesieniu do konkretnej kategorii ubezpieczenia. Jest to o tyle ważne, gdyż zawiera wszelkie uszczegółowienia na temat wyjątków, sytuacji niejednoznacznych czy innych okoliczności, które mogą mieć wpływ na wypłacenie odszkodowania.

Warto skorzystać z bezpłatnego sposobu porównywania aktualnych ofert ubezpieczycieli. Wystarczy uzupełnić krótki formularz ubezpieczeń grupowych - odpowiedzieć na kilka pytań. W ten sposób firmy będą wiedzieć, według jakich wytycznych przygotować oferty. Naszym zadaniem będzie wybranie najlepszej propozycji.

comments powered by Disqus