Sesje Coachingu Języka Angielskiego, Wrocław - Oferta nr191880 - Oferteo.pl
 

Sesje Coachingu Języka Angielskiego, Wrocław


Cena brutto: 123.45 PLN
do uzgodnienia

Jestem Coachem Językowym certyfikowanym przez ELC (Efficient Language Coaching) akredytowanym przez ICF (International Coaching Federation). Prowadzę sesje coachingu językowego w oparciu o najnowsze osiągnięcia z zakresu Neurolingwistyki.

Jeżeli jesteś osobą uczącą się języka angielskiego i brak Ci umiejętności swobodnego porozumiewania się w języku angielskim to nie możesz pominąć tej oferty.


Czy wiesz, dlaczego tylko nieliczne osoby uczące się języka angielskiego potrafią swobodnie komunikować się w języku angielskim już po 6 miesiącach albo krócej?Jak unikając ślęczenia nad książkami zacząć bez strachu komunikować się w języku angielskim i przestać tracić pieniądze na nieefektywne kursy językowe?


Do wszystkich osób uczących się języka angielskiego. Czy nie masz już dosyć braku umiejętności porozumiewania się w języku angielskim, braku postępów w nauce czy strachu przed mówieniem? Czy nie lepiej byłoby cieszyć się swobodna komunikacją w języku angielskim, lepszymi możliwości rozwoju zawodowego, a być może również lepszą i lepiej płatną pracą?

Dlaczego warto zająć się tym problemem teraz?

Pomyśl, jeżeli zignorujesz powyższe problemy musisz się liczyć z takimi konsekwencjami jak brak pewności siebie w kontaktach z obcokrajowcami, brak możliwości rozwoju zawodowego czy nawet brak zrozumienia tekstów i programów w języku angielskim. A wcale nie musi tak być.

Oto co dla ciebie przygotowałam

Mam dla Ciebie rozwiązanie a jest nim Indywidualny Kurs Języka Angielskiego NeuroLanguage Coaching

Co to konkretnie dla Ciebie oznacza? Oto lista korzyści...

Oto co konkretnie zyskujesz inwestując w Indywidualny Kurs Języka Angielskiego NeuroLanguage Coaching:
✔️ Zaczniesz lepiej komunikować się w języku angielskim dzięki czemu zwiększysz swoją pewność siebie w kontaktach z obcokrajowcami
✔️ Przestaniesz stresować się że nie zrozumiesz jakiejś wypowiedzi, co pozwoli Ci na swobodne wyrażanie tego co naprawdę chcesz przekazać
✔️ Odkryjesz nowe sposoby komunikowania się co wpłynie na sposób w jaki postrzegają Cię inni
✔️ Wykorzystasz nowe umiejętności w pracy co pozytywnie wpłynie na Twój awans i być może również na Twoje wynagrodzenie

Świetnie, ale ile to wszystko kosztuje?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, ile musisz zainwestować w proponowane rozwiązanie? Normalna cena to 250 zł za godzinę coachingową jednak w związku z premiera mojego nowego programu coachingowego możesz otrzymać Indywidualny Kurs Języka Angielskiego NeuroLanguage Coaching za ułamek tej ceny, w zależności od tego jaki pakiet coachingowy wybierzesz. Dokładną cenę poznasz umawiając się na bezpłatną wstępną rozmowę, na której poznamy się i zidentyfikujemy Twoje cele językowe.

Dlaczego warto podjąć decyzję teraz?

Tak niska cena jak obecnie nie będzie obowiązywała cały czas. Zastrzegam sobie możliwość zakończenia promocji w każdym momencie, dlatego podejmij najlepszą dla siebie decyzję teraz i umów się na pierwszą bezpłatną sesję.

Dlaczego jest to inwestycja?

Znajomość języków obcych jest coraz bardziej przydatna w naszym życiu, wpływa nie tylko na naszą samoocenę ale również na pracę jak również wynagrodzenie.

Oto co napisała mi na Messengerze jedna z moich zadowolonych klientek:

"I'm really happy that I met you. You have been showing me that I'm capable of learning this language. This feeling gives me every meeting confidence for next week that I'm brave, good, talented and sometimes funny (it is also important because sometimes I think that I'm a boring person without ability to entertain people around me). I only need practice👌my life is changing! Our meetings are like therapy for me- and this concept is not too serious!😊 I have been developing myself, personally, and as an employee. You believed in me- thank you! In my opinion, you are the best teacher that I ever meet and I'm satisfied with the results. We woman must praise each other 👌💪so today I wanted to tell you that you are doing great work and you have good energy 😊 "

Dla kogo jest Indywidualny Kurs Języka Angielskiego NeuroLanguage Coaching?

Być może zastanawiasz się czy Indywidualny Kurs Języka Angielskiego NeuroLanguage Coaching jest dla Ciebie? Oto do kogo kieruję moje rozwiązanie:
✔️ osoby które uczą się języka angielskiego od lat a jednak nadal nie czują się z tym językiem swobodnie
✔️ osoby które potrzebują komunikować się w języku angielskim w pracy
✔️ osoby które nie znalazły do tej pory kursu językowego skrojonego na miarę własnych potrzeb

Jeśli któreś z powyższych stwierdzeń opisuje Ciebie, ten kurs jest dla Ciebie.

Prawdopodobnie zastanawiasz się, ile musisz zainwestować w proponowane rozwiązanie? Normalna cena to 250 zł za jedną sesję coachingową, jednak w związku z premiera programu coachingowego możesz otrzymać Indywidualny Kurs Języka Angielskiego NeuroLanguage Coaching za ułamek tej ceny, w zależności od tego jaki pakiet coachingowy wybierzesz.

Nie zwlekaj, umów się na pierwszą bezpłatna sesję już teraz.

Nadal się zastanawiasz? Przeczytaj naszą listę FAQ

Masz pytania? Oto lista najczęstszych pytań i odpowiedzi dotyczących Indywidualnego Kursu Języka Angielskiego NeuroLanguage Coaching:

Jaka jest cena zajeć?
- Cena uzależniona jest od liczby sesji coachingowych. Umów się na bezpłatną pierwsza sesję po której otrzymasz dokładną wycenę

Jak długo trwa kurs?
- Długość kursu dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ustalamy to wspólnie podczas pierwszej bezpłatnej sesji

Czym Indywidualny Kurs Neurolanguage Coaching różni się od innych kursów na rynku?
- Jest to kurs przeprowadzany w oparciu o najnowsze osiągnięcia z zakresu neurolingwistyki. Metody stosowane podczas kursu są przyjazne dla mózgu (tzw. brain friendly) dzięki czemu nauka przebiega szybciej, bardziej efektywnie i jest bardziej opłacalna

PS. Pomyśl o Indywidualny Kurs Języka Angielskiego NeuroLanguage Coaching jak o inwestycji w swoją przyszłość. Umów się na bezpłatną rozmowę wstępną.

Polska, Wrocław
 
 


Liczba wyświetleń strony: 6