Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Trener personalny Kraków - Piotr Skowronek

1

O specjaliście

Bolą Cię plecy?
Bolą Cię kolana?
A może ogólnie bolą Cię stawy?
Chcesz schudnąć?
Chcesz wyrzeźbić sylwetkę?
Nie masz energii i ochoty do życia?

Dobrze trafiłeś! Pomogę Ci w Twoich dolegliwościach!

Jestem absolwentem SMS Szczyrk i studentem AWF Kraków. Posiadam uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora biegów narciarskich, a moje wykształcenie jest bezpośrednio związane z moją pracą.

Specjalizuje się w treningu siłowym, poprawie sylwetki i nauce o zdrowych nawykach żywieniowych

Od dziecka moją pasją jest sport, a od 2012 roku nabywam doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz osobami starszymi, jak i również z osobami czynnie uprawiającymi różne dyscypliny sportu.

Potrafię motywować moich podopiecznych, a oni mogą liczyć na stałą uwagę, monitorowanie efektów, a także wzrost swoich umiejętności i sprawności fizycznej.

Wiem, że wspólnymi siłami oraz współpracą osiągniemy Twój cel!

Zapraszam do współpracy!

Do zobaczenia,
Piotr 😊

Branża

Trener personalny, Dietetyk

Obszar działania

Małopolskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

6 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Natalia C. 6 września 2021
Pozytywna opinia

Kompetentny, profesjonalny trener personalny. Do tego pozytywna miła osoba

Oliwia K. 12 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Trener, który nie tylko skupia się na planowaniu ćwiczeń, ale zwraca uwagę na dokładną technikę i odpowiednie czucie mięśnia. Ponadto, co warto podkreślić, poprzez wykonywanie różnych testów, szuka przyczyn dolegliwości bólowych tych przewlekłych czy doraźnych. Podpowiada obserwowanie ciała w ciągu dnia, zwracanie uwagi na konkretne sytuacje. To sprawia, że oprócz kondycji poprawia się całościowo dbanie o własne ciało i świadomość jego funkcjonowania. Kontaktowy, otwarty, pełen pozytywnej energią przez co treningi są nie tylko wartościowym, ale i przyjemnym elementem dnia. Chcę się wracać!

Konrad K. 29 listopada 2020
Pozytywna opinia

Nie ma lipa, ciężka praca popłaca. Piotr jest jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się czy skorzystać z jego usług, nie zastanawiaj się tylko działaj!

Aneta P. 24 listopada 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście, ćwiczenia dobrze dobrane pod dana osobę. Jednym słowem miło i przyjemnie tak jak powinno być.

Natalia C. 24 września 2020
Pozytywna opinia

Gorąco polecam treningi z Piotrkiem. Ćwiczenia są wyczerpujące i zarazem mega satysfakcjonujące - można się uzależnić. Jest to osoba profesjonalna, która skupia się na celu i angażuje się w jego osiągnięciu - można zawsze liczyć na pomoc. Każda sesja jest wyjątkowa i zawsze wnosi coś nowego. Z pewnością jeszcze wrócę nie raz. Pozdrowionka.

Rafał P. 30 lipca 2020
Pozytywna opinia

Pozytywne: Komunikacja, profesjonalizm Pan Piotr to 100% profeska. Mało gadania, dużo pracy czyli to co lubię. Od razu nawiązaliśmy dobry kontakt dzięki czemu szybko łapałem jak prawidłowo wykonywać nowe ćwiczenia. Polecam trenera za naprawdę indywidualne podejście, warsztat, doświadczenie i super atmosferę!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Trener personalny Kraków - Piotr Skowronek

Oferta

Trening dla par
Polska - Kraków
160.00 zł

Przeprowadzenie pojedynczej jednostki treningowa dla 2 osób - 1h.

Trening indywidualny
Polska - Kraków
120.00 zł

Przeprowadzenie pojedynczej jednostki treningowej dla 1 osoby - 1h.

Konsultacja treningowa
Polska - Kraków
do uzgodnienia

Analiza sylwetki/postawy Pomiary części ciała Wywiad z podopiecznym Ustalenie celu z podopiecznym

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Łazarza 17, Kraków

WWW

https://trenerpiotrskowronek.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

Telefon

+48****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/piotrek.skowronek.9

Instagram

@trener_miami

Skontaktuj się