NIANIE/OPIEKUNKI dla dzieci, Lublin


Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom rodziców, proponując usługę opieki nad dziećmi przez sprawdzone, odpowiedzialne i pełne pasji Nianie, w każdym wymiarze czasowym:
-na pełny etat
-na pół etatu
- na wieczory
- na weekendy
- dorywczo (jednodniowe - w nagłej sytuacji)
- na imprezy okolicznościowe (np.wesela)
- odprowadzenia z/do przedszkola/dodatkowe zajęcia
- pomoc w lekcjach
Firma, zatrudnia grupę odpowiedzialnych, pełnych pasji i bardzo kreatywnych Niań. Wszystkie Nianie przez nas zatrudnione są sprawdzone. Wiemy jaki duży trud niesie ze sobą opieka nad dzieckiem. Troszczymy się o to, by spełnione zostały wszystkie Państwa oczekiwania. Priorytetowo traktujemy komfort i bezpieczeństwo naszych Podopiecznych.
Pierwsze lata życia dziecka mają ogromny wpływ na jego dalszy rozwój, dlatego bardzo ważne jest by w tym czasie otaczało się osobami, które w umiejętny sposób będą wspierać ten etap.
W procesie rekrutacji zwracamy szczególną uwagę na doświadczenie, predyspozycję i kompetencje. Najważniejsze w pracy Niani jest ogromne serce, otwartość do dzieci i bycie kreatywnym. Wsłuchanie się w potrzeby dziecka i podążanie za nim. Przede wszystkim bycie blisko i rozumienie emocji, które jak wiemy u dzieci, bywają bardzo ekspresywnie wyrażane.

Polska, Lublin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 267