Mieszkanie na sprzedaż


Cena do uzgodnienia

Jeżeli zamierzasz kupić swoje pierwsze mieszkanie lub jesteś singlem, to jest to oferta idealna dla Ciebie.
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 - pokojowe położone w miejscowości Skotniki, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki. Miejscowość znajduję się przy DK nr 11, droga ta charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu samochodowego, gdyż stanowi szlak komunikacyjny do miejscowości nadmorskich.
Odległość do najbliższych miast:
- Szczecinek – 6 km
- Bobolice – 25 km
- Koszalin – 64km
- Mielno – 77km
Ta spokojna miejscowość znajduje się w pobliżu kilku jezior (z dostępem do kąpieliska i wędkowania) oraz lasów, co jest ogromnym atutem dla miłośników grzybobrania. Ponadto w miejscowości znajduje się sklep, świetlica wiejska, kościół oraz plac zabaw dla dzieci i boisko. Doskonałe miejsce do życia na co dzień, a cisza i spokój okolicy pozwalają nam odpocząć po całym dniu pracy od zgiełku panującego w mieście oraz co najważniejsze cieszyć się zdrowym, świeżym powietrzem.
Kawalerka o łącznej powierzchni 29 m2 posiada jednostronny układ, na który składa się oddzielna kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,6 m2. Lokal usytuowany na parterze. Blok ocieplony i dobrze utrzymany.
Standard bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym. Opłaty eksploatacyjne wynoszą 130zł (woda + śmieci + fundusz remontowy) oraz prąd i gaz według zużycia. Mieszkanie czyste i bardzo dobrze utrzymane.
Polecam i serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania. Osobom zainteresowanym więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zapewniamy obsługę notarialną, a także pomożemy Ci dokonać wyboru najlepszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków. U nas otrzymasz również najlepszą ofertę ubezpieczenia nieruchomości. Zapraszamy!
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 293