Tynki Maszynowe - KOMPLEKSOWO !!!, Częstochowa


Cena do uzgodnienia

Profesjonalna obsługa w zakresie:

-tynki maszynowe
-tynki gipsowe
-tynki gipsowe twarde
-tynki cementowo-wapienne

Zyskasz dzięki nam m.in doskonałą izolacje ciepła i super gładką powierzchnię.

Nasza firma prowadzi usługi w zakresie tynków maszynowych. Swoją działalnością obejmujemy głównie w woj. Śląskim.

To co nas wyróżnia to solidność, dokładność, szybkość w działaniu. Jesteśmy słowni i dbamy o szczegóły kierując się zadowoleniem klienta. Rozumiejąc wymagania dzisiejszego rynku i jednocześnie zdając sobie sprawę z ogromnej konkurencji nie możemy sobie pozwolić na zaniedbania czy jakiekolwiek niedociągnięcia.

Wykonywanie przez naszą firmę tynki zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów. Posiadamy odpowiednio wyszkolony zespół pracowników z dużymi umiejętnościami i doświadczeniem. Swoją pracę wykonujemy z pasją, poświęcając jej dużo czasu. Ciągle się doskonalimy.

Zadowolenie klienta to dla nas priorytet.

Zapraszamy do współpracy.


Tynki gipsowe – dlaczego warto?
Ich cechą jest doskonała izolacja zarówno ciepła, jak i dźwięku. Ta pierwsza właściwość jest szczególnie istotna dla tych, którzy pragną zaoszczędzić na energii zużywanej do ogrzania pomieszczenia.

Co więcej, nasze tynki wykazują właściwości higroskopijne, a więc poprzez wchłanianie nadmiaru wilgoci i oddawanie jej w razie przesuszenie pomieszczenia, gwarantują odpowiednie warunki bytowe. A co w przypadku (odpukać) pożaru? Dzięki wchłanianiu
wilgoci, nasze tynki wykazują znakomite właściwości ognioodporne (ekstremalna temperatura spowoduje wytworzenie pary wodnej).

Tynki gipsowe twarde
Twarde tynki gipsowe to opcja dla tych, którym nie odpowiadają kompromisy związane z użytkowaniem dwóch wyżej wymienionych materiałów. Łączą one bowiem wytrzymałość tynków cementowo-wapiennych z pożądanymi właściwościami tynków gipsowych. Tego rodzaju materiał nie wymaga dodatkowego wygładzania!

Maszynowe tynki gipsowe twarde z pewnością sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak łazienka, czy kuchnia, a dzięki swojej charakterystyce, można go nakładać na wszelkiego rodzaju powierzchnie, w tym powierzchnie betonowe, ceramiczne itd.

Tego typu tynk polecamy najbardziej wymagającym klientom!

Tynki cementowo – wapienne
W przeciwieństwie do tynków gipsowych, tynki cementowo-wapienne charakteryzuje niezwykła wytrzymałość na wszelkie zachlapania, zamoczenia itd. Od lat z powodzeniem stosujemy je w pomieszczeniach wilgotnych oraz takich, w których powierzchnie narażone są na uszkodzenia. Tynki cementowo-wapienne to również doskonałe rozwiązanie dla wnętrz, w których panuje bardzo niska temperatura. Pamiętajmy, nic w naszym świecie nie jest idealne. W wypadku tynków cementowo- wapiennych jest to znaczna chropowatość powierzchni. Co prawda jesteśmy w stanie maksymalnie ją wygładzić, jednak nie będzie to efekt porównywalny z tynkami gipsowymi.

Śląskie, Częstochowa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 177